Як скинути зайву вагу чоловікові – Найлегше спалити жир, який запасається у верхній частині тіла – особливо в районі живота (згадайте “пивний животик”). Чоловіки схильні запасати жир саме в цій області

Як скинути зайву вагу чоловікові – Найлегше спалити жир, який запасається у верхній частині тіла – особливо в районі живота (згадайте “пивний животик”). Чоловіки схильні запасати жир саме в цій області. Як скинути зайву вагу чоловікові

Як скинути зайву вагу чоловікові

Якщо Ви чоловік, який намагається скинути зайву вагу і привести себе у форму, то вже, напевно, помітили, що більшість книг, журналів і різних програм націлені не зовсім на тебе. Більшість з них створені для жінок! А всі інші програми і книги, здається, просто зациклилися на бодібілдингу і ідеальному тілі, зовсім не беручи до уваги звичайних чоловіків, яким потрібно просто скинути кілька кілограмів і сантиметрів.

Але Ваші потреби та рекомендації відрізняються від жіночих, а план спортивних тренувань “трохи” не сполучається з тим, якого дотримуються бодібілдери. Так от – ця стаття саме для Вас! Ми відповімо на 3 найпопулярніших питання, які чоловіки задають про схуднення:

1. Наскільки швидко можна скинути зайву вагу?

2. Як мені потрібно харчуватися, якщо я хочу трохи підкачати м’язи і спалити жир?

3. Чи необхідно мені є більше 1200 кілокалорій, щоб запобігти “стан голодування”?

Правда, що більшість чоловіків зазвичай худнуть швидше жінок, але це не зовсім хороша новина. По-перше, якщо Ви живете зі своєю дружиною, яка також прагнути скинути зайві кілограми, то Вам не завадить освоїти кілька дипломатичних прийомів, щоб пояснити їй, чому її вага вже 3 тиждень стоїть на місці, а у Вас ваги показують все менше і менше кілограм. По-друге, одна з основних причин, по якій Вам вдається худнути легше, може бути палицею з двома кінцями.

Найлегше спалити жир, який запасається у верхній частині тіла – особливо в районі живота (згадайте “пивний животик”). Чоловіки схильні запасати жир саме в цій області. Менше жиру відкладається в області стегон і боків (тоді як у жінок все навпаки). Так званий “внутренностний” жир (що знаходиться у верхній частині тіла) утворює той самий “пивний животик” (такий жир знаходиться відразу під м’язами черевного преса) і є найбільш метаболічно активним, тобто твоє тіло спалює його в першу чергу.

Оборотна ж сторона такого швидкого спалювання внутренностного жиру полягає в тому, що цей жир є найбільш небезпечним для здоров’я. Він є причиною підвищення ризиків серцевих захворювань, нападів і багатьох інших проблем. Тому Ваша велика талія може додати Вам безліч проблем зі здоров’ям. Не відкладай здоровий спосіб життя на завтра – почни мінятися прямо зараз! Тим більше все, що тобі потрібно для здоров’я – це просто-напросто спалити надлишки жиру в області шлунка.

Ще кілька причин, які допомагають чоловікам худнути швидше – м’язова маса і тестостерон – також можуть бути використані в процесі боротьби із зайвою вагою. Однак пам’ятай, що всі ці додаткові плюси можна використовувати тільки в тому випадку, якщо ти дійсно змушуєш Ваші м’язи працювати і уважно стежиш за харчуванням.

У Вас, звичайно, буду тижня, коли вага буде йти дуже швидко, а також тижні, коли Ви будеш скидати всього по кілька сот грам – головне пам’ятайте, що нормальна швидкість схуднення для чоловіка дорівнює 0,2 до 1 кілограма на тиждень. Верхня межа (1 кг. На тиждень) – якщо Вам потрібно скинути більше 20 кілограм, і нижня межа, якщо ти вже наближаєшся до свого бажаного вазі.

