Як скинути вагу за допомогою бігу

Як скинути вагу за допомогою бігу Біг – простий спосіб для схуднення

Зміст статті:

«Біг – це життя». Ви напевно чули цей слоган в інтернеті або по телевізору. І це правда. Не існує більше таких фізичних вправ, які впливали б настільки

плідно на фізичний розвиток і покращували здоров’я людини. Переваг маса. Однак нас, крім одержуваного здоров’я ще й цікавить краса, яку можна досягти за допомогою бігу. Струнка фігура, здоровий колір обличчя, повнота тіла енергією, бадьорість і позитив, і звичайно сексуальність – все те, що так подобається чоловікам. Все це можна отримати, всього лише бігаючи.

Однак, незважаючи на гадану простоту, є багато нюансів, які потрібно врахувати, починаючи бігати. Про них і поговоримо в цій статті.

ПАРУ СЛІВ ПРО ТЕ, ЯК ПОЧАТИ БІГАТИ.

Вся справа в наявності мотивації. Головне – це усвідомити всім тілом, що для підтримки здоров’я і краси біг необхідний. Друге на чому ви повинні загострити свою увагу – це техніка. Тому що одне бажання без техніки, швидше за все, приведе вас до травм, і ви закінчите бігати так само різко як і почали.

Продумана програма для бігу

Слід розуміти, що всі люди різні. Є люди фізично добре розвинуті, а є не дуже. Можливо, у вас немає великого зайвої ваги, а у когось він може бути. Вік, хвороби – все це ті самі нюанси, з яких складається програма для бігу та його дозування.

ОСНОВИ ПРАВИЛЬНОГО ДИХАННЯ ПІД ЧАС БІГУ.

  1) Є одне золоте правило: вдих носом, видих ротом. От і все що вам потрібно знати. 2) Вдихання через ніс має йти плавно, щоб поки повітря буде проходити через дорозі дихання, він зміг очиститися, увлажниться і зігрітися. 3) Видих ж навпаки повинен бути різким і швидким. Не надто, але більш швидким, ніж вдих. 4) Дуже важлива ритмічність рухів. Швидше за все, якщо ви не маєте великого досвіду в бігу, то спочатку ваше дихання буде сильно збиватися і його точно не можна буде назвати ритмічним. З часом правильне дихання під час бігу стане для вас не складніше чим дихати в звичайному житті

КІЛЬКА ПРОПОЗИЦІЙ про пульс.

  1) Тут теж існує золоте правило: ваш пульс під час бігу повинен бути 180 ударів мінус кількість ваших років. У зв’язку з цією цифрою і підбирайте ваш ритм. 2) Зі збільшенням досвіду в бігу можете збільшувати цифру до 200 мінус вік.

ХВОРОБИ ОРГАНІЗМУ, ПРИ ЯКИХ БЕГ ПРОТИПОКАЗАНИЙ.

  1) Друга і третя стадії гіпертонії 2) Тромбофлебіт ніг 3) Недостатність в кровообігу 4) Сильно виражена аритмія серця 5) Мітральний стеноз 6) Вроджена вада серця

Техніка бігу для схуднення

Як розумієте, різними способами бігати нікому не вдасться. Якщо в тренажерному залі у вас величезна кількість різних снарядів, на яких можна скласти неймовірне число технік і програм, то біг в свою чергу виключає таке розмаїття. Все, чим ви можете розташовувати: це кількість часу на пробіжку, відстані і ще пара речей. Давайте розглянемо поетапно особливості бігу для схуднення.

ПОЧАТОК. Завжди краще починати з малого. Різкий старт покаже ваше завзяття, але буде надзвичайно непродуманим вчинком. Професіонали рекомендують починати бігати з пробіжок триваючих не більше десяти хвилин. Якщо вам навіть це важко, то просто обійдіться спортивною ходьбою. Якщо ви все ж рветеся почати з великих відстаней, то попереджаємо – це може негативно позначитися на роботі вашого серця. Подумайте, чи потрібен вам такий ризик.

