Як схуднути, а не наростити м’язи?

Як схуднути, а не наростити м’язи? Як схуднути, а не наростити м’язи?

Ви мрієте позбутися зайвих кілограмів? Ви випробували відразу декілька методів: дієти, спорт, а також обмеження во “шкідливою” їжі?

Займаючись виснажливими тренуваннями, ви не бачите відчутних результатів від фізичних навантажень,

а навпаки, ваша вага залишився на рівні або навіть збільшився. Що ж сталося?

Справа в тому, що найчастіше під час занять спортом відбувається ріст м’язової маси. Ви втрачаєте інтерес до тренувань і вважаєте фітнес марним і навіть в деякому роді шкідливим заняттям? Насправді з цим стикаються безліч людей через незнань. Якщо правильно побудувати свої заняття, ваша вага зменшиться, м’язи не будуть рости, а всього-навсього будуть в тонусі.

Як похуеть, а не наростити м’язи . займаючись фітнесом радить сайт Ділова дівчина – busy-girl. ru

Отже, кілька правил, які допоможуть за допомогою фітнесу схуднути, а не накачати м’язи і набрати масу.

1. Обов’язково розплануйте ваш графік тренувань, в який час ви будете відвідувати спортзал і скільки разів на тиждень. Рекомендується заняття не рідше за 3-х разів на тиждень, тому як менш часті тренування належного результату не принесуть. При регулярних тренуваннях м’язи постійно будуть знаходитися тонусі і не дадуть «розпливтися» зайвому жиру по тілу.

2. Якщо ваші тренування раніше відбувалися протягом 10-15 хвилин, то, звичайно ж, результатів ви і не отримали, тому що заняття повинні триває від 50 до 70 хвилин. Треба сказати, що спалювання жирів від активних вправ настає після тридцятого хвилини з моменту початку тренування.

3. Також дуже важливим етапом при схудненні є раціональне харчування. якого ви повинні дотримуватися в період занять фітнесом. Якщо ви правильно харчуєтеся, то ваші жири спалюються швидше, а їжа краще засвоюється і перетравлюється. Слід сказати, що потрібно їсти за дві години до початку тренування і через годину після неї.

Правильне харчування і фітнес будуть приносити відчутний результат, за умови, що ви виключіть зі свого раціону молочні продукти, рибу, м’ясо і яйця. Якщо ви будете вживати ці їхні, то ріст м’язів неминучий, що перешкодить схудненню.

При грамотному підході до фітнесу ви зможете скинути зайву вагу, але якщо ви займаєтеся спортом і результат не видно, значить потрібно розібратися в причинах такого явища. Багато людей думають, що якщо вони будуть постійно тренуватися і при цьому переїдати, то активні тренування допоможуть їм витрачати ці «наеденних калорії». Більше того, вони чекають, що схуднуть.

Як би не так! Тому як раніше вже згадувалося, фітнес потрібно поєднувати виключно з правильним харчуванням, тому як фізичні вправи не можуть замінити вам дієту. Які б силові вправи не були б, як би сильно ви не втомлювалися, ви не зможете схуднути, а навпаки, наберете вагу, м’язову масу, тому що ваше харчування не збалансоване.

Звідси випливає висновок, хочеш схуднути, активно і регулярно займайся спортом, але при цьому не переїдай! Можливо, ваш вага не йде, тому що ви прикладаєте недостатньо зусиль при тренуваннях, так би мовити, не викладаєтеся з повною силою.

Зустрічаються випадки, коли з людиною працює індивідуальний інструктор, дієтолог становить спеціальне дієтичне харчування, а вага знаходиться на одному рівні і не знижується. Люди відразу впадають в паніку, звинувачуючи інструктора й дієтолога в непрофесіоналізмі. Насправді, вся справа в вас самих, тому як, швидше за все, ви Філонов, займаючись спортом, даєте собі слабину і т. п. У такому випадку краще йти на групові заняття, де ви будете рівнятися на найбільш найсильнішого, і тягтися до його результатів, а значить, будете викладатися на всі 100%.

Можливий варіант того, що ви неправильно з точки зору техніки виконуєте вправи. Так, наприклад, існують такі напрямки фітнесу: калланетика, пілатес, йога, бодіфлекс. Принципи дій їх засновані на диханні, якщо ви неправильно дихаєте, значить, ваше вправа виконана мало те, що не правильно, так ще й упівсили. Тобто ви не отримуєте належну навантаження, просто кажучи, втрачаєте час. У такому випадку, уважно спостерігайте за тренером, прислухайтеся самі до свого організму.

Однією з причин того, що зайві кілограми не йдуть, є недостатній сон і відпочинок. Не встигаючи відновлюватися, організм, перебуваючи в стресі, сприймає їжу, як основне джерело енергії. Безсонні ночі, регулярна поспіх, відсутність повноцінного відпочинку – все це призводить до порушення гормонального фону, що і викликає «приріст» маси тіла. Налагодьте свій режим відпочинку і ви зрушите з мертвої точки.

Тому, перш ніж зайнятися фітнесом, почитайте корисні поради, проконсультуйтеся з вашим інструктором і виконуйте важливі правила, перераховані вище. Якщо всі умови будуть виконані, дуже скоро ви помітите відчутні позитивні зрушення.

  • займаюся спортом а вага збільшилася
  • схуднути а не наростити мязи
  • Трави для набору ваги
  • чому після спортзалу збільшилася вага
  • чому при заняттях спортом росте вага
  • як похудати при занятті фітнесом
  • як правильно похудати а не накачати масу
  • як худнути а не качати м\язи
  • Які вправи точно поможуть схуднути але не накачувати мязи
  • якщо після заняття збіьшилася вага

Comments are closed!

_0.31MB/0.04060 sec