Як схудла Тетяна Устинова!

Як схудла Тетяна Устинова! Як схудла Тетяна Устинова

Творчість Тетяни Устинової знайоме кожному, для кого детективи – улюблене чтиво. Тетяна ніколи не була худенькою, однак, як і багато сильні і цілеспрямовані жінки, змогла зробити так, щоб зайва вага стала її неоціненним гідністю. Проте

останнім часом Тетяна Устинова стала об’єктом уваги не тільки через своїх книг. Громадськість цікавить животрепетне питання: як схудла Тетяна Устинова . Вона повністю змінилася – покращала, помолодшала, а авторська методика її похідні отримала ім’я – дієта Тетяни Устинової. На щастя, Тетяна із задоволенням ділиться секретами власного схуднення.

Як вже говорилося вище, Тетяна Устинова ніколи не страждала від зайвої ваги, проте її схуднення почалося з медичних показань, оскільки надлишок кілограмів почав погрожувати її здоров’ю. Як схудла Тетяна Устинова, яка всього за три роки розлучилася з 90 зайвими кілограмами? Вийшло це у неї легко, без дієт, без виснажливого спорту. Все, чим керувалася Тетяна – це цілеспрямованість і систематичність.

завантаження.

Принципи схуднення Тетяни Устинової

Почнемо з того, що короткочасні дієти хоча й ефективні, але позбавляють вони від зайвої ваги ненадовго – кілограми повертаються. Головне – потрібно їсти те, що не шкодить фігурі, виключити переїдання і перекушування перед сном. Наступний етап – більше фруктів і овочів, невеликі порції, нежирне м’ясо або риба.

Тетяна Устинова, наприклад, замінила майонез на нежирний сир, а свинину замінила на телятину. Вона їсть багато морепродуктів, а страви готує виключно на пару.

Дієтологи називають метод харчування Тетяни Устинової словом «грейзинг». Особливість такої дієти в тому, що в ній не існує звичних нам понять «сніданок», «обід», «вечеря», будь-який прийом їжі замінюється корисними перекушуваннями протягом дня. «Грейзінга» в перекладі з англійської означає слово «пастися». По суті, це дробове харчування. на користь якого виступають багато дієтологів.

речі кажучи, це один з найдавніших видів «дієт»: люди їли те, що тільки що знайшли. Подібна дієта підходить для людей, які постійно страждають від почуття голоду, найголовніше – тамувати голод продуктами, містять мінімальну кількість калорій . саме це є основним чинником, що сприяє поступовому зниженню ваги. Чим частіше людина їсть, тим менше його організм вимагає калорій для насичення.

Позитивні моменти грейзинг-дієти

    У худне людини спостерігається підвищення енергетичного потенціалу, який зазвичай втрачається після переїдання. Продукти грейзинг-дієти легень, не навантажують шлунок, це впливає на хороший сон, що позитивно позначається на зовнішності. грейзінга-дієта позитивно впливає на діяльність шлунково-кишкового тракту. грейзінга-дієта – відмінна профілактика захворювань серця і судин.

Відео з Тетяною Устинової:

Приклади зоряного схуднення:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00554 sec