Як схудла Ксенія Бородіна після пологів :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Як схудла Ксенія Бородіна після пологів :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Як схудла Ксенія Бородіна після пологів

Статті за темою «Як схудла Ксенія Бородіна після пологів»

Одна з провідних досить скандальною передачі «Дом-2» Ксенія Бородіна ніколи не відрізнялася особливою

мініатюрністю. Як зізнається сама Ксюша, вона намагалася схуднути багато разів. У хід йшли різні дієти, включаючи знамениту і дуже модну свого часу Кремлівську дієту, систему роздільного харчування, практикувала регулярні розвантажувальні дні.

За словами телеведучої, вона постійно сиділа на тій чи іншій дієті, проте, особливого ефекту дієти досі не приносили. Не допомагала і фізкультура. Ксенія один час регулярно відвідувала тренажерний зал, але незабаром була змушена відмовитися від тренувань на увазі напруженого робочого графіка.

Дівчина докладала надзвичайних зусиль, щоб поліпшити фігуру природним чином (як і її колега, Ксенія Собчак, вона категорично проти хитрощів пластичної хірургії), але все було абсолютно марно.

Влітку минулого року Ксенія Бородіна народила дочку Марусю і ще більше додала у вазі. Громадськість і колеги, звиклі до образу Ксюши, думається, не чекали від молодої мами особливих чудес, але до загального здивування, вона дуже швидко повернулася до роботи і, що ще більш вражає, кардинально змінила імідж.

З цього моменту, заголовки світської хроніки протягом декількох місяців рясніли фразами « Ксенія Бородіна схудла після пологів на 12!», « Як схудла після пологів Ксенія Бородіна ?» .

У процесі пошуку відповіді на це питання були виявлені дві основні версії.

Версія 1

Ксенія Бородіна схудла після пологів завдяки методу Ксенії Собчак

Даний метод надзвичайно простий: поменше їсти і щодня робити клізми. Саме такий спосіб допомагає триматися у формі Ксюші Собчак. Як затята противниця дієт, вона вважає, що схуднути можна, якщо тільки трохи менше є, в усякому разі, кількість витрачених за день калорій має суттєво перевищувати кількість отриманих.

Тобто Ксенія Бородіна, схудла після пологів саме завдяки обмеженню в харчуванні та клизмам. Також у пресі неодноразово згадувалося про те, що молода мати не стала годувати грудьми дитину, а швиденько скинула її на піклування домашніх і вийшла на роботу. Однак сама Ксенія в першому після пологів інтерв’ю, стверджувала, що дитину вона залишає на чоловіка всього на 3-4 години, а весь інший час проводить з донькою.

Також ведуча відзначала, що відновити форму після пологів їй допомогли щоденні прогулянки з коляскою і постійна турбота про дитину, ні про яких дієтах або фізичних навантаженнях мови не було.

Версія 2

Ксенія Бородіна схудла після пологів за допомогою огіркової дієти

У своєму інтерв’ю, даному в лютому місяці цього року, Ксенія Бородіна розповіла, що дуже хотіла зробити подарунок коханому чоловікові на День святого Валентина. Саме це і спонукало її на радикальні заходи. За словами телеведучої, їй довелося сісти на жорстку дієту, яка згодом була названа «Еротичною дієтою від Ксенії Бородіної». Вся еротика полягала у вживанні в їжу звичайних огірків.

Саме ця дієта, за словами Ксенії, і допомогла їй скинути 12 кілограмів після народження дочки. Щоденний раціон харчування виглядав приблизно так:

З ранку Ксюша з’їдала невеликий шматочок житнього хліба і кілька свіжих огірків. На обід зірка дозволяв собі порцію супу з овочів і салат з огірків з зеленню з додаванням невеликої кількості рослинного сала. Вечеря складалася з того ж салату або просто свіжого огірка.

Головна умова – з’їдати не менше 4-х огірків на добу. Разів зо два на тиждень овочевий суп можна замінити невеликою порцією відвареного м’яса.

Сидячи на такій дієті протягом двох тижнів, Ксюша Бородіна і схудла на 12 кілограмів .

Таким чином, постійні відвідувачки форумів про схуднення беруть на озброєння другу версію і, намагаючись досягти подібних результатів, поїдають огірки. Колеги ж по роботі переконані, що схудла Ксенія Бородіна після пологів саме скориставшись порадами своєї колеги Ксюши Собчак, відмови від грудного вигодовування, а також шкідливої??звички – паління, від якої телеведуча відмовлятися не збирається.

Як би там не було, зараз Ксенія Бородіна, не тільки схудла і змінила імідж, стала виглядати ще більш привабливо і, за власними словами, подорослішала і порозумнішала. Всі ці приємні зміни наштовхнули її на думку написати книгу про те, як їй це вдалося. Сприяли задумом також і постійні запитання колег по роботі.

За словами Ксенії, в книзі будуть дані докладні рекомендації, яких дотримувалася вона сама, а також керівництво по зміні іміджу, статті про заняття спортом і, головне, там будуть присутні думки фахівців, які допоможуть читачеві зрозуміти наскільки безпечний або шкідливий метод схуднення Ксенії Бородіної.

Олександра Панютина

Жіночий журнал JustLady

Comments are closed!

_0.31MB/0.00514 sec