Як скинути вагу за допомогою велосипеда? – Малібу – мережа демократичних фітнес-клубів (Харків)

Як скинути вагу за допомогою велосипеда? – Малібу – мережа демократичних фітнес-клубів (Харків) Як скинути вагу за допомогою велосипеда?

Кататися на велосипедах, безперечно, корисно для здоров’я й фігури. До того ж, це надзвичайно весело і цікаво! Давайте розберемо по поличках всі достоїнства велосипедних прогулянок,

кому це показано і який результат в підсумку отримує затятий велосипедист.

Мабуть, найприємнішим моментом є те, що велопрогулянки – це один з найбільш доступних і нескладних видів фізичної аеробного навантаження, який допомагає скинути вагу, а також несе загальний оздоровчий ефект. Таким чином, під час їзди на велосипеді тіло швидко приходить у форму, стає спортивним і підтягнутим.

Катаючись на велосипеді, ви більше дізнаєтесь про околиці свого міста, насолоджуєтеся його красотами. Якщо регулярно крутити педалі, підвищиться витривалість організму, а також його імунітет. Під час велопрогулянки ми дихаємо частіше і глибше, а за рахунок потоків зустрічного повітря кров чудово забезпечується киснем. За рахунок цього поліпшується діяльність всього організму, а легкі позбавляються від різних шкідливих речовин.

Всім нам відомо, що заняття спортом для людей з варикозним розширенням вен дуже часто обмежені або просто неможливі через цю недугу. Велопрогулянки – відмінна альтернатива! Завдяки обертальним рухам, в яких чергується тиск на педалі і короткочасний відпочинок, кров в ногах циркулює на порядок швидше, а значить, застій у судинах зменшується.

Потерпають вегето-судинну дистонію та іншими захворюваннями, пов’язаними з серцево-судинною системою, катання на велосипеді підійде якнайкраще, адже воно покращує вестибулярний апарат, що також є профілактикою цих захворювань.

Але найбільшу результативність велопрогулянки дають в питаннях, що стосуються схуднення. Даний вид спорту є оптимальним для тих, хто хоче схуднути, адже тут скидання ваги відбувається за рахунок лише певного обмеженої кількості м’язів, у той час як в будь-якому іншому виді спорту використовуються лише дрібні м’язи рук і плечей. Тому на при бігу, плаванні тощо людина швидко стомлюється, що призводить до низької продуктивності. До слова, при швидкості велосипедиста 9 км / ч спалюється 185 Ккал за одну годину, відповідно, збільшуючи швидкість пересування, збільшиться і витрата енергії.

Отже, якщо ваш велосипед досі чомусь припадає пилом будинку, діставайте його і робіть велопрогулянки! Адже для позитивного ефекту зовсім не обов’язково крутити педалі цілий день, досить робити це регулярно хоча б 40-60 хвилин. Ну, а якщо покупка велосипеда поки не входить у ваші плани, а кататися хочеться – і тут є вихід: візьміть двоколісного друга напрокат, благо, зараз це доступно повсюдно.

Катайтеся, пізнавайте нове, поєднуючи приємне з корисним, і життя ваше заграє новими фарбами і наповниться яскравими враженнями!

Вам нудно кататися одному? Ласкаво просимо до нас! Мережа фітнес-клубів «Малібу» вже третій рік організовує велопрогулянки по Харкову і передмістю. Захоплююче, весело, дружно! Приєднуйтесь!

Автор: Алена Намейко

Comments are closed!