Як схудла Ніколь Річі. Ріст і вага Ніколь Річі :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Як схудла Ніколь Річі. Ріст і вага Ніколь Річі :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Як схудла Ніколь Річі. Ріст і вага Ніколь Річі

Причому найчастіше досить важко визначити, що правда, а що – безпідставний вимисел.

З одним із таких випадків ми і спробуємо розібратися.

Як схудла Ніколь

Річі – тема сьогоднішньої розповіді на сторінках жіночого журналу JustLady.

Ніколь Річі: анорексія

В юності Ніколь була досить угодованої дівчинкою. І все б нічого, але їй пощастило бути офіційно Удочеренних відомим музикантом Лайонелом Річі і отримати на хрещені батьки самого Майкла Джексона. У такій ситуації важко залишатися в тіні, тим більше що дівчину запросили на телебачення, а одна з найскандальніших світських левиць і подруга дитинства Періс Хілтон зробила Ніколь буквально своєю повірницею.

Злі язики стверджували, що ця дружба вигідна хитрою Періс, нібито на тлі товстушки Ніколь вона здається ще витонченіше і чарівно. Як тут не страждати бідній дівчині? І Ніколь, що називається, взялася за справу серйозно.

По закінченні невеликого проміжку часу світові видання та Інтернет займав один і той же питання « Як схудла Ніколь Річі ?». І правда, з коротконогий товстушки Ніколь за лічені тижні перетворилася на мініатюрну дівчину з величезними очима і витонченою фігурою.

Ще через час дівчина вразила всіх своєю худобою і надзвичайно виснаженим виглядом. Сама Ніколь стверджувала, що винні в цьому неприємності в особистому житті, що сильні емоції сильно впливають на її вагу.

Однак преса запідозрила недобре і висловила здогад, що у Ніколь Річі анорексія . Діагноз неприємний, а для «діючої» зірки, прямо загрозливий її кар’єрі. Офіційного медичного підтвердження діагнозу так і не послідувало, що ж до самої зірки, то, як стверджує Ніколь Річі, анорексія. булімія та інші пристрасті – це не про неї.

Все ж дана заява викликає деякі сумніви. Якщо згадати, що після народження дочки Ніколь заявила, що малятко врятувала їй життя, а преса в один голос затрубила «З анорексією Ніколь Річі покінчено!».

Була анорексія чи ні, але параметри зірки вражали:

Зростання Ніколь Річі – 155 см

Вага Ніколь Річі – 38-42 кг (за різними джерелами)

Дієта Ніколь Річі

І все ж у пресу просочилися деякі чутки про особливу дієті Ніколь Річі . Стверджується, що дієтологи працювали з нею довго і копітко, підбирали й пробували безліч різних дієт. Що це були за дієти. ніде докладно не повідомляється, але є один факт, який став надбанням громадськості і носить умовну назву « Дієта Ніколь Річі ». Власне, це навіть не дієта. а низка розвантажувальних днів (по три дні поспіль щомісяця), коли раціон Ніколь виглядав наступним чином:

Сніданок . Зварене круто яйце без додавання солі, кавова чашка несолодкого зеленого чаю.

Обід . Порція знежиреного сиру (0,2 кг), чашка чаю без цукру.

  • Just Lady вага

Comments are closed!

_0.31MB/0.11168 sec