Як схудла Таня Рибакова: секрети звичайного дива

Як схудла Таня Рибакова: секрети звичайного дива Як схудла Таня Рибакова: секрети звичайного дива

Проблемами надмірної ваги наших жінок не здивуєш. Звичайний оцінює погляд на вулиці, на роботі, в університеті і навіть у школі може підтвердити те, що ідеальними формами володіє далеко не кожна дівчина. Так було і з Тетяною Рибаковій

– повненька з дитинства, постійно запічківаемая висококалорійної їжею, в підлітковому віці вона важила цілих.. 105 кілограмів! Це було жахливо, як згадує сама дівчина. З нею ніхто не хотів спілкуватися, її принижували і ображали, та й проблеми зі здоров’ям не змусили себе довго чекати – найменша фізичне навантаження віддавалася задишкою і страхітливої??втомою. Але Таня Рибакова схудла.

Вражаючий успіх

Побачивши фото дівчини «до» і «після» багато хто просто не хочуть вірити своїм очам – настільки разючі перетворення. Раніше комплексувала Таня зараз виглядає просто приголомшливо – зміни у фігурі подарували їй нову, яскраве життя, дозволили стати такою, якою вона завжди мріяла – активної, товариською, цікавою. А завдяки тому, що кожна мешканка нашої країни із зайвою вагою хоче знати, як схудла Таня Рибакова, ще й популярною. Так як же дівчина досягла таких успіхів?

Шлях до ідеальної фігури

Таня Рибакова схудла далеко не відразу. Всі ті хто думають, що дівчина винайшла чудодійний засіб для одномоментного скидання ваги, абсолютно не розбираються в фізіології. Дівчина дуже довго йшла до свого теперішнього вазі. Ще живучи з батьками, у старшій школі вона практично припинила є – каша на сніданок, яблуко вдень і суп ввечері. Правда, спочатку було дуже важко, і вага все ніяк не йшов. Потім дівчина почала Посилено займатися спортом, пробуючи ще різноманітні дієти, які викликали тільки зриви в роботі організму. І так, поступово, методом проб і помилок дівчина знайшла для себе правильну форму схуднення. Зараз вона не забороняє собі нічого, однак їсть продукти в розумних кількостях. Самими важливими складовими виявилося здорове харчування, постійні, методичні заняття спортом і найважливіше – психологічний настрій.

Багатьох інформація про те, як схудла Таня Рибакова, сильно мотивує і підштовхує до роботи над собою. Досвід цієї дівчини допомагає безлічі інших, вже було зневірилися.

Однак, не забувайте, що знаходиться і маса шахраїв, охочих заробити на чужому горі. Фотографії Тані використовують на сайтах аферисти, за допомогою фотошопу «примушуючи» її рекламувати сумнівні і не безкоштовні методики для скидання ваги.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00600 sec