Як схуднути без дієт за тиждень – поради фахівців

Як схуднути без дієт за тиждень – поради фахівців Як схуднути без дієт?

Проблема зайвої ваги дуже гостро постала в останні два десятки років. Це зовсім не означає, що раніше було більше струнких людей, ні, справа в змінених умовах нашого життя. Погіршення

екології, життя в мегаполісах, а також поїдання шкідливої??їжі з безлічі фаст-фудів.

Зараз дуже поширений стиль життя – «європейський стиль», який так красиво нам презентують в рекламах, в серіалах, в американських фільмах. Він, зокрема, передбачає перекуси в Макдоналдсі, фаст-фудах, замовлення їжі додому (піца, китайська їжа). Більшість уже і вдома зовсім не готує, і забутий наш борщец, щі, каші з маслом і молоком, домашні котлетки, картопелька з соліннями. Більшість перестали навіть ходити пішки до сусіднього магазину через дорогу – сідають в автомобіль!

Це далеко не всі причини, які призводять до проблем із зайвою вагою, а також до величезної кількості поширених питань: « Як схуднути без дієт ?», «Як можна схуднути за тиждень? »І т. д .

З появою цих питань з’явилося і безліч відповідей. З них, на жаль, більша частина – це лише здогадки, поради, а реальної допомоги вони не роблять або просто дають короткочасні поліпшення, після яких кілограми знову повертаються і, ви потрапляєте в замкнене коло дієт або хірургічних столів. Також в мережі інтернет і в різних друкованих виданнях ви можете виявити величезну кількість «порадників», які пропонують інноваційні, унікальні дієти, але не варто сліпо вірити всьому, що написано солодко і красиво!

Будь експерименти зі своїм організмом без спеціальних знань, виснаження себе голодом і дієтами без попередньої консультації з професійним дієтологом – це головним чином дурість.

Одна дієта, корисна певній людині, може абсолютно не підходити іншому, а часом і заподіяти шкоду. Але, повірте, є можливість схуднути без дієт більш приємним способом, який дасть хороший результат, позбавивши вас від зайвої ваги, а заодно оздоровить ваш організм від парочки-трійки хронічних захворювань. Багато хто не підозрює, що зайва вага – це найкоротша дорога до захворювань судин, серця, суглобів, шлунково-кишкового тракту, імпотенції та ін

Схуднення без дієт?

Найефективніший спосіб схуднути без дієт . а заодно і значною мірою поправити своє здоров’я – це природний, натуральне оздоровлення та очищення організму від токсинів і шлаків. Адже саме зашлакованность і наявність в організмі шкідників-токсинів, які потрапляють до нас з повітрям, що не фільтрованої сирої водою, не якісними продуктами, є першопричиною виникнення зайвої ваги.

Токсини порушують злагоджену роботу наших органів і систем.

Виходить, щоб оздоровитися, потрібно просто напросто очистити міжклітинний простір клітин і організм далі природним чином починає сам відновлювати своє здоров’я, призначене йому Природою.

Щоб проводити таке очищення, була розроблена методика – ендоекологічна та енергетична реабілітація. яка включає в себе поетапне комплексне очищення за допомогою лікувальних процедур, наступних в певному порядку і сукупності.

У чому ж зв’язок схуднення і очищення організму?

Коли організм очищаються від токсинів, органи, здоров’я яких було порушено, через їх присутності в міжклітинному просторі, починають правильно функціонувати і потихеньку «прокидатися» від нездорового сну, що і призводить до природного одужанню.

У санаторії «Червоне Озеро» Ви можете схуднути без виснажливих дієт буквально за тиждень. Для цього розроблені спеціальні лікувальні програми. розраховані на 7 і 14 днів, що включають в себе загальне оздоровлення і очищення організму, а також лікувальне харчування. лікувальне голодування. дієтотерапію.

Пам’ятайте, щоб досягти найбільшого результату, необхідно пройти програму очищення тривалістю від 14 днів.

Головні відмінності дієтотерапії в санаторії «Червоне Озеро»:

    індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якому спеціально розробляється дієта необхідна саме йому, що враховує всі особливості його організму; пацієнт за весь час лікування не відчуває почуття голоду. А якщо раптом голод все-таки його наздогнав, то дієта коригується. після закінчення лікування, пацієнт отримує рекомендації дієтолога «додому». Зв’язок з пацієнтом підтримується навіть після виїзду з санаторію.

Як схуднути в ногах за тиждень?

Часто можна почути або прочитати в мережі інтернет ще таке питання: «Як схуднути в ногах за тиждень?» .

Відповідь на нього все той же – очищення організму від токсинів і шлаків за методикою ендоекологічної та енергетичної реабілітації. Звичайно, це не єдиний спосіб, але він найефективніший.

В даному випадку, щоб схуднути в ногах до основних процедур, що входять в лікувальну програму, можна додати процедуру прессотерапии. спрямовану саме на область сідниць і ніг, що буде ефективним доповненням. Пресотерапія – це метод апаратної фізіотерапії, який являє собою спосіб механічного впливу на підлеглі тканини. У результаті відбувається витіснення з тканин надлишків позаклітинної рідини – лімфодренаж, а він, у свою чергу, призводить до витіснення зайвої води і шкідливих речовин і в результаті – схудненню в ногах.

Лікувальні програми санаторію «Червоне Озеро» спрямовані головним чином на очищення організму від токсинів і шлаків, і як приємне доповнення – Ви зцілює від ряду хронічних захворювань, включаючи ожиріння. Судячи з відгуків (посилання) наших пацієнтів, деяким з них вдалося схуднути на 3-5 кг за тиждень. Після виїзду із санаторію Ви, дотримуючи всі рекомендації лікарів і отримані знання, продовжуєте знижувати вагу вже в домашніх умовах.

Можливо Вам буде цікаво:

  • як похудати швидко і без проблем поради дієтолога
  • як схуднути в ногах без дієт за 14 днів

Comments are closed!

_0.31MB/0.00667 sec