Як скинути вагу дівчині?

Як скинути вагу дівчині? Як скинути вагу дівчині?

Додано: 21 березня 2013

Чи є для прекрасної статі щось, що б хвилювало їх більше, ніж їх зовнішній вигляд (для більшості, зрозуміло)? Малоймовірно. І саме тому питання про те, як скинути зайву вагу настільки довгий час затребуваний на ринку краси і здоров’я. Мільйони вкладаються в наукові розробки, відкриваються нові фітнес-клуби, SPA-салони та багато іншого, щоб наші дами були задоволені собою. У цій статті ми вирішили зібрати найпопулярніші та ефективні методи, які допомогли багатьом Пампушка стати стрункими дамами.

Дієта – каторга чи ні?

Правильне харчування є запорукою не тільки привабливої??зовнішності, а й міцного здоров’я. Таким чином, правильно харчуючись, ми вбиваємо двох зайців відразу. Проблема полягає лише в тому, що дієта вимагає колосальних зусиль, наполегливості і терпіння. І тут ми хотіли б внести свою правку. Справа в тому, що психологічно дієта нам здається тимчасовим поняттям, після чого можна буде себе побалувати чимось солодким або жирним. Щоб цього не допустити краще відмовитися від дієти раз і назавжди і постаратися збалансувати свій раціон, виробити корисні харчові звички, які згодом будуть приносити не гіркоту обмежень, а радість.

Постарайтеся з першого дня змінити свій раціон на користь більш корисної їжі. І не думайте, що корисне – обов’язково несмачне. Ні. Корисна їжа теж може бути смачною. Якщо на секунду закрити очі і сконцентруватися на смаку, то можна відчути навіть смак води. Просто ми всі забули про такі елементарні речі.

Ну так не будемо читати нотації. Суть в тому, що Ви повинні споживати і білки і жири і вуглеводи в належній кількості. Головне, щоб їжа була натуральною. Замість смаження використовуйте гриль, так страви збережуть свій смак і всі свої корисні властивості. Не переїдайте . бо саме переїдання є одним з ключових факторів ожиріння. Їжте частіше маленькими порціями . Такими темпами Ви зменшите розмір шлунка і зможете насичувати його набагато меншою кількістю їжі. Не їжте за 3 години до сну . Пийте багато води – про користь води можна прочитати, де завгодно. Дотримуйтесь всі ці поняття і норми, які, по суті, відомі кожному і вже через 2-3 тижні Ви відчуєте легкість і зможете спостерігати меншу вагу на дисплеї Ваших підлогових ваг.

Головне – не шукайте чарівництва! Не вірте тому, що можна з допомогою якогось чудотворного препарату схуднути за 1 тиждень. Не шукайте цих легких і неефективних шляхів, які ні до чого хорошого в результаті не приведуть. Дотримуйтесь основам – і все у Вас вийде.

Без спорту ми нікуди

Щоб скинути вагу, дівчині мало відмовитися від мучного і жирного. Як йдеться в заголовку розділу – ми без спорту нікуди. Рух – життя і це правда. Займіться аеробними навантаженнями – бігайте вранці, більше ходіть, стрибайте зі скакалкою, крутите хулахуп, танцюйте, та що завгодно, головне – постійно рухайтеся . Тільки запам’ятайте, силові навантаження краще відкласти на другий план, оскільки першочергова мета для нас – скинути зайву вагу .

І ще одну слушну пораду від нас Вам. Заведіть щоденник і з першого дня заповнюйте його Вашими щоденними результатами. Нехай вони будуть незначні, головне, що Ви рухаєтеся по напрямку до своєї мрії. Купуйте підлогові електронні ваги. пульсометри, крокоміри і т. д. Ці прилади дозволять оцифрувати Ваші результати для більшої наочності. Ви запитаєте, навіщо це все? Ніщо так не мотивує людину перемагати, як перемога над самим собою. Сьогодні Ви краще, ніж учора. А завтра будете краще, ніж сьогодні. З цим настроєм і продовжуйте ступати по слизькій дорозі успіху і здорового способу життя. Здоров’я Вам і краси, шановні пані!

Рекомендуємо ще почитати

Додано: 14 березня 2013

Встановити надлишковий або недостатній вагу відносно просто, навіть неозброєним оком. Але кожен з нас прагне (або бажає, принаймні) мати ідеальне струнке тіло, ідеальні форми і пропорції. Які вони і як визначити ідеальні значення.

Comments are closed!