Як стежить за фігурою сама «модна» суддя Евеліна Хромченко

Як стежить за фігурою сама «модна» суддя Евеліна Хромченко Evelina Hromchenko Як стежить за фігурою сама «модна» суддя

Людина, яка зробила себе сама. До розряду саме таких особистостей можна віднести Евеліну Хромченко. Успішна журналістка, колишній головний редактор журналу ‘Officiel’,

а нині – викладач факультету журналістики в МДУ. Її діяльністю на ниві моди захоплювався сам Гальяно…

Автор: Андрій Піеніс

Словом, починаючи з 1999 року і донині, Хромченко подорожує по хвилях своєї кар’єри на гребені успіху. Звичайно, популярності в масових колах неабиякою мірою посприяло те, що Евеліна з 2007 року є однією з ведучих програми ‘Модний вирок’.

Це зробило її не тільки затребуваним критиком у своїй області, але і прекрасним порадником для всіх жінок на просторах колишнього СНД щодо того, як можна створити свій неповторний образ. Хромченко можна назвати такою собі доброю феєю світу моди, і, як зараз прийнято говорити, ‘іконою стилю’.

Дивлячись на Евеліну, стає зрозуміло: свій продуманий до дрібниць образ вона несе не тільки на екрані, але і в повсякденному житті. До чого, власне кажучи, і закликає всіх жінок. Її девіз можна сформулювати наступною фразою: ‘Добре виглядати – борг кожної жінки, особливо, якщо вона хоче бути успішною у всіх сферах життя’.

А з чого починається поняття ‘добре виглядати’? У першу чергу – з стрункої фігури, як не сумно це прозвучить для тих, хто любить щільно поїсти. Що стосується Хромченко, то її фігуру цілком можна назвати ідеальною.

Звичайно, багато в чому ця ‘вічна Дюймовочка’ (зростання Евеліни – 155 см) зобов’язана своєю стрункістю генетичної спадковості. Але не приховує вона і того, що, покладаючись на одну генетику, запросто може набрати кілька зайвих кілограмів. Тому коригувати свій раціон вітчизняної ‘іконі стилю’ доводиться.

На питання ‘в чому секрет дієти Евеліни Хромченко?’ вона абсолютно чесно відповідає, що такого в природі немає. Просто тому, що в її житті немає поняття ‘дієта’. Зате є ‘правильний спосіб харчування’.

Перше, що радить Евеліна тим, хто не страждає відсутністю апетиту, – керуватися за столом ємною фразою знаменитої Майї Плісецької: «Не жерти! ‘. Коротко і ясно.

Але це зовсім не означає, що Евеліна Хромченко закликає до того, що без відчуття постійного голоду вага неможливо тримати в нормі. Адже в цьому випадку ні про яке гарному настрої, працездатності, та й про нормальному здоров’я, не може йти мови. А так як всі перераховані вище якості в житті Евеліни Хромченко присутні повною мірою, то стає зрозуміло, що аж ніяк не голодування обрала вона способом підтримки форми.

Як не дивно, але така правильна у всіх відносинах леді, як Евеліна, любить посперечатися з основними постулатами сучасних дієтологів і тренерів. А точніше, з твердженнями про те, що харчуватися треба не менше 5 разів на день, а виснажливими заняттями спортом займатися не менше трьох разів на тиждень.

Крім того, Евеліна не захоплюється всілякими новомодними, але часом вельми сумнівними в плані ефективності віяннями, такими, як, наприклад, ‘розвантажувальні шоколадні дні’.

Так як же все-таки вона справляється з проблемою зайвої ваги? Все в принципі просто.

– Їсть три рази на день. При цьому найбільший висококалорійний прийом їжі – це обід, найлегший – вечеря.

– прибрати з раціону сосиски, сардельки, ковбасу і консерви. Скоротила до мінімуму споживання солоної і копченої риби.

– На зміну всього вищепереліченого прийшли натуральні м’ясо і риба, причому, тільки у вареному і пропареному вигляді. М’ясні страви, на думку Хромченко, найкраще вживати в обід. А один-два рази на тиждень влаштовувати ‘рибні’ дні.

Багатьом такий білковий раціон здасться занадто нудним. Евеліна – не виняток. При всіх її благих устремліннях, вона, як всі люди, любить ковбасу, але успішно заміщає її такою ж смачною, але набагато менш калорійною пастормой.

– Різноманіття овочевих страв – основа раціону модною журналістки. Особливо це стосується зелених овочів (капусти, огірків, кабачків, шпинату, всіляких трав і т. д.), які Евеліна, яка народилася в рік смерті великої Шанель, вживає в їжу з такою готовністю не тільки заради стрункої фігури, але і заради антиоксидантів, уповільнюють процес старіння.

– Як десерт Хромченко воліє фрукти.

– У спортзал практично не ходить. Але 7-10 днів у році присвячує занять віндсерфінгом

Ось, власне кажучи, і всі секрети. Результатом того, що описано вище, є приблизно такий денний раціон:

– сніданок – овочевий або фруктовий салат;

– обід – овочевий суп на легкому м’ясному бульйоні плюс відварне м’ясо, або рибний суп плюс тушкована з овочами риба;

– вечеря – овочеве рагу.

Все це, зрозуміло, не без невеликих гастрономічних поблажок, правда, дуже рідкісних і, як можна більш корисних.

На перший погляд, все виглядає дуже суворо, але в дусі саме такий ‘залізної леді’, якою є Хромченко, і для якої робота над собою складає основу життя.

Результат такої роботи очевидний всім: при тих зовнішніх даних, якими нагородила її природа, Евеліна зуміла переконати оточуючих, в тому, що вона – справжня красуня.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01199 sec