Як схуднути без дієт – ефективні способи і корисні поради фахівців. Як схуднути без дієт швидко і без шкоди для вашого організму

Як схуднути без дієт – ефективні способи і корисні поради фахівців. Як схуднути без дієт швидко і без шкоди для вашого організму.

Якщо стоїть питання про зниження ваги, то більша частина жінок однозначно і без роздумів вибере яку-небудь з безлічі дієт, які обіцяють

запаморочливі результати. Більшість з них чомусь впевнені, що дотримуючись дієти якийсь порівняно невеликий проміжок часу вони зможуть розпрощатися з усім своїм зайвою вагою, який відкладався на боках, животі, ногах в перебігу декількох років. Так, якщо ви зможете все життя просидіти на дієтах, то, звичайно, результати вас будуть тільки радувати, а зайві кілограми більше ніколи не потурбують. Але навряд чи якась жінка зможе на все життя відмовитися від тістечка або шматочка тортика, тому ніяка дієта не зможе позбавити вас ненависних кілограмів назавжди.

Ще однією дієвою альтернативою дієтам є спорт. Так, безсумнівно, результати ви побачите гарантовано і протриматися вони набагато довше, ніж від дієт. Але щоб схуднути без дієт за допомогою спорту необхідно, щоб фізичні навантаження були регулярними протягом декількох місяців. На жаль, швидкий ритм сучасної жінки не завжди може дозволити знаходити час регулярні заняття спортом.

Тоді ви починаєте задаватися питанням як схуднути без дієт? Чи можливо це взагалі? Що необхідно зробити, щоб результат не змусив довго чекати себе? На всі ці питання ви легко зможете знайти відповіді у цій статті.

Звичайно, не так вже й складно схуднути без дієт, тим більше такий вид зниження ваги має кілька не0перечних плюсів. По-перше, ви не будете ізморять себе строгими правилами та обмеженнями. По-друге, результат такого схуднення може закріпитися протягом усього життя. По-третє, це найбезпечніший спосіб схуднення – він не тільки не зашкодить вашому організму, а й значно поліпшить стан вашого здоров’я. А все це тому, що правильне харчування – це запорука довгого життя без хвороб.

Але, на жаль, нічого не відбувається просто так. Щоб схуднути без дієт, в першу чергу має бути бажання. Якщо ви будете тільки мріяти про гарну фігуру і стрункому тілі і при цьому не докладати ніяких зусиль, як це часто буває, то, очевидно, що ніякого позитивного результату ви не побачите.

Щоб домогтися бажаних результатів необхідно для початку розібратися в собі: правильно налаштувати себе психологічно, вивчити підводні камені, які заважають на шляху до успіху, позбутися деяких комплексів – і тільки тоді можна буде починати худнути.

Як схуднути без дієт – омани і відмовки

Велику роль в процесі схуднення грає настрій самої жінки. По своїй натурі весь жіноча стать постійно шукає собі виправдання. Не стали винятками і питання, що стосуються постаті. Наведемо приклад найпоширеніших відмовок і оман:

1) Найчастіше багато жінок ставлять для себе занадто високі цілі і очікують надприродних результатів. Для цього вони швидше за все обирають одну з експрес-дієт. Якщо так чинити, то нічого доброго, крім посаженого здоров’я ви не отримаєте, тому що ні в якому разі не можна різко міняти свій раціон харчування. Такого роду зміни повинні проходити поступово, щоб організм не сприймав це як стрес і встигав пристосовуватися до нових обставин. У наслідку цього морально і фізично вимотавши себе жінка швидше за все кине дієту, а потурання за цей час кілограми повернутися. прихопивши з собою ще трохи. Тому схуднення без дієт набагато краще сприймається організмом і краса тіла залишається на тривалий період.

Найкращим варіантом буде, якщо ви почнете поступово перебудовувати своє харчування. Поступово потрібно виключати продукти, які містять велику кількість жирів. Для цього потрібно обмежити споживання, а потім і зовсім виключити, солодощі і випічку. І взагалі, щоб правильно скласти раціон харчування, який підходить саме вам, необхідно слухати свій організм.

