Як скинути вагу не втративши в м’язовій масі? | 40 КГ | ВКонтакте

Як скинути вагу не втративши в м’язовій масі? | 40 КГ | ВКонтакте

Позбавлення від жиру і збереження м’язів

Перед змаганнями для багатьох спортсменів стоїть завдання скидання зайвого жиру. Культуристи зацікавлені показати у всій красі свої м’язи. Для рельєфності і симетричності

м’язів, вони йдуть навіть на невелику втрату сили. Краса мускулатури для них головне завдання.

Для борців і важкоатлетів головне утримати вагу. Від цього залежить допуск до змагань. Але сила для них найголовніше. Немає сили, немає перемоги. Одним словом для тих і інших головне завдання позбавиться від жиру.

У зв’язку з цим виникає питання, як домогтися, щоб жир розсмоктувався і не впливав на м’язи.

Для нормального обміну речовин в організмі, потрібен певний жировий запас. Трохи анатомії. Жир в нашому організмі присутня у підставі органів, що захищає їх від травм і від самого скелета. Так він присутній в нервових вузлах, в мембранах клітин.

При фізичних навантаженнях витрачатися енергія, що утворюється при метаболізмі жирів і вуглеводів. Але якщо цей запас вичерпався, то починається спалювання білків з м’язів. Звідси і втрата м’язової маси. Так само діє і дієта.

За дослідження фахівців, у здоровому чоловічому організмі має бути жиру не менше 4-6%. Коли людина переходить цю межу, то організм починає сама себе є. Так що втрата жиру завжди веде до втрати м’язової маси. Надмірна втрата білка може призвести до смерті людини.

Якщо в різних дієтах міститься різна кілюAість жиру, але при цьому кількість білка незмінно, то вага людей не змінюється. Зниження калорійність головне завдання, для людей, які хочуть скинути жир.

Отже, почнемо розробляти стратегію боротьби. Для початку розвіємо ті міфи, які існують.

Міф № 1. «Якщо є ввечері, то будеш жирним і негарним». Коли організм спить, він те ж витрачає енергію. Знову ж якщо ви не поїли на ніч, він буде брати паливо з м’язів. Звичайно, на краще, якщо ви будете приймати їжу в першій половині дня, а й голодування на ніч ні до чого не приведе.

Міф № 2. «Заняття аеробікою ведуть до втрати жиру». Аеробіка дає результати тільки в комплексі з дієтою, але і в цьому випадку, відбувається витрата м’язової маси. Тільки при силових тренуваннях починають витрачатися наші калорії і поліпшуватися зовнішній вигляд людини

Міф № 3. «Головне не їсти жирного». Чим жирніше їжа, тим вона калорійною і відкладається в жировій запас, навіть білку це чуже. Але багато людей не можуть скинути вагу і при малокалорійною дієті

Міф № 4. «Фрукти як порятунок від жиру». Харчуючись фруктами, ви не ставите в організм білок. Відбувається та ж втрата м’язової маси.

Міф № 5. Неможливість збереження балансу між втратою жиру і м’язової маси. У реальності дієті містить трохи жиру і досить білка сприяє нарощуванню м’язів і втрати зайвого жиру.

І так правило боротьби.

Отримання калорій повинно бути менше, ніж ви їх витрачаєте. Здається легко, але наш організм не обдуриш. Він починає економити. Метаболізм його починає знижуватися. Для звичайної людини це може і достатньо, але для культуриста немає. Тут йому допоможуть спеціальні засоби, які сприяють спалюванню жиру такі, як кофеїн і інозин. Та й працездатність буде на висоті. Але з усіма медикаментами, а особливо синтетичними треба бути обережними. Всі ці кошти маю побічні ефекти. Дексфенлюрамін в дозах перевищують норму починає гальмувати роботу мозку. Ефедрин з кофеїном збільшує частоту роботу серцевого м’яза. Щитовидна залоза відмовляється працювати від прийому гормонів. І надалі у людина залишається тільки вибір приймати таблетки все життя або попрощатися з нею від ожиріння.

  • як скинути жир не втративши мязів

Comments are closed!