Як скинути вагу на біговій доріжці? – Beg-Dorozhka. Ru

Як скинути вагу на біговій доріжці? – Beg-Dorozhka. Ru Як скинути вагу на біговій доріжці?

Не секрет, що одна з основних областей застосування бігової доріжки – це тренування з метою схуднення, скидання ваги. На біговій доріжці можна займатися досить інтенсивно і довго, крім того біг взагалі дуже енерговитратний процес,

тобто бігун спалює багато калорій (див. матеріал про те, скільки калорій спалює бігова доріжка).

Безумовно, для того, щоб ефективно зганяти вагу, необхідно дотримуватися певних правил у тренуваннях .

Про ці правила на нашому сайті вже було кілька докладних публікацій. Рекомендується ознайомитися з такими статтями, як:

Однак зверніть увагу – у статті за посиланням вище йдеться саме про схуднення, а не про сборсе ваги. Так от, між цими двома поняттями є деяка різниця.

Вся справа в тому, що кардиотренировки (до них відносяться практично всі заняття фітнесом) здебільшого ефективні в корекції фігури, а не в знищенні ваги. Власне, під впливом тривалих, регулярних занять на рухомому полотні, жир не просто “спалюється”. Грубо кажучи, енергія і “будівельний матеріал”, укладені в ньому, переводяться в зв’язки і м’язи. Це не означає, що позаймавшись бігом, ви накачаєте м’язи як у культуриста (багато дівчат марно побоюються такого розвитку подій).

Просто мускулатура буде більш еластичною і пружною, фігура в цілому постройнеет – а от відносно саме згону ваги результати будуть, швидше за все, більш скромні.

Тобто (деякі висновки, коротко і ясно):

Якщо ваша вага близький до нормального (є трохи підшкірного жиру, але саме небагато), то, швидше за все, наполегливі тренування допоможуть його прибрати – а от показники вагів зміняться не сильно. Жир перейде в м’язи і зв’язки, які стануть міцнішими. Це, до речі, досить тривалий процес. Для найбільшої ефективності в згоні ваги потрібно обов’язково поєднувати тренування з дієтою. Тобто якщо ваша мета саме вагу, а не параметри фігури, без контролю живлення не обійтися.

Вдалих занять!

Читайте також:

Цільова зона пульсу при тренуваннях – стаття про дуже важливий елемент будь-яких фітнес-занять – частоті серцевих скорочень.

  • скидання ваги на біговій доріжці

Comments are closed!

_0.31MB/0.00783 sec