Як схудла Еріка Герцег, фото до і після Pohudet. info

Як схудла Еріка Герцег, фото до і після Pohudet. info Як схудла Еріка Герцег, фото до і після

Еріка Герцег потрібно сказати є незвичною молодою жінкою, у якої досконала фігура моделі і чудовий голос. Вона двадцятип’ятилітня українка угорського походження. Народилася і жила

в маленькій української сільці, Мала підібраним, поруч з угорським кордоном. І хоча жителі цього сільця не розмовляють навіть по-українськи, не те, що по-російськи, Еріка Герцег стала живим прикладом, того, що для кар’єри співачки і моделі знання мови не завжди мають таке значення, як хороша фігура і прекрасні вокальні дані. Хотілося б розповісти про те, як Еріка схудла.

Причини ожиріння Еріки Герцег

Справа в тому що, коли їй було двадцять років, її вага становила майже дев’яносто кілограм. Для села, у якій вона жила це було цілком нормально. Прекрасного майбутнього обзавестися чоловіком, народити йому багато діточок і потім продавати вирощену на своїй ділянці капусту, це зовсім не заважало. І не потрібно іронізувати, адже це головне джерело доходу жителів розвивається прикордонного села. Але доля розпорядилася інакше. Як казав тато Еріки, вона створена для мистецтва, і цей дар у неї був з ранніх років.

Еріка прекрасно вчилася, співала з юних років, як і багато майбутні зірки естради, в церковному хорі. Незважаючи на економічну освіту, була змушена заробляти свої перші гроші в ролі офіціантки, щоб бути ні від кого незалежною.

Чи є виходом повна відмова від їжі, щоб схуднути? Відповідь у наступній статті: Нічого не їсти і схуднути: міф чи реальність

Як схудла Герцег?

У багатьох людей виникає цілком природне запитання про те, як же Еріка схудла . Нікому не віриться, що це всього лише результат дотримання дієти і заняття спортом. Але людина з таким прізвищем, яка означає «принц», повинен мати величезну життєву силу. Заспокоївши батьків тим, що освіта у неї вже є і не яке-небудь, а диплом бакалавра, Еріка направила всі свої зусилля на втілення в життя прагнення її дитинства, бути моделлю. На її шляху була, здавалося б, нездоланна перепона – зайва вага, причому їй потрібно було схуднути кілограмів на тридцять.

Вся дієта Еріки полягала в тому, що вона почала дотримуватися здорового способу життя. Вона абсолютно відмовилася від продуктів з великим вмістом вуглеводів. Це, живучи на свіжому сільському повітрі, і маючи великий вибір здорових, натуральних продуктів нелегко. Еріка Герцег взяла себе в руки, і почала дотримуватися найжорстокішу дієту, викинувши зі свого раціону продукти, що підтримують в тілі зайві кілограми. Вона посилено почала займатися спортом. На питання: «Як схудла Еріка Герцег?», Досить проста відповідь. Потрібно почати вести здоровий спосіб життя, тобто не переїдати, не кажучи вже про те, що є люди, які взагалі просто об’їдаються, і потрібно почати займатися спортом. Більше рухів і менше калорій. Як говорила сама Еріка Герцег, важко на початку, перший пару місяців, потім, коли стане, бачимо ефект, на допомогу прийде натхнення і задоволення від досягнутого результату. Бажання з’їсти щось смачне, але зайве, буде танути на очах, після того як ви будете бачити своє власне відображення в дзеркалі, яке буде викликати в вас невимовний захват і радість за саму себе.

Добившись того, що її вага знизилася до сорока дев’яти кілограм . Еріка багато знімалася у відеокліпах рекламують нижню білизну. Після переїзду до Києва, вона почала зніматися і в журналі «Плейбой». Знялася у двох звичайних номерах, потім в ювілейному номері «Плейбой» Росія. Як схудла Еріка Герцег, ми вже знаємо, вона зробила це сама завдяки своїй наполегливості та залізного характеру, але як їй вдалося домогтися, того, що в неї така чудова груди? Адже коли Еріка позбулася від зайвих кілограмів, її груди теж практично розчинилася. Справа в тому, що груди в основному складається з жирової тканини, яку Еріка благополучно знищила. Так у неї з’явилася ще одна задача, заробити гроші для проведення пластичної операції.

З чим Еріка непогано впоралася, назбиравши чималу суму, вона імплантувала собі чудову груди з розмірами моделі. Ми думаємо, що й інших цілей, які собі поставить Еріка, вона з таким характером легко доб’ється.

  • Эрике Герцег ghj nj zr djyf gj[eltkf
  • еріка герцег до і після схуднення
  • еріка схудла
  • журнал плейбой
  • яка була ерика герцег

Comments are closed!

_0.31MB/0.00468 sec