Як схуднути без дієт і без фізичних навантажень | Польоти уві сні і наяву

Як схуднути без дієт і без фізичних навантажень | Польоти уві сні і наяву Як схуднути без дієт і без фізичних навантажень Як схуднути без дієт і без фізичних навантажень Вирішила написати статтю на популярну тему: “як схуднути”. А то останнім часом щось все про їжу, та про їжу. Хоча, звичайно, така їжа не повний – приклади тих страв, які я наводжу тут, не сприяють підвищенню ваги.

Як же схуднути

без дієт і без фізичних навантажень. не думаючи про калорії і якихось там вправах? Ось 3 основних пункту. яким бажано слідувати: 1) Звільняйтеся від страхів! Коли людина чогось боїться,

організм починає захищатися і обростати жиром. А чого в цьому житті можна боятися? Життя вічне – однозначно. У цьому житті ми такі, в наступній, можливо, будемо мати зовсім інший фізичний вигляд, будемо ми ще й кубиками, і пірамідками (залежно від умов існування на тій планеті, де доведеться мешкати). Тобто в першу чергу, треба прийняти себе такою, яка ти є. І цей пункт важливий для тих, хто хоче схуднути назавжди. І не треба нам змушувати себе худнути. Раз нам дані такі параметри понад, значущий ми повинні це прийняти. Тоді, можливо, щось і зміниться. Хоча і спадковість грає роль.

Ми боїмося думки оточуючих. Я дивуюся, скільки часу, а значить і енергії, люди витрачають на обговорення статур і рухів тіла інших людей. Вам повинно бути на це наплювати.

Таких людей можна пошкодувати (хоча шкодувати не треба – жалість – “жало сатани”), просто поспівчувають. Це бідні люди, яким нічим зайнятися. У них не цікава, нудне життя, і це їх проблеми!

2) Голова повинна інтенсивно працювати! Потрібно, щоб у вас було хобі. Коли ти чимось захоплений, ти в це повністю занурюєшся і забуваєш про свою фігуру. Мозок починає інтенсивно працювати і спалювати зайві калорії. Згадайте студентів, які сильно худнуть перед іспитами.

3) Треба носити одяг на розмір менше, хоча б коли їсте!

Коли носиш балахони, організм починає під них підлаштовуватися, навіть якщо ти худий, організм налаштовується не так на межі твого тіла, а на межі одягу. Можу поділитися досвідом. У мене проблем з вагою немає. Але був період, коли їла ну занадто багато, навіть страшно зізнатися! Якщо цікаво, почитайте розповідь

Чехова “Дурний француз”. Коли я перший раз його прочитала, я так реготала над тим, скільки може з’їсти російська людина. Через якийсь час перечитавши, вже не так сміялася. А ще через якийсь проміжок часу прочитавши цю розповідь вирішила, що я можу і більше (щодо млинців, наприклад). У той час були популярні магазини second hand з одягом за кордону. Я ними не «/ p>

захоплювалася, але все одно знайомі бувало давали, і часто цей одяг була дуже вільною, об’ємної по фасону. У ній комфортно себе почуваєш, особливо вдома. І коли починаєш їсти, то здається влізе, скільки завгодно. Сам себе бачиш кожен день і не помічаєш, що гладшаєш. А за кілька місяців і набираєш зайві кілограми. Мені, як Раку, важко вгамувати жор, я вирішила перед їжею надягати небудь обтягуючі. Коли талія перехоплена

ремінцем, організм швидко насичується. Відчуваєш, що вже не влазить, і все – їсти не хочеться!

Спробуйте слідувати цим трьом пунктам – коли їсте, тугіше затягується пояском, ні на чию думку з приводу вашої фігури уваги не звертаєте, а всю увагу на свої захоплення – і не треба буде змушувати себе худнути. Все буде йти саме собою.

Звичайно, і правильне харчування, і фізичні вправи допомагають скинути зайві кілограми, але це вимагає великої сили волі, особливо важко тим, хто не прихильник здорового способу життя. При цьому, якщо тебе бентежить власне відображення в дзеркалі, рано чи пізно все повернеться на круги своя і всі зусилля коту під хвіст.

Я сама намагаюся слідувати цим постулатам, але не завжди

виходить. Як сказала одного разу в одному з інтерв’ю Ірина Паноровская, краще самій з’їсти шматок м’яса, ніж довго пояснювати комусь, що це шкідливо для нашого організму.

  • діета без фізичних навантажень

Comments are closed!