Як скинути вагу після пологів? Головні правила схуднення / Ребенок. BY

Як скинути вагу після пологів? Головні правила схуднення / Ребенок. BY Як скинути вагу після пологів? Головні правила схуднення

Портал Ребенок. BY продовжує публікацію статей з циклу “Я мама!”, авторами яких є наші читачки.

Зайва вага після

пологів, як з’ясувалося, обтяжує дуже багатьох жінок. І автор першої статті у своєму прагненні привести тіло у форму виявилася не самотня. І багато жінок, ще будучи вагітними, думають про те, що чекає їх після пологів.

Як пережити вагітність і не погладшати?

Хто не зіткнувся з проблемою зайвої ваги після вагітності – дуже щаслива людина!

Але ось настав термін пологів, встала я на ваги перед поїздкою в пологовий будинок і зрозуміла, що після пологів буде мені не солодко. І справді довелося нелегко!

Я набрала не так вже й багато для деяких, всього лише 6 кг, але коли не влазить в улюблені штани, особливо влітку, просто плакати хочеться . Ось так я, годує мама, почала обмірковувати варіанти схуднення.

Ні солодкого і бутербродів!

Спочатку відмовилася від усього мучного, солодкого, тим більше, що під час годування і так цього не уникнути. І що? Та загалом-то нічого. Три важких місяці без бутербродів, смачних булочок і всього лише 1,5 кг геть.

Так, нелегко доведеться! Вага вперто не хотів іти. І це при тому, що у мене двоє маленьких дітей.

раслабляйтесь і худніть!

І тут я натрапила на статтю про масаж, адже інші фізичні навантаження могли привести до втрати грудного молока. Тим більше, що на фітнес у мене не було ні часу, ні бажання.

Я вирішила неодмінно все дізнатися про масаж і обов’язково спробувати. І яке ж було моє здивування, коли після трьох сеансів антицелюлітного масажу (а ця напасть прийшла разом із зайвою вагою), я почала втрачати не тільки в обсязі, але й ваги стали мене радувати. < / strong>

Хочу відразу сказати, солодкого і мучного я практично не їла, підрахувала калорії за день (вирішила, що мені потрібно вкладатися в 2000 калорій в день), причому вечеря у мене пізній і на час я не дивлюся.

Отже, стараннями ручного масажу, дотриманням елементарних правил харчування за два місяці я скинула інші зайві 4,5 кіло.

Не можу сказати, що це швидко і багато, але ж я собі в принципі особливо і не відмовила, продовжуючи їсти смажене м’ясо, ходити з дитиною в ресторани швидкого харчування кілька разів на місяць.

Якщо з ранку добре поснідати, наприклад, вівсяною кашею навіть разом з сіллю (від цього я теж не відмовлялася), то потім в день їди з’їдаєш менше.

І ще одне: завжди перед їжею я випивала не менше склянки води . що в підсумку знижувало кількість з’їденого за раз.

І, звичайно, не можна забувати про маленьких вертольотиків, адже якщо ними весь день повноцінно займатися, то для їжі часу залишається не так вже багато.

Вікторія

Шановні читачі! У вас були проблеми з вагою після пологів? Ви чекали, поки відновиться організм, або кидалися в бій відразу ж? Який підхід (дієта, фізичні вправи, масаж) показав найкращі результати?

У вас є свої рецепти відмінної форми для молодих мам? Ви вважаєте, що ваш досвід може бути корисний іншим? Тоді надсилайте свої історії за адресою [email protected] by. Кращі розповіді будуть обов’язково опубліковані.

Comments are closed!