Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова

Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова

Останнім часом, дивлячись Дом 2. багато глядачів помітили, що бабуся проекту разюче змінилася і схудла. Природно, після цього у глядачів відразу ж виникло питання, як схудла Ірина Олександрівна Агібалова .

Виглядати в свої 40 з гаком років майже так само добре, як молоді дівчата, дуже складно. Робота над собою – це неймовірна праця! Так як же схудла Ірина Олександрівна. Взагалі, побутують кілька версій:

1.) Ліпосакція

Якось в ефірі Ліберж Кпадону. на емоціях, кричала, що “дуже погана жінка” Ірина Олександрівна схудла завдяки ліпосакції. Чи вірите Ви в це? Ми – ні. І для цього є підстави.

Після подібної операції, худнуть саме в тих місцях, де її зробили, а робити ліпосакцію відразу скрізь жоден лікар б не дозволив. А Ірина Олександрівна втратила кілограми у всіх частинах тіла. Значить ця версія відпадає.

2.) Хвороба і операція

Існують чутки, що Ірина Олександрівна схудла саме через пухлини, яку у неї знайшли. Від глядачів цей факт нібито приховали. Коли на проект приходила мама Рози Василишин. перша бабуся проекту сказала, що в басейні не купається, так як нещодавно перенесла операцію. Переживання з цього приводу плюс післяопераційна дієта і деякі сімейні проблеми призвели до того, що ІрСанна втратила деякі зайві кілограми.

3.) Дієта?

Дієти Ірини Олександрівни, як такої, не існує. Інакше вже б була випущена книга про дієту від імені Ірини Олександрівни, як це зробила свого часу Ксенія Бородіна, або сайт би був вже створений на цю тему, або просто вона б ділилася своєю дієтою зі своїми прихильницями, як це робила Надя Єрмакова. < / p>

Відповідаючи на питання як схудла Ірина Олександрівна Агібалова, ми схиляємося до свого власного думку. Не знаємо наскільки Ви його поділяєте, але нам здається, що бабуля просто почала за собою стежити: за своїм харчуванням, за своїм одягом, можливо 1-2 рази на тиждень вона відвідує спортзал, регулярно відпочиває і намагається не завантажувати себе роботою. Ось і весь секрет схуднення будь-якої дівчини. на собі перевірено!

Також рекомендуємо до прочитання:

Comments are closed!