БІЖІТЬ ТАК, ЯК У ВАС ЦЕ ВИХОДИТЬ, А НЕ ТАК ЯК ТРЕБА. Головне це природність. Спортсмени можуть користуватися складними техніками, але оскільки перед вами стоїть завдання схуднути, тобто повернутися в оптимальну форму, дану вам природою, то і надлишки в техніці вам не потрібні.

до чого ви прагнете. Ваша мета – це досягти більше 30 хвилин безперервної пробіжки в день. Чому саме 30 хвилин? Саме після цього порога постійної роботи починається основне спалювання жирової маси. Зокрема починають активно витрачатися АТФ, а також глікоген. Найоптимальніший показник – це 40 хвилин на день. Якщо ви досягнете цієї цифри – то ви молодець.

ВИБИРАЄМО ВЗУТТЯ. Найкраще – це те, що буде ідеально сидіти на вашій нозі. Безсумнівно, то найважливіший атрибут бігуна. Суперечок на цю тему теж йде величезна кількість. Одні за звичайну плоску підошву і мінімум наворотів, інші навпаки виступають за кросівки, які прямо нашпиговані новими розробками, що дозволяють підвищити ергономічність і пружність ноги, що мають спеціальні підошви і так далі. Єдиної думки тут бути не може. Головне щоб вам було зручно. Спробуйте обидва варіанти і вирішите, що буде прекрасним саме для вас.

БІГАЄМО натщесерце. Найкраще нічого не їсти перед тренуванням. Крім того подбайте, щоб рівень води у вашому організмі був на достатньому рівні. Для середніх розмірів тіла прекрасно підійде чашечка легкого чаю. Однак якщо час бігу складає більше години, то все-таки радимо вам підкріпитися. Прекрасно підійде вівсяна каша.

КРАЩЕ БІГАТИ ЗРАНКУ. Багато професіоналів сходяться на тому, що кращий час для бігу – це саме ранок. Пов’язують з тим, що в ранковий час повітря чистіше і жири розщеплюються краще. Однак якщо ви будете бігати ввечері, то сильно гірше вам від цього точно не стане. Користь ви точно отримаєте. Більш детально ми зупинимося на цьому питанні нижче в статті.

РОЗМИНКА І РАСТЯЖКА. Дуже важливо максимально розігріти вашу м’язову масу перед пробіжкою. Розтяжка ж необхідна після тренування, щоб м’язи наростали красиво. Якщо ви проведете якісну розминку, то зменшите ризик можливих травм при пробіжці до мінімуму.

ЧАСТОТА. Чим частіше ви будете бігати, тим буде краще. Якщо говорити про ідеальний показнику – це щоденний біг. Якщо ви хочете схуднути, то біг повинен стати вашим своєрідним ритуалом, який ви ретельно дотримуєтеся. У тому випадку якщо ви пропускаєте тренування або ще гірше кілька тренувань поспіль, то це автоматично стає великим кроком назад у дорозі досягнення вашої краси.

НЕ забуваємо техніку ДИХАННЯ і частоту пульсу. Ми вже писали про це вище. Дані пункти неймовірно важливі для ефективного, а головне безпечного бігу.

Трохи про конкретні техніках

Технік для бігу існує маса, однак всі їх можна розділити на три категорії відповідно з можливостями вашого організму.

1-АЯ КАТЕГОРІЯ. Дані тренування відмінно підходять людям за 50, а також мають великий надмірна вага. Суть програми в наступному:

  1) Тривалість – дев’ять тижнів 2) Протягом цього часу пропорційно збільшується темп кроків за одну хвилину, від 80 до 100 3) Настільки ж пропорційно збільшується і тривалість ходьби: від 30 хвилин і до 60 4) Пропорційно збільшується довжина дистанції, від 1,8 кілометрів і до 4,5 км.

2-АЯ КАТЕГОРІЯ. Хороша для початківців, які не мають надмірної ваги і захворювань, а також тих, хто успішно подолав вправи з першої категорії. Складається з бігу на проміжок часу. Починається від 5 хвилин і кожен день цей час збільшується на 10 секунд.

