Як скинути вагу, не відходячи від колиски / Діти / Журнал “Будь здорова”, видання MedPortal. ru

Як скинути вагу, не відходячи від колиски / Діти / Журнал “Будь здорова”, видання MedPortal. ru Як скинути вагу, не відходячи від колиски

Марія Скатова

Питання: «Коли ж я схудну?» міцно тримається в рейтингу найпопулярніших материнських питань, нарівні з «Чому він плаче?» і «Я погана

мати, так?». При цьому молода мати можемо сама знайти відразу кілька відповідей на питання, чому ніяк не вдається скинути вагу:

    «Я годую грудьми і тому весь час їм»; «Я ращу дитину без допомоги няні і бабусі, тому мені колись піти в спортзал»; «Я так втомлююся / так зайнята весь день, що мені колись / ні сил зайнятися спортом вдома».

Але ж материнський день (і навіть ніч) прекрасно підходить для опрацювання різних груп м’язів і спалювання сотень і тисяч калорій. Чим старша дитина, тим більше приводів для схуднення він дає. Судіть самі.

Новонароджений

Розминка

Одягнути і роздягнути опірного дитини – 10-15 разів на день. Умити сригнувшего дитини – до 10 разів на день. Вкласти дитину спати (комплексне вправу) – кілька разів на день плюс нічний сон.

Основний комплекс

    Спортивна ходьба з коляскою – 3-5 годин на день. Правильний немовля пильно стежить за вагою матері і вимагає постійного руху, не даючи їй посидіти на лавочці. Спортивна ходьба з обважнювачів – немовля в слінгу являє собEю постійно збільшується у вазі «гирю». Крім користі від ходьби, отримуємо навантаження на м’язи ніг і спини. Вправи для м’язів рук – підмити дитину під краном на вазі (до 10-12 вправ в день). Не забувайте міняти руки, коли носите дитину “стовпчиком” після годування, щоб рівномірно навантажити їх! Вправи на всі групи м’язів (особливо актуальні в період дитячих кольок) – качаємо плаче дитини, навантажуючи руки – вгору-вниз. Підключаємо корпус – качаємо з боку в бік. Додаткове навантаження для спини і преса – розгойдуємося вперед-назад. Додамо ноги і сідниці – трясемо немовляти, неглибоко присідаючи в швидкому темпі. Всі види цих навантажень можна поєднувати з ходьбою по дому. Повторювати від 10 хвилин до години за один підхід, не обмежуючи число підходів. Нічний варіант – качати дитини на фітбол, одночасно пропонуючи йому груди (калорії йдуть з вас з молоком!) І співаючи колискові (тренуються голосові зв’язки).

Comments are closed!

_0.31MB/0.00481 sec