Як скинути вагу за допомогою голодування

Як скинути вагу за допомогою голодування Як скинути вагу за допомогою голодування Глава 16 ГОЛОДУВАННЯ допомагає скинути зайву вагу

З авторитетних джерел відомо, що 65-70 відсотків чоловіків, жінок і дітей в нашій країні страждають від зайвої ваги. Серйозні

медики стверджують, що люди із зайвою вагою – це хворі люди. Вони схильні до хронічним і невиліковним захворюванням. Повна людина не може почувати себе добре. По-перше, тому, що йому постійно доводиться носити занадто великий вантаж. Уявіть собі людину, яка важить на десять кілограмів більше норми. А тепер попросіть людини з нормальною вагою тягати десять кілограмів цілий день. Дуже скоро він обессілеет.

Людина із зайвою вагою носить на собі величезний вантаж, рівний тому вазі, який є для нього зайвим. Повні люди не прагнуть до фізичної активності. Більшість з них при першій же можливості знаходять вільний стілець і сідають на нього, насилу змушують себе зробити необхідні справи. У людей із зайвою вагою дихання утруднене тому, що надлишки жиру ускладнюють роботу органів дихання.

Зайва вага – це величезна ноша

На кожний кубічний сантиметр зайвої ваги організм повинен мати 11 (неймовірно, але факт) кілометрів капілярів для харчування та підтримки у хорошому стані цього зайвого жиру. Ось чому зайва вага лягає величезним тягарем на дихальний апарат і нормальну діяльність серця.

Пульс і артеріальний тиск піднімаються до небезпечних величин, які самі по собі дають серйозні ускладнення. Звіти страхових компаній з ясністю показують, що повні люди живуть недовго.

В даний час кількість людей з підвищеною вагою безперервно зростає. По-перше, тому що в нашій країні абсолютно ненормальне харчування. Середній американець поглинає занадто велику кількість їжі.

Наші кафе запрошують зазирнути до них між трапезами. Радіо і телебачення закликають перекусити в цих ідіотських коробках. Люди постійно споживають величезну кількість молока, морозива, гарячих сосисок, різні види окостів, французький жирний картопля.

Ми живемо у вік машин. Ми завантажуємо в себе занадто велику кількість їжі і ніколи не розвантажуємося вправами і фізичною активністю.

Автомобіль витіснив ходьбу. Ми – нація сідоків. Наші діти годинами сидять в школах. Люди проводять довгі години в кінотеатрах, на концертах, спортивних видовищах. І цей сидячий спосіб життя неминуче призводить до збільшення кількості повних людей.

Дієта, підриває здоров’я американців

Повні люди постійно сидять на подібних дієтах. Це насамперед дієта, насичена білками, низько-углеводистая дієта для льотчиків, що складається з яєць і помідорів або відбивних котлет і ананасів. Журнал за журналом, газета за газетою – все розповідають про нові сенсаційних дієтах, що руйнують організм. Є також рідинні дієти, що забезпечують лише 800 кілокалорій на день; дієта, що складається з вершкових сирків, дієта зі знежиреного молока. Величезна кількість обмежувальних дієт з переважанням одного продукту. Але, на мій погляд, лише голодування є природним і науково обгрунтованим шляхом для підтримки у людини нормальної ваги. Адже після двох-трьох днів голодування у вас немає апетиту, починаючи з третього дня вас не тягне до їжі. А от якщо люди сидять на спеціальних дієтах, які зазвичай є низькокалорійними, вони страждають і відчувають голод набагато більше.

Скажи мені, що ти їси, і я скажу, хто ти.

Голодування обдаровує вас невичерпною енергією

Я бачив багато товстунів, які втратили по п’ять-вісім кілограмів за перше семи-десятиденне голодування. З втратою цього зайвого ваги до них поверталося добре самопочуття, енергія і бадьорість.

Звичайно, всі люди різні, більшість втрачає за день від 500 грамів до кілограма, але у деяких я зафіксував більше двох кілограмів. Багато залежить від того, де відкладений жир. Якщо він сконцентрований на животі та стегнах, то він сгоняется швидко. Багато разів я бачив людей, які, незважаючи на низькокалорійну дієту, почувалися неважливо, швидко стомлювалися і погано виглядали. Але варто було їм розпочати голодувати, як все змінювалося. Жир йшов, тіло звільнялося зайвого вантажу, і відразу ж серце, пульс і тиск приходили в норму.