Я хочу “накачати” м’язи і спалити надлишки жиру. Чи потрібно мені їсти більше білка або виключити аеробіку?

Ні. Додаткове споживання білка не може допомогти наростити м’язову масу, а аеробіка (якщо, звичайно, Ви не робите щось дійсно важке) не руйнуватиме м’язи.

Вам необхідно нормальна кількість білка для того, щоб Ваше тіло могло відновлювати і нарощувати м’язи після тренувань – саме в цей момент і відбувається збільшення розмірів і сили м’язів. Харчування, яке містить 15% -35% калорій з білків цілком задовольняє ці потреби. Немає ніякої необхідності споживати білка понад цю норму. Люди, які регулярно навантажують свої м’язи, можуть споживати 35%, але немає ніяких свідоцтв, що необхідно або більш ефективно споживати більше 35% калорій з білків. Нарощуванню м’язів сприяє тільки їх регулярне тренування (під час якої м’язова тканина розривається), а не кількість білка.

Питання щодо кількості і часу виконання аеробних вправ є більш складним. Під час тривалих аеробних тренувань (більше 45 хвилин) середньої або високої активності Ваш організм почне поступово збільшувати кількість використовуваного ним білка (який запасається саме в м’язових тканинах). Якщо ж тренування триває більше 90 хвилин, то кількість енергії, що виробляється з білка, може досягати 10-12% (у звичайному ритмі 1-2%). Таким чином, виходить, що аеробні тренування тривалістю більше 45 хвилин можуть чинити негативний вплив на нарощування м’язової маси. Оптимальним рішенням по спалюванню максимальної кількості калорій без втрати м’язової маси буде тренуватися по 20-40 хвилин на високій інтенсивності. Тут відмінно підійдуть інтервальні тренування.

Також слід обов’язково пам’ятати про часовий чинник тренувань і харчування. Найбільш важливий період відновлення після тренування відбувається в перші 2 години після її закінчення. У цей період часу Ваше тіло дійсно готове використовувати їжу для поновлення своїх запасів. Якщо Ви хоче зберегти або наростити м’язову масу, то протягом цих 2:00 з’їсти близько 300 кілокалорій з відношенням вуглеводів до білків 3/1. Наприклад: протеїновий або енергетичний батончик, коктейль (фруктовий сік, йогурт і / або протеїновий порошок), йогурт з фруктами. Намагайся влаштовувати аеробні тренування в дні, відмінні від силових, або хоча б за 2 години до або після них. Це допоможе Вам зберегти більше енергії на силові тренування і зберегти запаси білка.

Чи правда, що чоловікам необхідно споживати боле 1200 кілокалорій щодня, що запобігти “стан голодування”?

Для більшості чоловіків 1200 кілокалорій на день буде недостатньо. Так як у чоловіків м’язова маса, як правило, більше (через рівень тестостерону), то чоловік і жінка при рівній вазі матимуть різні рівні обміну речовин (метаболізму) і рекомендації по споживанню калорій. У середньому це розходження укладається в 250-300 кілокалорій на день. Тому нормальний нижній поріг калорійності для чоловіків становитиме 1500 кілокалорій на день – саме стільки потрібно, щоб підтримувати високий рівень метаболізму.

Теги: як скинути зайву вагу чоловікові .

Задати питання або обговорити дану тему, Ви можете пройшовши на НАШ ФОРУМ: STEROIDMAN

  • як скинути живіт
  • як скинути живіт чоловікам
  • як скинути живіт чоловіку
  • як скинути жир на животі для чоловіків
  • скинути живіт чоловікові
  • хтл може длпомошти щоб ваги показцували менш як є в рівному
  • Як зкинути зайвий жир чоловікам
  • як скинти зайву вагу
  • Як скинути 1 кг жиру
  • Як скинути 2 кг ваги з живота?

Comments are closed!

_0.32MB/0.00456 sec