Як скинути вагу | Дієти

Як скинути вагу | Дієти Як скинути вагу

Перед показовими виступами пауерліфтерів, як і топ-моделей, турбує питання: чи відповідає їхня вага нормі, а якщо ні, то, як скинути вагу в найкоротші терміни? Відомо, що спортсмени виступають в різних вагових категоріях, які відслідковуються по співвідношенню м’язової

і жирової маси і, якщо жирова маса починає переважати над м’язової, то спортсмен сідає на дієту. Прибрати зайві кілограми перед виступом прагнуть багато спортсменів, адже тоді, вони потраплять в легшу вагову категорію, де більше шансів перемогти, та й нормативи простіше.

Тут ми будемо вести мову не про види дієт і не про правильне раціоні харчування для спортсменів, а про те, як перед показовим виступом в найкоротші терміни скинути вагу з мінімальною шкодою для організму. Головні умови для такого експрес схуднення – це зайва вага не більше 3-5 кілограм і час до початку змагань 6-8 днів. У цьому випадку можна скористатися двома методами схуднення – форсованим і розосередженим, які засновані на чотирьох складових: зниження споживаної рідини, обмежений раціон харчування, спеціальна фізична навантаження в спеціальній екіпіровці і іноді навіть баня.

Форсований метод підійде тим, кому потрібно скинути не більш двох кілограмів за два-три дні, але при цьому і змагання повинні тривати не більше двох днів – тоді організм сильно не постраждає. У разі якщо змагання тривають більше трьох днів, то тоді краще не ризикувати, адже цей метод заснований на швидкої втрати рідини, при якому атлет голодує і відчуває спрагу. При цій дієті потрібно відвідувати баню, що так само зневоднює організм і позбавляє його солей і мінералів. Кожен спортсмен минулий такий спосіб зганяння ваги зазвичай дратівливий, млявий і апатичний. Для відновлення організму, після форсованої зганяння ваги, потрібно півроку і його не можна застосовувати, коли потрібно зігнати більше трьох кілограм.

Якщо потрібно скинути більшу кількість кілограм, то тоді застосовується розосереджений метод, який буває різних видів:

– рівномірний – втрата однакової кількості кілограмів кожен день;

– форсовано-розосереджений – у перші три дні сгоняется половина зайвої ваги, а в інші дні сгоняется рівномірно;

– поступово наростаючий – цей метод протилежний форсовано-розосереджень;

– інтервальний – атлет худне перші три дні з форсованого методу, а потім у пом’якшеному режимі, цикл повторюється;

– хвилеподібний – підійде тільки тим, хто заздалегідь подбав про згоні зайвих кілограмів, суть його в тому, що припустимо підвищення ваги, але не більше ніж в кожен попередній раз.

Зганяти зайву вагу потрібно починати якомога раніше, а для цього потрібно постійно стежити за собою і робити зважування. Набагато легше для організму переноситься розмірене дієта, розрахована по раціону і калорійності. Значний вага не варто зганяти частіше двох разів за рік з проміжком в чотири-п’ять місяців. І краще ніж замислюватися про те, як скинути вагу в екстреному порядку, тримати себе у формі і починати готуватися до змагань заздалегідь.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00596 sec