ЯК скинути вагу – ФІЗИЧНІ ВПРАВИ

ЯК скинути вагу – ФІЗИЧНІ ВПРАВИ Ожиріння і фізичні навантаження

Obese. ru

Фізичні вправи – це спосіб змусити жирові клітини спалювати жир. Але фізична активність сама по собі не є ефективним методом схуднення . Наприклад, для того, щоб спалити 1000 ккал, потрібно

пробігти 10 км або 30 хвилин стрибати на скакалці, під час ходьби або бігу на 1600 м витрачається близько 110 ккал із запасів Вашого організму. Тобто, щоб схуднути за тиждень на 900 г, для чого зазвичай потрібно зменшити за допомогою дієти споживання калорій на 1000 ккал / день, необхідно пройти або пробігти за тиждень майже 105 км, причому загальне споживання калорій має залишатися на тому ж рівні.

Навіть виражена фізична активність, зокрема швидка ходьба по 45-60 хв 4 рази на тиждень протягом року, призводить до зниження ваги всього на кілька кілограмів. Ви з радістю записуєте в щоденник кожну хвилину, проведену за фізичними вправами, а виявляється, що Ви витратили всього якихось 200-300 ккал! Засмутилися? Думаєте, навіщо тоді взагалі потрібні ці вправи? Дуже потрібні! Але тільки при дотриманні певних правил.

Час занять фізичними вправами має бути не менше 45 хвилин і кількість не менше 3 разів на тиждень. Перед початком тренувань пройдіть обстеження у лікаря, щоб дізнатися, які навантаження може витримати Ваша серцево-судинна система, чи немає у Вас проблем з диханням і протипоказань до певних видів навантажень. Якщо лікар такі обмеження знайшов – не турбуйтеся. Нижче ми розповімо Вам, що робити в таких випадках. Дуже корисно варіювати навантаження. Наприклад, день – плавання, день – ходьба і так далі.

Виберіть прийнятний для Вас рівень і темп фізичних навантажень і дуже поступово (!) їх збільшуйте. Зовсім не обов’язково, щоб рівень фізичного навантаження або її темп були дуже високими. Досить просто ходити пішки (але все ж в хорошому темпі) по 45 хвилин не менше 3 разів на тиждень – це самий фізіологічний і доступний спосіб схуднути. Це відпрацьований спосіб активізувати синтез жиророзщеплювальних ферментів і доставляти в клітини кисень. Освобождающийся жир з жирових клітин прямує в м’язові клітини – єдине місце, де жир витрачається. Ви можете також вибрати оптимальну програму тренувань (яку допоможуть скласти фахівці разом з Вашим лікарем) середньої інтенсивності, що включає швидку ходьбу, плавання, тренажери, їзду на велосипеді або інші види навантажень, а також їх поєднання.

Кожна додаткова хвилина занять – це ще одна хвилина інтенсивного спалювання жиру! Щоб у Вас не пропало бажання займатися фізичними вправами, існує два способи.

    Перший: розбити одну довгу тренування на декілька більш коротких – для тих, у кого «немає часу на заняття фізичними вправами». За даними досліджень, жінки з ожирінням, які виконують аеробні навантаження (переважно ходьба) три рази на день по 10 хвилин 5 днів на тиждень в результаті відзначають, що затратили більше часу на тренування, ніж ті, які ту ж аеробне навантаження виконують по 30 хв в день 5 днів на тиждень. Крім того, вони мають тенденцію до більшого зниження ваги. Другий спосіб: займатися в домашніх умовах, а не в спортивних клубах, оскільки в цьому випадку виникає менше перешкод до тренувань, таких як необхідність оплачувати заняття або витрачати час на дорогу. Можна займатися ходьбою самостійно поблизу від будинку або використовувати домашні тренажери, такі як, наприклад, бігова доріжка або велотренажер.

Однак це досить індивідуально – у деяких людей не вистачає дисциплінованості, щоб ніколи не пропускати домашніх занять, і в цьому випадку, можливо, необхідність відвідування в запланований час спортивного клубу, заняття в якому до того ж сплачені, сприяє регулярності занять. Вибір за Вами. Отже, Коли Ви йдете пішки повільно, Ви витрачаєте близько 1,5 ккал на хвилину (1,5 ккал х 45 хв = 67 ккал); При ходьбі в помірному темпі – 4-6 ккал в хвилину (4-6 ккал х 45 хв = 180-270 ккал); Під час їзди на велосипеді в помірному темпі – 6-10 ккал в хвилину (6-10 ккал х 45 хв = 270-450 ккал!).

  • 1000 правил щоб схуднути!
  • швидка ходьба 30 хв
  • як похудати за місяць на 30 кг з фізичними вправами в домашніх умовах

Comments are closed!