Як стати веганів і схуднути. Способи перейти. Поради

Як стати веганів і схуднути. Способи перейти. Поради. Як стати веганів і схуднути: способи переходу і чому знижується вага.

Зміст:

Для безлічі людей стати веганів означає набагато більше, ніж просто-напросто розпрощатися з вживанням плоті тварин. Це в першу чергу незвичайні

погляди на речі, при яких людина звертає увагу на такі важливі питання, як права братів наших менших, повагу до різних форм життя, виховання здорових потреб, турбота про навколишній світ. Для звичайних людей веганство найчастіше здається просто-напросто чимось незрозумілим і вони навіть не уявляють собі, як взагалі можливо жити, харчуючись травою, не кажучи вже про будь-насолоді їжею. Хоча якщо мати велике бажання, позитивну точку зору, ще й трішки творчості, то можливо відкрити повністю новий світ розумових, фізичних і емоційних граней, якщо не вважати нову сторону розподілу коштів.

Веганство як спосіб схуднення

Для того щоб знизити вагу, постарайтеся вживати більше городніх плодів і фруктів, які можна придбати у вашому регіоні. Для тих, хто бажає стати веганів, рекомендується пити якомога більше свіжовіджатий соків та ознайомитися з інформацією про корисність зелені. Зелень – бездоганний джерело не тільки лише вітамінів, а до того ж і білка.

Таким чином, як же перейти на суворе вегетаріанство?

    Було б добре, якщо б ви з’ясували для себе, з якої причини ви бажаєте стати веганів. Вас чекають великі зміни, якщо ви станете веганів, ось чому щоб ви пройшли через них безболісно, ??необхідно серйозно поставитися до нового способу життя. Якщо ви свідомо освоїте свої причини переходу на веганство, в такому випадку даний процес буде для вас непроблематично і більш ясним. Застосовуйте в житті мотиватори у формі картинок або цитат, сприяючих вам у підтримці ентузіазму. Кожна важлива зміна завжди вимагає часу для пристосування. Переважно, щоб ви не мали яких-небудь серйозних захворювань в період прийняття строгого вегетаріанства. Відвідайте фахівця в галузі медицини, щоб дізнатися, чи повністю ви здорові, запитаєте, яким чином у вашому теперішньому стані найбільш прийнятно здійснити перехід на вегетаріанство. Наприклад, якщо у вас є анемія, тоді вам необхідно визначити продукти харчування, які забезпечать ваш організм необхідним рівнем заліза. Вам слід вчитися, адже не все так просто. Отримайте нові знання про науку харчування. Вивчіть взаємозв’язок здоров’я і їжі; вам не слід ставати фахівцем в області дієтології, однак якщо ви ознайомитеся з правилами раціонального харчування, ви не зійдете з правильного шляху, крім того ви самі станете чітко усвідомлювати, з якої причини ви стаєте або вже стали веганів, і яким чином вам це може допомогти у вашому житті. Як відомо, знання – це сила, і на власному прикладі ви переконаєтеся в цьому. Спілкуйтеся з іншими вегетаріанцями / веганами, подивіться на їх досвід, нехай вони підтримають вас. Існує спільноти вегетаріанців і веганів, як у житті, так і в Інтернеті. Шукайте людей зі спільними інтересами, спілкуйтеся – таким чином, ви отримаєте відмінну підтримку і натхнення, щоб зуміти продовжити власний шлях.
    Не турбуйтеся. На повному серйозі, якщо вам важко перейти на дієту веганські в подібному ритмі, понизьте його. Адже ніхто не підганяє вас. Краще буде, якщо ви складете правильний план і будете слідувати йому. Різкі зміни, навіть в кращу сторону, можуть завдати вам шкоди, ось чому не рекомендується поспішати, прислухайтеся до власного організму, вивчайте варіації споживання продуктів. Насправді, чим більше ви будете дізнаватися інформації про корисність строгого вегетаріанства, тим більше ви будете захоплюватися цим. З часом ви звикнете до нового раціону харчування, і стане набагато легше жити. Вчіться розпізнавати продукти тваринного походження. Іноді навіть на перший погляд веганські продукти харчування можуть вміщати в собі тварини складові. Перший час вам може бути важко, однак надалі це для вас стане звичайною справою. Ймовірно, вам доведеться вивчати етикетки продуктів харчування, щоб вивчити, які компоненти в них вміщено. Існує цікавий продукт тофу, який дозволено застосовувати досить-різноманітно, як і інші продукти, виготовлені з сої. У ньому вміщається велика кількість кальцію і білка, до того ж він може чудово замістити молочні продукти. Бобові також є підходящим продутому. Вони теж збагачені білками і іншими поживними компонентами, і з них до того ж можна виготовити значну кількість різноманітних страв. Ваш організм буде в міру збагачений білками! Не слід поспішати в приготуванні їжі. Дійсно, ми живемо в період часу, коли багато харчуються занадто швидко. Однак якщо ви будете готувати страви і салати, обираючи для даної мети високоякісні продукти, вивчаючи різноманітні здорові рецепти, і навіть просто-напросто виробляючи експерименти, ви відкриєте для себе новий світ смакових відчуттів, і випробуєте незвичайне задоволення від їжі, якого, швидше за все, навіть не відчували, не будучи веганів. Частіше пригощайте веганські продуктами свою сім’ю і близьких друзів – подібним чином ви не тільки лише їх порадуєте, однак і повністю змініть їх уявлення про «несмачною» кухні веганів.

