Як скинути вагу при вагітності

Як скинути вагу при вагітності Як скинути вагу при вагітності

Вагітність – велика радість для жінки та її близьких. І не секрет, що для нормального та повноцінного розвитку малюка потрібно отримувати поживні речовини з їжею. Майбутня мама може почати їсти за двох, відчуваючи постійний голод. А це може призвести

до надмірної ваги під час вагітності, що не дуже добре позначиться на здоров’ї породіллі. Скинути вагу при вагітності набагато складніше, оскільки деяким жінкам протипоказані сильні фізичні навантаження. Різні дієти і голодування.

Збільшення ваги при вагітності повинна бути близько дванадцяти кілограм. Все інше є зайвими кілограмами. Вагітним потрібно пам’ятати, що не можна сидіти всіляких дієтах, голодуваннях і препаратах для скидання зайвих кіло. Це може завдати великої шкоди дитині і мамі.

Насамперед потрібно розрахувати свій ІМТ (індекс маси тіла). Потім переглянути свій раціон, налягаючи більше на овочі, фрукти, крупи і обмежуючи борошняні продукти та солодощі. Не потрібно їсти жирну їжу, обмежуючись пісним м’ясом і уникаючи масла, майонезу. Прості вуглеводи слід замінити на складні. Можна розділити прийом їжі, наприклад на 5 – 6 прийомів і їсти маленькими порціями, по максимуму складаються з різних мікроелементів і вітамінів. Таким чином, буде постійне відчуття насичення, що знизить переїдання. Їжу найкраще готувати в пароварці або відварювати, але не слід смажити. Фахівці рекомендують повноцінно снідати і обідати, щоб увечері не захотілося з’їсти чогось зайвого.

Раз на тиждень, тільки з дозволу лікаря можна робити розвантажувальний день. Корисно робити гімнастику, розроблену спеціально для вагітних, яка сприяє спалюванню жиру. Але перед цим так само необхідна консультація лікаря. Можна займатися і іншими способами фізичної активності, але стежити за тим, щоб не наставало перевтома, і не було протипоказань. Для цього підходить ходьба, аквааеробіка і плавання.

Краще стежити за своїм харчуванням під час вагітності, ніж зганяти зайві кілограми після.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00524 sec