Як скинути вагу за Дюканов. П’єр Дюка, схуднення по Дюканов, білкова дієта по Дюканов

Як скинути вагу за Дюканов. П’єр Дюка, схуднення по Дюканов, білкова дієта по Дюканов Сайт № 1 про здоровий спосіб життя

Як скинути вагу за Дюканов?

Останнім часом дуже широке поширення одержали різні дієти, що допомагають швидко знизити вагу без шкоди для здорововья. Не варто говорити

про те, що здоровий спосіб життя передбачає обов’язково правильне харчування . У такий раціон повинні бути включені всі необхідні компоненти їжі, включаючи жири, білки, вуглеводи, а також інші корисні речовини. Білкова дієта по Дюканов не виключає вживання всіх жирів і вуглеводів, а тільки обмежує їх вживання. Згідно з цією методикою схуднення, в організм потрапляють всі поживні речовини, але не в рівній кількості. На такому раціоні харчування цілком можна сидіти постійно, але якщо ви хочете зробити таку дієту своїм способом життя, то потрібно мати велику силу волі, любов до вживання білкової їжі, а також сильне бажання добре виглядати. Деякі дотримуються дієти Дюка кілька місяців на рік, а потім знову повертаються до звичного способу харчування. Великою перевагою такої системи вживання їжі є те, що після того, як ви перестаєте харчуватися по принципу Дюка, ви не набираєте зайві кіллограми. Тому кожен міг би самостійно визначити, з якою періодичністю він буде обмежувати себе у вживанні деяких видів продукту або вирішить зробити принцип харчування П’єра Дюка своїм способом життя.

Засновником цієї знаменитої дієти є П’єр Дюка . який дуже популярний серед дієтологів Франції. Ця людина є особистим діетологм багатьох знаменитостей. За офіційними джерелами Кейт Міддлтон, дружина принца Вільяма, перед весіллям схудла завдяки саме цій системі харчування. Після цього, принцип дієти Дюка отримав широке поширення серед жителів різних країн, а сам французький дієтолог став одним з найпопулярніших.

В чому полягає принцип харчування, який допомагає скинути вага по Дюканов . Суть цієї дієти в тому, що дозволяється вживати тільки білкову їжу. Для того, щоб побачити ефект від цієї дієти, потрібно дотримуватися вживання білків довгий час. Завдяки тому, що цей раціон живлення розрахований на кілька місяців, ви не зможете скинути вагу швидко. Також це забезпечує підтримання певної форми. П’єр Дюка стверджує, що коли скидання зайвої ваги відбувається повільно, то і його набирание також буде поступовим. З цього напрошується висновок, що якщо ви хочете схуднути швидко, то потрібно бути готовим до того, що ви швидко ця вага і наберете. Щоб досягти бажаного результату надовго, необхідно набратися терпіння.

Білкова дієта по Дюканов

Головним позитивним моментом дієти по Дюканов є те, що можна їсти практично будь-які білки в будь-якій кількості і в будь-який час. Це особливо підходить для тих, хто любить поїсти у вечірній і нічний час. Схуднення по Дюканов припускає, що можна забути правило не їсти після шести.

Щоб втратити зайві кіллограми, а потім не повернути їх назад, потрібно дотримуватися певних принципів харчування:

Взяти собі за правило випивати щодня не менше 2-х літрів води. Потрібно використовувати тільки воду без газів. Вживання води є дуже важливим, адже вона дозволяє виводити з організму непотрібні солі і жири.

Обов’язково вживати в їжу вівсяні висівки. За день потрібно з’їдати близько 2-3 столових ложок висівок, що дозволить захистити організм від запору, які можуть виникнути, якщо постійно вживати білкову їжу. Постійні прогулянки на свіжому повітрі також відіграють важливу роль для тих, хто сидить на дієті П’єра Дюка. Це дозволяє організму налаштуватися на позитивний лад, а також дає можливо насичувати тіло киснем. Перший етап дієти по Дюканов називається атака. Його тривалість залежить від того, скільки кіло ви хочете скинути. Вага по Дюканов розраховується з урахуванням того, від скількох киллограм ви хочете позбутися. Якщо вам потрібно позбавитися від 10 кг і менш, то може вистачити 3 дня. Якщо вам потрібно схуднути на 30 кг, то варто атакувати свій організм близько тижня. У період атаки можна вживати такі продукти: нежирне м’ясо без шкіри (можна використовувати будь-яку птицю або яловичину, не рекомендують їсти свинину), морепродукти, печінка, яйця, молочні продукти. Важливим моментом є метод приготування їжі. Ні в якому разі не можна смажити і не рекомендується навіть гасити їжу. Якщо у вас є пароварка або мультиварка, то краще використовувати її, щоб дієта Дюка пішла вам на користь. Майонез по Дюканов краще не вживати, якщо це не стосується домашнього майонезу, який готувався самостійно. У такому випадку можна їсти не більше 1 столової ложки в день. Слід відмовитися від вживання хліба, картоплі і деяких видів круп, які містять велику кількість вуглеводів (наприклад, манна і рисова каша). Наступним етапом дієти по Дюканов буде чергування днів білкової і овочевої їжі. Щоб організм міг отримувати достатню кількість мікроелементів, важливо вживати достатню кількість вуглеводів і жирів. Один день ми їмо тільки білки, а другий може порадувати себе вживанням овочів. Навіть у ці дні не варто вживати ту їжу, яка має високий вміст калорій (наприклад, боби, горох, картопля). Серед «дозволених овочів» по??Дюканов Вироблять: огірки, редис, селера, капуста, помідори, кабачок, морква, буряк. Також варто обмежити вживання фруктів, особливо черешню, виноград і банани. Третій етап дієти Дюка полягає в збільшенні продуктів, які можна вживати. Цей етап буде проходити через місяць після чергування білкових і вуглеводних днів. Під час нього можна раз на тиждень дозволяти собі порцію рису, квасолі або картоплі (якщо є таке бажання). Хліб по Дюканов можна вживати невеликими кількостями і тільки в цей період. Після нескольткіх місяців вам належить закріпити свій результат. Дієта П’єра Дюка припускає, що після декількох місяців, коли ви наполегливо намагалися створити ідеальну фігуру, ви зможете підтримувати своє тіло в порядку, якщо раз на тиждень зможете вживати виключно білкову їжу.

Серед головних переваг дієти по Дюканов можна відзначити дві особливості:

– Вона досить-тривала, а значить вага йде повільно, але ефективно. Ви не будете переживати, що втрачені таким трудом кіллограмм повернуться через пару місяців тому.

Дієта по Дюканов підходить для любителів смачно поїсти. Не потрібно обмежувати себе в білкової їжі, а також в часі її вживання. Кожен раз, коли вам захочеться поїсти, що не позбавляйте себе цього задоволення.

  • З якою періодичністю вживати їжу

Comments are closed!

_0.32MB/0.00985 sec