Як скинути вагу під час вагітності або не погладшати дуже?

Як скинути вагу під час вагітності або не погладшати дуже? Як скинути вагу під час вагітності або не погладшати дуже?

звідки:

Здравствуйте, Тетяна! За вагітність нормально набрати близько 8 кг, 12 на 29 тижні забагато, давайте розбиратися)

Все починається з голови! У вас зараз особливий період фізіологічної та психологічної

перебудови… з постійним відчуттям голоду потрібно боротися, ви не так вже реально голодні, погодьтеся! Тут багато нюансів… їжа-це спосіб отримання задоволення, а коли не дуже то задоволена собою і розумієш, що вагітна ПОВИННА добре харчуватися це ставати психологічної розрядкою і одночасно порочним колом.

Я практик, і давати загальні теоретичні поради справа не вдячна) розповім як виглядає реальна робота і подумаємо як вам можна допомогти.

При первинній консультації аналізується харчової докладний раціон (погодьтеся як можна щось радити не знаючи як воно є), ПОВНИЙ медичний огляд за органами і системами з оцінкою аналізів і даних УЗД, всі виміри і розрахунки. дуже важливий псіхоемоцональний фон (іноді здається я працюю більше психологом – сексологам, але без цього хорошого результату немає) – на підставі ВСІЄЇ інформації будується подальша робота.

Потім проходить навчальне заняття націлене на довгостроковий результат, ви отримуєте повні знання про базисному здоровому харчуванні, складанні раціону та догляді за собою, про фіз навантаженнях. які допомагають «ліпити» фігуру. Ми працюємо по патентованої програмі індивідуального підбору продуктів, коли бачиш свої результати на різну їжу, все дуже застосовне до життя! Без підрахунку калорій, зважувань-процес ПОВИНЕН бути приємним інакше довго не витримаєш. Тоді видно-хто краще худне на кашах, хто то м’ясної їжі, кому порятунок сир та ін При тому можна конкретно сказати з яким гарніром людині це йде краще, в який час менструального циклу і отримуємо відповіді на масу др питань. Після цього бачиш абсолютно безглуздим універсальних дієт на 10 днів, т. к хто то плюсує на гречці та яйцях (і таких немало), і навіть якщо і отримує бажаний мінус в кінці… після триває звичайне життя без розуміння що тобі є краще і чому.

Після повчального заняття починається найцікавіший етап – «закріплення отриманих навичок». Перший місяць щоденний звіт і можливість задавати скільки завгодно запитань, раз в 10 днів консультація для оцінки раціону і складанні програми на слід 10 днів, після першого місяця ми зустрічаємося по потребі пацієнта, коли бажаний вагу досягнутий переходимо на етап утримання (ЗВИЧАЙНА ЖИТТЯ) там багато нюансів роботи, але практичні поради базуються на отриманому досвіді.

Тепер Ви бачите, що до кожної людини свій підхід… з рад для Вас:

Я переконана, що найкращий початок це любов і повагу до себе, тим більше Ви пишалися своїми зовнішніми даними

1. Намагайтеся робити гімнастику, дуже рекомендую всім Бодіфлекс

2. Сходіть до перукаря

3. Організуйте фотосесію себе вагітною, залишаться гарні спогади, психологічно і фізично будете готуватися – позитивно

4. Напишіть хоча б один день ДЕТАЛЬНА свій раціон, дам покроковий коментар

Щиро переконана – справжня краса починається зі здоров’я.

Жити можна і потрібно смачно в прямому і переносному сенсі, і з самими позитивними наслідками! Буду рада поділитися з Вами своїм досвідом і знаннями.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00498 sec