Як скинути вагу: ТОП-5 ефективних способів

Як скинути вагу: ТОП-5 ефективних способів Як скинути вагу: ТОП-5 ефективних способів

17 квітня 2013 0 46

Як скинути вагу . Цим питанням задаються багато людей, в тому числі і чоловіки. Непотрібний вага є великою проблемою для сильної статі.

Чоловікові трохи важче скинути зайві кілограми, так як інформації про схуднення, яка б призначалося саме для звичайних хлопців занадто мало. А ті повідомлення, які знаходяться в мережі або конкретної тематичної літератури, написані в основному, для жінок, а іноді попадається інформація, яка призначається культурістам або ж бодібілдерам.

Ми склали статтю, де торкнулися цю важливу тему і дали деякі відповіді на самі турбують чоловіків питання про схуднення.

ТОП-5 ефективних способів скинути вагу : 1. Велоспорт

Їзда на велосипеді – це найкращий спосіб привести велику частину груп м’язів в тонус. Фахівці радять починати з недовгих велосипедних прогулянок, з кожним разом додавати хвилини їзди, а також підвищувати рівень навантаження і проробляти нові маршрути.

2. Біг під гору

Саме такий вид бігу допоможе зробити ідеальною свою фігуру. Після цієї вправи тебе будуть залишати неприємні жирові накопичення. Щоразу перед початком забігу потрібно робити 15 хвилинну розминку. Це необхідно для розігріву м’язів. Пробіжки на природі можна замінити на бігову доріжку в тренажерному залі. Але для цього її потрібно встановивши її на підйом 10%.

Протягом 20 секунд переходь на спринт, після цієї активної пробіжки починай потроху сповільнюватися. Повторюй цей комплекс 8 разів, це потрібно, щоб домогтися кращого результату. Таке тренування необхідна раз на тиждень.

3. Вправи з гантелями або штангою

Кращому спалюванню жиру в тілі чоловіка сприяє вправи з гантелями. Для досягнення результату роби за всю разову тренування 4-5 вправ з гантелями і бажано 4 рази на тиждень.

4. Гребний тренажер

Фахівці з фітнесу сходяться в думці про те, що тренажер, а саме гребний просто незамінний, коли мова йде про спалювання жиру. Такий тренажер дозволяє звільнятися від калорій на дуже великій швидкості. 2-3 тренування в тиждень на цьому агрегаті не змусять чекати результат.

5. Плавання

Рекомендовано для тих, хто почав боротьбу із зайвою вагою. Під час занять плаванням спалюється стільки калорій, скільки при бігу і при занятті альпінізмом. Саме 35-45 хвилин в день плавання підсилюють швидкість обміну речовин в організмі чоловіка, а також сприяють активному спалюванню непотрібних калорій. До речі, плавання прекрасно розвиває м’язисту фігуру.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00627 sec