Як скинути зайву вагу – Дієтологія

Як скинути зайву вагу – Дієтологія Як скинути зайву вагу

Останнім часом, як ніколи, стала актуальною проблема зайвої ваги і його наслідків для здоров’я. Від сорока до п’ятдесяти відсотків жителів країн з високим рівнем життя в тій чи іншій мірі страждають від надлишкової

маси тіла. Виникненню патології в чому сприяють: надмірна доступність їжі, характер харчування і малорухливий спосіб життя. Разом з тим, зайва вага – зовсім безпечна проблема. Він сприяє виникненню захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету. крім того, послаблюється імунітет, через підвищене навантаження страждають суглоби і хребет.

Дуже часто люди об’єднують разом два поняття: зайва вага і целюліт. Насправді це зовсім різні речі. Целюліт виникає незалежно від наявності зайвої ваги у схильних йому людей, вражаючи в основному область сідниць і стегон. Але надмірна маса тіла часто провокує його розвиток. Використання однієї тільки дієти тут не допоможе, лікування целюліту має бути комплексним.

Важливу роль у профілактиці та лікуванні целюліту грає активний, здоровий спосіб життя, а також заняття певними видами спорту: плавання, їзда на велосипеді і роликових ковзанах влітку, лижні прогулянки взимку, стрибки зі скакалкою. Все це сприяє насиченню м’язів киснем і спалюванню жирів у проблемних місцях. Крім того, існують спеціальні комплекси вправ, спрямовані на боротьбу з целюлітом.

Справитися з цією проблемою також допоможе глибокий масаж тканин, як ручний, так і апаратний. З методів апаратного масажу можна порадити курс LPG. Для позбавлення від целюліту за допомогою LPG масажу досить проведення курсу, що складається з десяти процедур. З нових методів лікування довготривалий стійкий ефект дають озонотерапія і мезотерапія. Але, який би спосіб позбавлення від целюліту не використовувався, лікувальні процедури повинні повторюватися регулярно. Це захворювання не зникає назавжди, воно знову з’являється, варто тільки припинити боротьбу з ним.

Як правило, зайва вага супроводжується порушенням обміну речовин. Одними фізичними вправами і масажем тут не обійтися. Необхідна скоригована дієта. Звичайно ж, суворе обмеження в їжі на якийсь час з наступним поверненням до звичного способу харчування або повне виключення з раціону деяких продуктів інакше як знущанням над організмом назвати не можна. Регулярне застосування таких дієт веде до розвитку захворювань органів травлення та порушення обміну речовин, що може сприяти збільшенню жирового шару, всупереч очікуваному результату.

Отже, як скинути скинути зайву вагу . У медичних центрах, що спеціалізуються на вирішенні проблем, пов’язаних з підвищеною вагою і нерівномірним розподілом жирового шару, до даних проблем підходять комплексно. Перш, ніж почати лікування, проводиться обстеження у терапевта. Тільки після цього лікар-дієтолог, з урахуванням рекомендацій терапевта, виявлених протипоказань, віку пацієнта, його переваг у харчуванні, способу життя та інших факторів, складає індивідуальну дієту. Всього налічується близько чотирьохсот параметрів, що враховуються при складанні персональної програми схуднення.

За допомогою комп’ютерної діагностики обчислюється вага, фізіологічний для даного пацієнта, а також співвідношення жиру, безжирової маси і води. На підставі цих даних складається програма корекції ваги, спрямована на спалювання жирів із збереженням м’язової маси, яка підкаже вам, як скинути зайву вагу без шкоди здоров’ю. Процес схуднення контролюється за допомогою тієї ж апаратури і коректується в процесі лікування.

Консультації з дієтологом, який, спираючись на результати комп’ютерної діагностики, коригує дієту, відбуваються два-три рази на місяць. Така програма, при дотриманні всіх рекомендацій, які досить легко дотримуватися через індивідуального підходу, дає приголомшливі результати. Крім спалювання жиру, завдяки здоровому збалансованому харчуванню, відбувається поліпшення загального стану організму, що особливо помітно по зміні зовнішнього вигляду, шкіри, волосся і нігтів пацієнта.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00473 sec