Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова – дієта допомогла або хірургія? | SlimSecret

Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова – дієта допомогла або хірургія? | SlimSecret Дієта Ірини Олександрівни Агибалової

Дієта Ірини Олександрівни Агибалової – секрет, про який хочуть дізнатися багато жінок. Мільйони глядачок із захопленням, захопленням і заздрістю спостерігали

за дивним Преображенням цієї немолодий учасниці «Дом 2». І якщо перший час, увагу шанувальників телепроекту приковувало тільки помолоділе обличчя Ірини, то сьогодні дійшла черга і до її фігури, якою жінка може пишатися. На скільки схудла Агібалова Ірина? Ви не повірите – на цілих 30 кілограм, причому в рекордно короткий час. Чи бувають чудеса на світі?

Ірина Агібалова схудла, але як?

Чуток з цього приводу в Інтернеті ходила маса. Та й зараз, якщо набрати в пошуковику фразу: «Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова», вам вискочать посилання з абсолютно суперечливим змістом.

За однією з версій, жінка вдалася до ліпосакції – модна «зоряна» процедура, якої, ніби як, сама Пугачова навіть не гидує час від часу. Такий слух розпускають люди дуже далекі від медицини – так, ліпосакція – річ хороша, коригує фігуру, позбавляє від жиру, але після неї ну ніяк не можна втратити три десятки кіло!

Ще одна версія, яку не підтверджують, але і не спростовують Ірина та її близьке оточення, свідчить, що жінка дійсно лягла на операцію, але не заради краси, а з причини проблем зі здоров’ям. Нібито на тлі численних стресових ситуацій у жінки розвинулася злоякісна пухлина, яку і довелося видаляти.

Ще одна версія з приводу того, як схудла Агібалова, носить більш правдоподібний характер. Скажемо більше – жінка сама її підтверджує і навіть надає фотоматеріали, присвячені тому, як вона проходила в клініці процедуру бандажирования (ушивання) шлунка. Це один з ефективних на сьогоднішній день способів скорочення обсягів споживаної їжі. Незважаючи на те, що Ірина мала зайву вагу, вона явно не страждала ожирінням. Так що, чим була обумовлена??дана операція – медичними показаннями або простий примхою стати красивішим, невідомо.

Тепер, після бандажування Ірина Олександрівна Агібалова дієту дотримувати просто зобов’язана. Жінки, які мріють скинути зайву вагу, але побоюються лягати на хірургічний стіл, цілком можуть використовувати для себе наступне меню.

Дієта Ірини Агибалової: меню одного дня

    1 сніданок: солодкий кава 2 сніданок: скибочка цільнозернового хліба з гарбузовим насінням і горішками, стакан молока обід: дієтичне м’ясо на грилі, салат зі свіжих овочів, заправлений олією, зелений чай 1 перекус: шматочок шоколадного вафельного тортика, фруктовий сік 2 перекус: охолоджених зелений чай вечерю: дієтичне м’ясо на грилі, чашечка солодкої кави

Таким чином, середня добова калорійність меню дієти Ірини Олександрівни Агибалової складає всього 1200-1300 ккал, а вміст вуглеводів, білків і жирів, коливається в межах 170, 40 і 60 г відповідно. Так що один-два тижні ви цілком можете використовувати цю методику схуднення.

Всім, хто переступив 25-річний рубіж, дієтологи хочуть нагадати, що обмін речовин починає сповільнюватися і, як результат, з’являються проблеми з вагою. Тому головною вашим завданням має стати його прискорення. Дієта Агибалової – це добре, але проблема потребує комплексного вирішення. Так що плавайте в басейні, займайтеся помірними фізичними навантаженнями, дихальною гімнастикою і не нехтуйте можливістю здійснити пішу прогулянку.

огляду на те, що багато учасників скандального реаліті-шоу дуже люблять поєднувати схуднення з літературною творчістю, можливо, що зовсім скоро ми зможемо побачити на прилавках книжкових магазинів творіння про дієту Ірини Олександрівни Агибалової. Що ж, будемо з нетерпінням чекати!

Можлива Вам будуть цікаво прочитати:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00539 sec