Як скинути 15 кг за 3 місяці

Як скинути 15 кг за 3 місяці Методи схуднення Як скинути 15 кг за 3 місяці

Рейтинг: / 7

Погано Відмінно

Якщо ви хочете скинути 15 кг, вам доведеться серйозно попрацювати. Ви не можете наїстися картоплі, лягти на диван і чекати, що ваші 15 кг розтануть за 3 місяці. Ви повинні привчитися до здорового харчування

і почати тренування. Ви повинні працювати над собою, іншого ніякого способу немає.

Схуднути на 5 кг кожен місяць-цілком досяжна мета. 5 кг в місяць – це зовсім непоганий результат для втрати ваги. Я знаю, що є сотні швидких дієт і диво таблеток, які обіцяють вам втратити 15 кг протягом 30 днів. Я не кажу, що це неможливо, тому що деякі домагаються таких результатів (у рідкісних випадках). Проблема в тому, що в цих дієтах ви дізнаєтеся, як зберегти ваш новий вигляд.

Ви повинні вибрати, яким шляхом хочете піти. Ви хочете схуднути швидко, знищити ваш метаболізм в цьому процесі і отримати ще більше жиру, закінчивши дієту? Або ви хочете схуднути в більш повільному темпі, підвищити швидкість обміну речовин, отримати здорове харчування і зберегти приголомшливий зовнішній вигляд назавжди? Вибір за вами.

Я збираюся навчити вас в цій статті основам, що потрібно знати, якщо ви хочете схуднути на 15 кг.

Харчуватися треба, принаймні, 3 рази на день, завжди у фіксований час. Ви повинні створити для себе графік прийому їжі і зробити все можливе, щоб дотримуватися його. У нашій суєті сучасного життя ми зазвичай їмо на бігу і від цього стаємо все товщі і товщі. Крім того, після кожного прийому їжі потрібно близько 10 хвилин спокою, щоб їжа вляглася і почався процес травлення. Ви повинні також робити 2 маленьких здорових перекусу між прийомами їжі.

Ніколи не морите себе голодом. Мета всіх перерахованих страв в тому, що захистити вас від голоду протягом усього дня. Багато людей роблять помилку, нічого не ївши весь день, а вночі вони наїдаються як одержимі. Один раз на день – це дуже нездорова звичка харчування. Одноразове харчування уповільнює ваш метаболізм, ваше тіло буде робити все, щоб накопичувати жир, оскільки воно вважає, що настав голод. Тіло, яке отримує їжу часто, почне спалювати всі ці зайві калорії, тому що знає про майбутні постачання.

Ви повинні харчуватися 4-5 разів на день, але ви не повинні їсти багато їжі. У вас має бути стільки їжі, щоб пішов голод, а не більше. Це крихка рівновага, яке нелегко визначити спочатку, але з часом ви зможете робити це без особливих зусиль. Доброю звичкою буде для вас залишати їжу в тарілці.

Їжте менше порцій здорової їжі, яка живить ваше тіло, а відгодовує його. Б’юся об заклад, ви можете скоротити кількість їжі в два рази, і ви не будете відчувати себе голодною цілий день. Їжте багато свіжих фруктів і овочів. Готуйте собі їжу і не харчуйтеся в ресторанах і місцях швидкого харчування. Ви також повинні обмежити споживання продуктів з високим ступенем переробки, таких як ковбаси, тістечка. в основному все, що загорнуте в пластиковий пакет, не слід їсти, якщо ви хочете скинути 15 кг або більше. Чим менше оброблених продуктів ви їсте, тим більше здорової їжі отримуєте в свій раціон.

Під час їжі ретельно пережовувати їжу добре і не дивіться телевізор. Все ваше увага має бути зосереджена на і процесі їжі. Прожевивайте їжу повільно і кожного разу кладіть вилку і ніж між укусами на стіл. Тим самим ви з’їсте менше їжі при кожному прийомі їжі, тому що ви помітите швидше, коли ви насититеся.

Супер простим, але дуже ефективним трюком схуднення ваги є один стакан питної води, випитий, коли ви голодні. Часто наші тіла плутають спрагу з голодом. Тому, коли насправді вашому тілу був потрібен склянку води, ви дали йому їжу. Так як ваше тіло не просить більше калорій, воно змушене зберігати ці зайві калорії. Вгадайте, що ваше тіло буде з ними робити. Ви вже здогадалися, воно буде перетворювати ці зайві калорії в жир. Я знаю людей, які скинули багато зайвих кілограм ваги тільки на цьому невеликому, але потужному трюку схуднення. Також не забудьте поїти себе, випиваючи принаймні, 8-10 склянок води на день.

Ви повинні приступити до схуднення починаючи з сьогоднішнього дня. Поставте собі за мету, отримати більше фізичної активності щодня. Якщо ви хочете отримати струнке тіло, ви повинні займатися. Хто хоче мати тощее в’яле тіло? Фу! Ви повинні тримати в тонусі ваші м’язи.

Збільшення м’язової маси має бути вашим головним пріоритетом, незалежно від того, жінка ви чи чоловік. М’язи допоможуть вам спалювати більше калорій щодня, тому що їм потрібно більше енергії, щоб функціонувати. Жир вашого тіла не вимагає майже ніякої енергії, тому він не допоможе вам спалювати більше калорій. Якщо ви будете нарощувати м’язи, то жиру нічого не світить, тому що збільшиться швидкість метаболізму. Ви спалите більше жиру, навіть якщо ви нічого не будете робити. Ви повинні думати про збільшення м’язової маси, як про інвестиції з високим доходом. Ваші м’язи допоможуть вам підтримувати новий приголомшливий стан з мінімальними зусиллями.

Знайдіть нові творчі шляхи, щоб включати все більше і більше фізичних вправ у своїй повсякденній діяльності. Ви можете припаркувати машину подалі і пройтися. Ходіть вгору по сходах і не дзвоніть своїм колегам, а йдіть до них, якщо ви хочете, щоб сказати їм що-небудь. Купуйте абонемент в спортзал і навідуйтеся туди 3 рази на тиждень на годинні тренування. Займіться бігом 2 рази на тиждень, принаймні по 45 хвилин.

Це може здатися старомодним, але все, що вам дійсно потрібно зробити, щоб скинути 15 кг за 3 місяці – це їсти здорову їжу і більше займатися фізичними вправами.

Велика частина цієї формули схуднення спрямована на те, що ви зміните свої переваги в їжі і зміните свій спосіб життя на здоровий. Таким чином, ви будете довго насолоджуватися своїм новим струнким тілом.

Схожі статті:

  • все буде добре спалюємо зайві кілограми за 10 хвилин
  • дієта на 3 місяці
  • схуднути на 15 кг за 3 місяці
  • схуднути на 15 кг за 3 місяці відгуки
  • як скидати по 3 кг в місяць
  • як скинути 15 кг за 3 місяці
  • як скинути 15 кг за три місяці
  • як скинути15 кілограм за місяць

Comments are closed!

_0.31MB/0.00393 sec