2) Ще однією помилкою можна назвати очікування результатів в дуже короткі терміни. Всі жінки очікують побачити зміни у своїй фігурі вже в перший день дієти, щоб переконатися, що їхні старання не марні. Але це не можливо, тому що в перший день якщо і буде схил, то це означає, що з організму почала виходити вода. Тому вага, який можна втратити без особливих зусиль за перші кілька днів ніколи не затримається – ви його відразу наберете після закінчення дієти. Якщо ж у перші дні немає результату, то жінки швидше за все кидають дієту, починаючи вважати її неефективною. Вони напевно забувають, що вага набирався нема за 1 день і щоб його скинути потрібен теж великий період часу.

3) Дуже сильно уповільнює процес схуднення звичка перекушувати. З усіх боків всі твердять, що необхідно їсти часто, але маленькими порціями. Так, насправді все так. Але. на жаль, багато хто не правильно сприймають цей факт, і, замість правильних здорових перекусів вони при кожному зручному випадку намагаються впихнути в себе шоколадку, бутерброд, котлету. Так, це ж і невелика порція, але необхідно задуматися скільки калорій міститься в цих продуктах і в якій кількості ви їх з’їдаєте в перебігу дня.

Щоб уникнути таких помилок бажано кілька разів на день вживати гарячі страви, в ідеалі – каші, а в якості перекусів найкраще використовувати яблука або ж жменьку горіхів, банани, сухофрукти.

4) Якщо ви всерйоз вирішили змінити своє життя і почали з фігури, то не намагайтеся відступати від наміченого курсу. Тільки в такому випадку ви зможете побачити результати. Безсумнівно, ви не зможете назавжди уникнути свят і застіль, але в такому разі не можна заспокоювати себе. Ще краще щоб ви взяли за правило кожне застілля відзначати додатковими фізичними вправами.

Якщо ви хочете, щоб ваше тіло назавжди залишилося красивим, а організм здоровим, то правильне харчування має стати незамінною частиною вашого життя.

Як схуднути без дієт – корисні поради

– Дуже важливу роль в схудненні без дієт може зіграти ваша мотивація. Ви повинні поставити собі мету і цілеспрямовано йти до неї. До того ж хто, як не ви повинні бути впевнені в позитивних результатах, адже як твердить відома теорія – думки матеріалізіруются.

Дуже добре буде якщо ви вирішите схуднути до певного важливої??події або ж просто купите собі дуже дорогу річ на пару розмірів менше.

– Дуже важливо мати хорошу фантазію, а точніше необхідно візуалізувати. Перед початком схуднення ви повинні чітко представляти свій новий бажаний образ. Потрібно продумати все до дрібниць: і ходу, і зачіску, і навіть всі вигини красивою і витонченою фігури. Так ви зможете отримати той самий довгоочікуваний результат, тому що ви вже заздалегідь будете знати до чого прагнути.

– Від схуднення без дієт ви повинні отримувати лише задоволення. І це зовсім не складно! Достатньо лише подивитися на ситуацію з іншого боку і ви побачите, що будь-які обмеження не такі вже й обтяжливі. Щоб ефект не змусив себе чекати ви зобов’язані полюбити сам процес схуднення і час пройде набагато швидше.

– Щоб зменшити ймовірність зривів найкраще залучити до схуднення своїх друзів – вони то вже точно не дадуть вам спуску! Ваше самолюбство не дозволить відставати від подруг в результатах, та й разом буде простіше уникати спокус.

– Не потрібно чекати швидких результатів. Ви повинні запам’ятати, що чим швидше йдуть кілограми, тим швидше вони і повертаються.

– Ще дуже хорошим стимулом стануть маленькі заохочення. Досить просто порадувати себе якоюсь приємною дрібницею.

– Невід’ємною частиною схуднення без дієт мають стати регулярні фізичні навантаження. Таким чином ви зможете прискорити і активізувати обмін речовин, який, у свою чергу. Прискорить процес розщеплення жирів.

– Щоб не виникало бажання з’їсти що-небудь шкідливого необхідно перестати рахувати калорії. Краще подбайте про якісну їжу.

– Їсти потрібно тільки в тому випадку, коли є відчуття голоду, інакше ризикуєте з’їсти багато зайвих калорій. Так само потрібно позбутися звички заїдати стрес солодощами. У такому випадку краще зайнятися фізичними вправами.

Якщо слідувати всім правилам, то можна домогтися гарної фігури без дієт. але щоб результат залишився надовго потрібно зробити правильне харчування і спорт невід’ємною частиною вашого життя.

Як схуднути без дієт – ефективні способи і корисні поради фахівців. Як схуднути без дієт швидко і без шкоди для вашого організму.

Comments are closed!