Отже, якщо вас турбує проблема ваги, користуйтеся програмою голодування, даної в цій книзі. Ви можете почати з щотижневих 24 годин. Я часто давав повним людям програму, при якій вони голодували до трьох разів на тиждень по 24 години. Іншими словами один день вони їли, а наступного дня голодували. Якщо людина дозволила собі зайве за ті дні, поки їв, то 24-годинне голодування кілька разів на тиждень швидко змушувало втрачати цю вагу. Голодування з метою втрати ваги дає чудовий результат. Організм швидко повертає себе до молодості.

У мене багаторічна практика лікування голодуванням знаменитих кінозірок Голлівуду. Кінокамера чомусь робить людину дещо товщі, ніж він є насправді. Але ж зірка повинна бути стрункою і витонченою. Від талії інколи залежить доля актриси.

Кілька років тому одна знаменита кінозірка так розповніла, що, незважаючи на талант, її відмовилися знімати. Вона їла багато морозива та солодощів. Втративши контракт, вона впала в депресію, їй довелося звернутися до психіатра. Психіатр направив актрису до мене.

Я пояснив їй, що буде потрібно час, щоб знизити вагу і знову стати стрункою і витонченою. Я буду називати цю леді Бетті, хоча це і не її справжнє ім’я. У Бетті було 35 кілограмів зайвої ваги. Спочатку я посадив її на хорошу дієту: з фруктами на сніданок, з сирими салатами і вареними овочами на ленч. Я виключив хліб, рис і картопля. На вечерю вона отримувала томати, шматочок вареної риби, або круте яйце, або відбивну. Природно, що всі солодощі були виключені з її раціону.

Перші два тижні вона голодувала по 24 години. На третьому тижні я дав їй триденне голодування. П’яту тиждень вона проголодувала повністю (тобто всі 7 днів). А через два тижні – 21-денне голодування. Це чергування їжі і голодування зробило диво. Її фігура знову стала як у дівчини. В очах з’явився блиск, шкіра помолодшала. Вона продовжує жити на моїй дієті, проводить одне 36-годинне голодування в тиждень, а також семиденні голодування чотири рази на рік з тримісячними інтервалами.

Голодування – це виклик

Наша звичка до постійного прийняття їжі призвела до того, що будь перерва в харчуванні ми вважаємо голодом. Але це не голод. Голодування – один з найстаріших методів лікування, але повторюю знову: розум повинен контролювати тіло, адже ПЛОТЬ ГЛУПА.

Ви повинні завжди дотримуватися логіки, щоб не пропустити моменту, коли при голодуванні треба повернутися до їди. Якщо ви вольова людина, ви зробите голодування важливою частиною свого життя. Не дозволяйте зайвій вазі зробити вас хворим, старим і слабким.

Боріться проти повноти, будьте господарем свого тіла. Розробіть для себе програму, але не намагайтеся позбутися повноти за один тиждень.

Буде потрібно чимало часу, щоб повернутися до нормальної ваги. І ви повинні пишатися собою, коли приведете себе до норми, зробите витонченим і струнким. Кожна людина хоче пишатися собою, виглядати краще, почувати себе краще, для цього треба потрудитися! Голодування, стриманість, правильна дієта – це плата за здоров’я. Слідкуйте за собою і своєю вагою, за своїм животом, стегнами, руками. Уважно вивчивши програму голодування по цій книзі, застосовуйте її до себе, якщо хочете скинути вагу.

Щоб визначити необхідний термін голодування, порадьтеся з лікарем. Коли програма буде складена, ви повинні налаштувати себе на досягнення хороших результатів. Позитивний душевний настрій – важливий фактор в оздоровчому режимі.

Нелегко скинути вагу, і я не кажу вам, що голодування – це легка справа. Тільки при позитивній настроєності і правильних діях ви досягнете необхідних результатів. А почніть сьогодні.

Поль Брегг “Чудо голодування”

  • Голодування 24 години на тиждень кількість кілограмів
  • На скільки можна схуднути проголодувавши 7 днів?
  • чи можна викачати повноту з тіла яйцем
  • як викачати яйцем
  • якщо людина повна чи може вона схуднути

Comments are closed!

_0.32MB/0.00820 sec