Як схудла Роза Сябитова | Швидке схуднення

Як схудла Роза Сябитова | Швидке схуднення Як схудла Роза Сябитова

Опублікував admin Грудень 11th, 2013

Навіть у дівчат, які не мали проблем з вагою, після 40 років можуть з’являтися зайві кілограми.

І яскравим прикладом того, як можна схуднути після сорока є популярна жінка Роза Сябитова. Вона набула популярності, будучи жінкою з пишними формами, і потім продемонструвала приголомшливу підтягнуту струнку фігуру.

Деякі стверджують, що початком схуднення Рози стала ліпосакція, але стверджувати це напевно складно.

А ось стабільну вагу змушує задуматися про те, що Роза має у своєму арсеналі рецепти ефективного схуднення і підтримки постійної ваги. І все це при тому, що раніше красуня любила смажені страви, бутерброди та інші шкідливі для фігури продукти.

Як схудла Роза Сябитова: основні принципи дієти

1. Щодня потрібно вживати не менше 1,5 літра води. Вода забезпечує повноцінні обмінні процеси в клітинах.

2. З раціону потрібно обов’язково виключити смажені, борошняні страви і ті, які мають високий вміст жиру.

3. Можна їсти фрукти і ягоди окрім бананів і винограду, оскільки вони дуже калорійні.

5. Роза дотримується дієти без солі. яка має на увазі повне виключення кухонної солі з раціону. Сіль затримує рідину в клітинах, що перешкоджає повноцінним обмінним процесам, а це в свою чергу провокує появу зайвих кілограм.

6. Основними продуктами в меню повинні бути каші, відварна риба і м’ясо, морепродукти, овочі і фрукти, нежирні молочні продукти.

7. Важливим правилом є дробове, але часте харчування. Тобто, кожен день потрібно здійснювати прийом їжі не менше шести разів, порції при цьому повинні бути невеликими. У щоденний раціон повинні входити різноманітні продукти і тільки в розвантажувальний варто вибрати один вид фруктів або ягід.

8. Останній прийом їжі здійснюється в 18.00. Після цього часу можна дозволити собі з’їсти нежирний йогурт або фрукт.

Ці правила неважко дотримуватися кожній жінці. При дотриманні цих основних принципів Роза втратила 15 кілограм за 3 місяці. При цьому цей вид дієтичного харчування не має нічого спільного з голодуванням. У цьому випадку організм отримує всі необхідні речовини.

Всім відома проблема повернення зайвих кілограмів після виходу з дієти. Так от, дотримуючись цієї дієти, красуня просто вчиться правильно харчуватися і поступово організм звикає до такої системи харчування. Відповідно в подальшому це просто увійде в звичку, а тому і вага не повернеться.

Але досягти ідеальної фігури неможливо без фізичних вправ. Крім дієти Роза Сябитова почала активно займатися фітнесом. Щотижня вона відвідує зал мінімум три рази. Це допомагає надати фігурі красиві форми і підтягти шкіру. Адже для всіх уже давно не секрет, що стрімке схуднення без фізичних навантажень призводить до розтяжок, шкіра втрачає тонус і починає стрімко старіти і з’являється в’ялість. Накачати м’язи можна і 20, і в 30 і в 50 років, чому Сябитова яскравий приклад.

Як стверджує сама Роза, то головне для успішного схуднення – це мотивація. Мотивацією досягнення стрункої фігури для Троянди в першу чергу стала робота, так як телеекран надає кілограми навіть струнким дівчатам. Другим стимулом став, безумовно, чоловік, і, як відомо, нічого так не може прикрашати дівчину, як любов і компліменти чоловіків.

Подібна система харчування допоможе не тільки позбутися від зайвої ваги, але і поверне м’язам тонус, очистить організм від шлаків, наситить клітини шкіри киснем, що запобіжить старіння. Крім цього дівчина відчує легкість і додаткові сили.

І ми сподіваємося, що для багатьох, то, як схудла Роза Сябитова за короткий час, стане серйозним стимулом і допоможе позбутися зайвих кілограмів швидко і невимушено.

Автор статті: Бейнік Анастасія

  • 5
  • Приклади жінок які не їли після шостої і схудли
  • стрімке схуднення

Comments are closed!