3-Я КАТЕГОРІЯ. Починається, коли ви досягнете 25 хвилин по другій категорії. З’являються прискорення. Дуже поширений варіант бігу в 3 хвилини звичайним і 10-30 секунд прискорення. Даний варіант бігу ідеальний для схуднення. Ваша мета досягти часу бігу в 20-25 хвилин за такою схемою. Спочатку можете бігати близько 10-15 хвилин, якщо буде важко. Найголовніше, не перенапружуйте свій організм.

Біг для схуднення живота і ніг

Якихось певних методик бігу для схуднення саме ніг, сідниць або живота не існує. Худении організму відбувається комплексно і спільно. Якщо ви будете дотримуватися всіх вищеописаних правил, то у вас з часом зникне жир і з живота, і з ніг і з сідниць. Секрету немає. Просто біжіть, але робіть це за правилами. Головне пам’ятайте, що ні в якому разі не варто жертвувати здоров’ям заради красивого тіла.

Коли бігати – вранці або ввечері

Як ми вже говорили раніше, найкорисніший біг – це біг вранці. Але якщо ви не маєте можливості бігати в ранні години, то цілком можете замінити його на біг у вечірній час.

ВАЖЛИВО. Тренування повинна проходити не пізніше ніж за півтори-дві години до відходу до сну. Це необхідно щоб не виникло проблем із засипанням. Також буде прекрасно, якщо ви зможете відпочити перед бігом, хоча б 30 хвилин.

Коли ви почнете тренуватися, і особливо якщо тренування будуть відбуватися чітко за розкладом, ви зможете помітити, що ваш організм дуже швидко звикає до такого розкладу. Вже неодноразово було відмічено, що якщо людина бігає вранці регулярно, то у вставання вранці перетворюється не в тортури, а в щось дуже легке і довгоочікуване. Якщо ваші тренування відбуваються вранці, то вже в 5-6 ранку ваш організм ще до пробудження буде відчувати прилив сил. Цим і пояснюється відсутність проблем з пробудженням у регулярно бігаючих людей. Зокрема частішає дихання людини, відбувається збільшення ЧСС і навіть спостерігається зростання артеріального тиску.

Однак усіх цих плюсів ви зможете домогтися, тільки якщо будете дотримуватися суворий режим. Пробіжки повинні відбуватися в один час. Тільки тоді ви досягнете правильного функціонування біоритмів вашого організму.

Найгіршим для вашого бігу буде різка зміна занять, часу пробіжок, а також їх мінливість. Знову ж хочеться повторитися: головне регулярність. Якщо ви будете ламати свій режим, коли вам заманеться, то всі тренування підуть в нікуди, і ви просто втратите час.

Біг вже багато десятків років дає людям безліч приємних моментів. Під час бігу людини практично не відвідують погані думки. Пробіжки по парку, або в лісі серед дерев будуть прекрасним засобом для релаксу. Відомі випадки, коли під час пробіжок люди знаходили рішення для питань, які довгий час залишалися невирішеними. Однак це стаття про біг для схуднення, тому ще раз повторимося: біг завжди був, є і буде одним з найкращих засобів для скидання зайвої ваги, як для жінок, так і для чоловіків. Бігайте, не лінуйтеся, зберігайте режим. Правильно харчуйтеся (всю необхідну інформацію ви зможете знайти в розділах нашого сайту). Бігайте правильно, так щоб зникав вагу, але залишалося здоров’я. Подаруйте красу себе і свого тіла. Бігайте, тому що біг – це життя. Вдалих вам тренувань.

 • біг для схуднення ніг
 • щоденний біг 6 км
 • ваги для бігу
 • режим бігу
 • у яку частину тіла можна схуднути за допомогою бігу
 • чому збільшується вага під часу бігу
 • як правильно дихати носом чи ротом коли біжиш 1 км?
 • Як різько скинути вагу
 • якщо бігать за якій час можна сінуть живіт
 • Якщо почати бігати сідниці будуть плоскі

Comments are closed!

_0.32MB/0.00567 sec