Як скинути вагу, як скинути вагу в домашніх умовах, під час вагітності, після пологів, за тиждень – MissFit. Ru

Як скинути вагу, як скинути вагу в домашніх умовах, під час вагітності, після пологів, за тиждень – MissFit. Ru Як скинути вагу Як швидко скинути вагу

Як скинути вагу – питання, з кожним днем??стає все гострішим. Якщо ваги припадають пилом у темному кутку, дзеркала знаходять функцію залякування і відлякування

від зефірно-шоколадних ласощів, моделі на сторінках гламурних журналів дивляться з докором – саме час зайнятися своєю фігурою. У більшості випадків ранять не кілограми, що звисають над джинсами, ненароком протестуючи проти всіх законів естетики, а психологічне позиціонування самої себе, ставлення до свого тіла. За яким принципом дівчата вибирають спосіб схуднути. можуть відповісти тільки психологи.

Деякі дівчата з надмірною вагою ні за що не підуть в спортклуб, на бігові доріжки парку, обійдуть стадіон стороною, але, тим не менш, будуть думати як скинути вагу в домашніх умовах, виснажуючи себе жорсткими дієтами. Таке ставлення до схуднення призводить до голодних непритомності, зниження працездатності, появи проблем із зовнішнім виглядом: шкіра втрачає еластичність, волосся інтенсивно випадають, стоншуються нігті, під очима з’являються темні кола. Дієти часто призводять до гарних результатів на вагах, однак якщо поглянути в дзеркало і придивитися, якщо оцінити об’єктивно своє самопочуття, то перше що приходить на думку: чи варто було воно того? Тим більше що після переходу на звичне харчування кілограми повертаються, і часто в більшій кількості. Схуднення за допомогою дієти і тільки – однобоко, малоефективно і ненадійно.

Інший тип худнуть складають «спортсменки», які не можуть обмежити себе в харчуванні і тому спалюють з’їдені калорії під час регулярних тренувань. Чи вдається це їм? Особливо наполегливих наздоганяють недуги через перевтому суглобів або м’язів, у тому числі і серця, менш наполегливих – наростання м’язової маси під старими добрими шарами жиру. На відміну від дам на дієтах, «спортсменки» не страждають відсутністю енергії, але проблема із зайвою вагою залишається невирішеною.

Баланс здоров’я і краси зберігається в єдиному випадку: спорт і здорове харчування. Два зброї для поразки однієї мети, які не працюють окремо. Принцип простий: рухатися більше, є менше.

І все ж як швидко скинути вагу без шкоди для здоров’я? Схуднути тільки за допомогою фізичних навантажень вдасться в тому випадку, якщо ваше звичне харчування не суперечить законам схуднення. Їжа повинна бути невисокою калорійності, багата вітамінами і мінералами і співмірна потребам. Якщо раціон і система харчування відповідає вимогам, то можна переходити до фізичних навантажень.

– Аеробні навантаження. Допоможуть позбутися зайвої ваги в короткий термін. Найбільш ефективні з них: біг, швидка ходьба, плавання. Нюанс: тренування менше 45 хвилин, а також рідше, ніж 5 разів на тиждень не принесе результатів.

– Заняття спортом в секціях. Командний дух не залишить вас поза грою, таким чином і закинути процес схуднення ви не зможете.

– Самостійні тренування. Важливо підібрати правильний набір фізичних вправ, які будуть спрямовані на всі групи м’язів.

– Програми схуднення в спеціалізованих центрах. Можна довіритися досвідченим інструкторам і дієтологів і просто виконувати їхні рекомендації.

Схуднення в період вагітності

Тим, хто задумався як скинути вагу під час вагітності, потрібно знати, що і в цей приємний період життя принципи схуднення не змінюються. Природно, в цілях збереження плоду, та й у силу деяких відомих незручностей, не рекомендується захоплюватися дієтами або надміру навантажувати організм фізичними тренуваннями. Важливо розуміти, що будь-яка дієта, яка суперечить правилам встановлення і дотримання здорового раціону харчування, протипоказана дівчатам в цікавому положенні. Під час вагітності не можна худнути інтенсивно, можна лише стежити за змінами ваги, підтримувати комфортний для вас вагу під наглядом лікаря.

Здорові вагітні дами можуть зменшити кількість споживаної солі для позбавлення від набряків, перейти поступово на здорове харчування і обов’язково займатися спортом. В даний час існує спеціальна гімнастика для вагітних, йога, можна займатися плаванням, бігом, регулярно гуляти на свіжому повітрі.

Вагітність – це не хвороба, підтримуючи активний спосіб життя, ви забезпечите здоров’я своїй майбутній дитині і полегшите хід пологів.

Схуднення після пологів

Умови міняються, а формула схуднення залишається незмінною. Після пологів набір ваги в основному відбувається через відсутність часу на догляд за собою і своїм тілом. Новонароджений малюк відбирає всі сили і забирає у молодих мам можливість повернутися в колишню форму. Запускають себе багато, і справа не тільки в зайвих кілограмах, деякі пані не можуть знайти час для нанесення масок для волосся, шкіри обличчя, і пізніше скаржаться на те, як чоловік задивляється на сусідку чи дорікає недоглянутих видом дружини. Психологи стверджують, що на зовнішній вигляд молодої мами впливає лише ступінь її любові до самої себе. Варто тільки захотіти, а час знайдеться.

Отже, перш ніж шукати спосіб як скинути вагу після пологів, потрібно на це налаштуватися і знайти для себе коханої вільний час. Топ 5 маленьких хитрощів від струнких мам.

1. Їжте маленькими порціями по 5 разів на день. Приділити собі 10 хвилин на один прийом їжі цілком можливо, а завдяки рівномірному навантаженні на ШКТ, схуднення відбувається само собою. Важливо правильно підібрати раціон харчування.

2. Танцюйте з малюком на руках по три-чотири години на тиждень. Танці замінять повноцінні фітнес-тренування, малюк зіграє роль додаткового обтяження.

3. Під час прогулянки з коляскою, поки малюк спить – займіться доступними фізичними вправами, серед яких: хитання преса, віджимання від лавки, присідання, стрибки зі скакалкою.

4. Об’єднайте тренування з іграми для дітей. Залучити дитину в тренування нескладно, досить придумати змагальний момент, або зробити вправи за типом «атракціону для найменших». Наприклад, в позі лежачи, піднімати і опускати ноги з обтяженням у вигляді малюка (малюк повинен бути старше 1,5 року).

5. Відеозаписи з комплексами вправ. Використовуючи відеозапису, можна наглядати за чадом і займатися в своє задоволення.

Тепер ви знаєте як скинути вагу за тиждень, не нашкодивши при цьому організму. Але пам’ятайте, що схуднення вимагає власне самого бажання схуднути, будь-які перешкоди надумані і є лише зручними відмовками. Не залишайте шансів суперницям, стежите за своєю фігурою, вдосконалюйте тіло і любіть себе.

Comments are closed!