Чому вегани худнуть

Тім Кей, дослідник з Оксфорда, з’ясував, що вегани і вегетаріанці мають вагу до двадцяти відсотків менше, ніж м’ясоїди. Читайте нижче, на кожного чи вегетаріанця поширюється дане правило, і з якої причини відбувається саме так.

перше, безумовно, все знаходиться в залежності від того, що конкретно ви споживаєте в їжу. Щодня вживаючи чіпси можна без сумнівів називати себе вегетаріанцем, проте знизити вагу від даного продукту ви, швидше за все, не зможете, чи не так? В результаті худнуть на вегетаріанство, як правило, ті, хто стежить за правильністю власного харчування і вживає зазвичай дієтичні продукти, наприклад, фрукти, городні плоди, сою, зернові і фактично не споживає перероблених продуктів, що в кінцевому підсумку веде до зниження маси тіла. Ще більше худнуть на сироїдінні. вживаючи тільки сирі овочі і фрукти.

А ще їжа, яка не вміщає в складі м’яса, зазвичай менш калорійна – білки тваринного походження вміщають більше калорій, ніж білки рослинні. Наприклад, 100 грам бобів вміщує 135 калорій і 2 грама жиру, а от у 100 грамах філе ми отримуємо 237 калорій і 29 грам жиру. Ще однією обставиною є те, що вегетаріанці зазвичай споживають більше городніх плодів і фруктів, у складі яких є клітковина, через яку швидше відбувається насичення, до того ж з меншим числом калорій.

Вегани дуже часто мають меншу вагу, ніж вегетаріанці, оскільки усувають з власного раціону всі продукти харчування тваринного походження (сир, масло вершкове, молоко, яйця). Постійно, коли веган на свій бургер поміщає тофу замість сиру, він споживає набагато менше калорій в кінцевому результаті. У приклад можна поставити таких зірок, як Аланіс Моріссет і Алісія Сільверстоун, а також вегетаріанка Саша Пивоварова вони набагато схудли саме з переходом на дієту веганські.

Однак не слід плутати поняття «виснаженість» і «стрункість» – зовнішність веганів та вегетаріанців, у яких присутня збалансований раціон харчування, вельми далека від анорексії. Ті, кого втрата ваги при дотриманні веганскої дієти не дуже надихає, неодмінно повинні додавати у свій раціон продукти харчування, що сприяють у підтримці постійної маси тіла: насіння, авокадо, бобові, горіхи.

На замітку початківцям веганам

    Джерела кальцію (рослинні): кунжут, мак, молоко соєве і сир (тофу), квасоля, мигдаль, брокколі, шпинат. Джерела заліза (рослинні): водорості, зернові збагачені сніданки, бобові, сушені фрукти, продукти соєві, брокколі, насіння гарбузове. Джерела вітаміну D (рослинні): збагачені вітаміном D сніданки, збагачене вітаміном D молоко соєве, будь-яка добавка з даними вітаміном. Джерела цинку (рослинні): крупи цільні, бобові, горіхи, продукти соєві. Джерела вітаміну В12 (рослинні): збагачені вітаміном B12 сніданки, збагачене вітаміном B12 молоко соєве, будь-яка добавка з даними вітаміном.

Як бачите, стати веганів досить-таки просто, головне – бажання і усвідомлення причин! Успіхів!

Comments are closed!

_0.32MB/0.00422 sec