Як скинути жир з живота чоловікові – Якщо ви почнете тренуватися з обтяженнями хоча б 3 рази на тиждень, ви будете нарощувати м’язи. М’язи не тільки додають красиві контури вашій фігурі, чим більше у вас м’язів, тим більше калорій потрібні організму дл

Як скинути жир з живота чоловікові – Якщо ви почнете тренуватися з обтяженнями хоча б 3 рази на тиждень, ви будете нарощувати м’язи. М’язи не тільки додають красиві контури вашій фігурі, чим більше у вас м’язів, тим більше калорій потрібні організму дл Як скинути жир з живота чоловікові

Як скинути

жир з живота чоловікові

Прагнучи знайти самі швидкі шляхи: як скинути жир з живота, не тільки жінки, а й чоловіки піддають себе різним фізичним тортурам. Вони протягом багатьох днів сьорбають рідкі капустяні щі, харчуються одними грейпфрутами і т. д. Якщо ви хочете позбутися від жирових відкладень і підтримувати таку форму надалі, ви повинні робити це правильно. Ось прості поради, які допоможуть вам скинути жир з живота:

1. Регулярно тренуйтеся з обтяженнями.

М’язи – ось секрет успіху в позбавленні від жиру з живота чоловіки. Якщо ви почнете тренуватися з обтяженнями хоча б 3 рази на тиждень, ви будете нарощувати м’язи. М’язи не тільки додають красиві контури вашій фігурі, чим більше у вас м’язів, тим більше калорій потрібні організму для їх підтримки. М’язи спалюють більше пального, навіть коли ви спите. Таким чином, якщо ви дотримуючись розумної низькокалорійної дієти з низьким вмістом жирів, включіть тренінг з обтяженнями у свою програму, то це значно підвищить ймовірність того, що ви будете спалювати більше калорій, ніж ви вживаєте. Якщо організму недостатньо надходять з їжею калорій, він використовує як енергії запаси “пального” (тобто жир), поступово спалюючи його.

2. Не треба морити себе голодом.

Якщо ви не змінюєтеся в обсягах вже кілька місяців, то ваше тіло звикло до даного вмісту в ньому жиру. Значне скорочення вживання калорій порушить систему. Якщо ви голодуєте, ваш організм буде кожну можливу жирову калорію відкладати про запас. Ваш обмін речовин сповільниться, і організм буде витрачати менше “пального”. Ви будете намагатися всіма силами скинути вагу, але ваш організм буде докладати всіх зусиль, щоб по можливості утримати наявні м’які тканини. Спроби утримувати занадто низьке число калорій приведуть до того, що ваш організм буде спалювати м’язову тканину для енергетичних цілей. А м’язи – ваші найкращі помічники при скиданні жиру з живота.

3. Їжте менше жирів.

Якщо ви позбавите свою дієту від зайвих жирів, то ви побачите результати незалежно від того, займаєтеся ви чи ні. Цілком можна прожити без чіпсів і смаженої курки. Їжте варене, тушковане і запечене м’ясо замість сметанних соусів і сендвічів.

4. Жир містить більше калорій, ніж протеїн і вуглеводи.

Багато жири не мають ніякої поживної цінності, але є деякі їх види, які цілком припустимі. Купуйте книгу про поживних речовинах, або книгу рецептів дієтичних низькокалорійних страв. Коли ви дізнаєтеся, чого вам слід уникати в харчуванні, це відкриє вам нові можливості до досягнення ваших цілей у регулюванні власної ваги.

5. Не звертайте уваги на написи на кшталт “який не містить жиру”.

Сьогодні є знежирені версії практично всіх продуктів. Питання в тому, чи потрібно це? Це не тільки вводить вас в оману (ви починаєте вважати, що цілком можна їсти ці продукти у великих кількостях, оскільки вони не містять жирів), але хто знає, що в них ще утримується? Що вони поклали у ці продукти, щоб замінити жири? Якщо ви хочете приготувати печиво без жиру в домашніх умовах з хороших натуральних продуктів – прекрасно, але тільки не вживайте те, що є в продажу, напхане хімікатами і консервантами, тільки тому, що на етикетці написано, що “воно не містять жиру”. < / p>

6. Збільште аеробну активність.

Якщо ви хочете прискорити процес спалювання жиру, збільшіть час фізичного навантаження. Чим більше калорій ви спалюєте, тим швидше ваш організм буде звертатися до жирових запасах для добування енергії, витративши ті калорії, які надійшли з їжею. Незважаючи на величезну важливість тренінгу з обтяженнями для підтримки сили і хороших форм тіла, підвищення рівня аеробної активності (що б ви не вибрали – тривалі прогулянки після вечері або півгодини на біговій доріжці з ранку) допоможе вам ще швидше досягти ваших цілей у спалюванні жиру з живота чоловіки.

7. Дуже добре тренуватися з ранку.

Під час сну організм витрачає наявне “пальне” (що міститься в крові цукор і що міститься в м’язах глікоген), надійшов разом з їжею протягом дня. Якщо ви займаєтеся з ранку відразу після пробудження, коли запаси глікогену вичерпані, у вашого організму немає вибору – він може отримувати енергію тільки від жирових запасів. Перед сніданком не менше 20 хвилин виконуйте аеробну роботу (якщо дозволяє час, можете навіть довше). Якщо у вас є можливість, тренування з обтяженнями теж добре проводити в ранкові години, тоді ви ще швидше позбавитеся від жиру. Ви не тільки спалите більше жиру для енергетичних цілей в ході інтенсивного тренування, але і прискорите цим швидкість обміну речовин на весь день, що дозволить в результаті спалити більше калорій. Але пам’ятайте, що тренування з обтяженнями до сніданку – це неправильно. У вас буде недостатньо сил для виконання вправ належним чином.

8. Пийте більше води.

Вода – один з ваших кращих друзів. Вона наповнює шлунок, надаючи відчуття ситості, промиває всю травну систему. Чим більше ви випиваєте рідини, тим менша ймовірність затримки води, що допоможе уникнути заплилого виду. Випивайте не менше 8 склянок води в день. Якщо ви багато тренуєте і втрачаєте багато рідини при потовиділенні, вам слід вживати рідини навіть ще більше.

Ви повинні вживати 4-5 невеликих прийомів їжі в день.

Ні-ні, ви зовсім не повинні наїдатися “від пуза” 5 разів на день. Ви повинні 4-5 разів на день отримувати невелику порцію білків і вуглеводів (з мінімальним вмістом жирів). Порція білкової їжі повинна становити десь 120 г (розміром з карткову колоду). Порція вуглеводної їжі – це приблизно чашка вареного рису, що-небудь з фруктів (розміром з тенісний м’ячик), трохи салату і т. п. Якщо ви не любите готувати, цілком можете обійтися спеціальним коктейлем-замінником їжі або протеїновим батончиком. Намагайтеся 3-4 рази їсти звичайну їжу, а в перервах між цими прийомами їжі – коктейлі, які готуються дуже швидко. Якщо ви будете їсти кожні 3 години, то це не дозволить вам зголодніти до такої міри, щоб “накинутися” на пакет з чіпсами. Це буде підтримувати темп метаболізму, а це означає більш високий темп спалювання калорій. Крім того, ваш організм не буде відчувати нестачу в енергії.

Теги: як скинути жир з живота чоловікові .

Задати питання або обговорити дану тему, Ви можете пройшовши на НАШ ФОРУМ: STEROIDMAN

  • як скинутижир із живота під час тринувань
  • які бувають жиро спалюючi коктелі
  • який тенісний мячик вибрати

Comments are closed!

_0.32MB/0.02265 sec