Як швидко зробити і прибрати плоский живіт – відео :: JV. RU

Як швидко зробити і прибрати плоский живіт – відео :: JV. RU Харчування: дієта для плоского живота

Shutterstock. com

«Відзначу: у боротьбі за плоский живіт дієта для жінки важливіше, ніж для чоловіка, – говорить Марина Студеникина . дієтолог, заступник головного лікаря клініки “Фактор

ваги”. – В організмі чоловіків значно більше тестостерону, тому їх м’язи краще відгукуються на фізичне навантаження і їм простіше коригувати фігуру саме за допомогою фітнесу. Тоді як головна зброя жінок у цій справі – таки правильне харчування ».

І зброя це у кожного буде своє. Причина вашої розпливлася талії – зайва вага, фігура типу «яблуко» або навіть просто шкірна складка? Дієту для плоского живота бажано вибудувати в згоді з цим.

Причина животика: зайва вага

Нічого нового тут, на жаль, не придумаєш. Правила схуднення відомі. У тиждень бажано втрачати 0,5-1 кг ваги, не більше. В іншому випадку організм почне віддавати не тільки жир, але і м’язову тканину і воду. Та й шкіра, найімовірніше, не встигне скоротитися.

Так що на надшвидкий результат можна не розраховувати. Зате і пожертвувати заради схуднення доведеться небагатьом: добову калорійність раціону потрібно буде скоротити всього на 200 ккал. Як це правильно зробити, обчисливши свій обмін речовин, детально розписано тут .

Намагаючись менше їсти, залиште в своєму меню всі групи продуктів: білкові (нежирне м’ясо, сир), зернові (зерновий хліб, крупи, макарони з твердих сортів пшениці), овочі, фрукти, нежирні молочні продукти і навіть жири (1 – 2 чайні ложки рослинної олії на добу).

Причина животика: фігура типу «яблуко»

© Shutterstock. com

Тут багато що залежить від того, в нормі чи все-таки вище норми у вас індекс маси тіла . Якщо переваги немає, але кожен зайвий грам організм складує саме на животі, дієтологи рекомендують різко раціон не урізати, але для плоского живота дієту скорегувати.

«По своєму досвіду роботи з клієнтам я помічаю, що підшкірний жир, в тому числі і на животі (про внутрішній скажемо нижче), відкладається в основному при надмірному споживанні вуглеводів, – стверджує Марина Студеникіна. – За цим треба стежити. І виключити з меню не тільки прості вуглеводи, а й складні з високим глікемічним індексом (ГІ) ». Подивитися табличку з ГІ продуктів можна тут.

Оскільки жир на животі відкладається частіше у чоловіків і під впливом чоловічих гормонів, Марина Студеникина також рекомендує включати в своє меню продукти з фітоестрогенами: сою (соєві продукти, наприклад тофу), лляне насіння (лляне масло, каша), сочевицю. < / p>

«З останньою, та й взагалі з бобовими, потрібно бути обережніше, – попереджає експерт. – Вони в своєму складі містять вуглеводи, так що тим, хто прагне схуднути, їх краще їсти лише 3-4 рази на тиждень у першій половині дня і не більше 150 г за один прийом. Оскільки вони викликають здуття живота, при приготуванні важливо їх попередньо замочувати і варити в два етапи: коли продукт буде наполовину готовий, поміняйте воду ».

Як ми з’ясували, жир за чоловічим типом відкладається у жінок на тлі стресу. «Тому я раджу підтримувати дієту для плоского живота заспокійливими трав’яними настоями і чаями з мелісою, глодом, м’ятою, солодкой. Можете купити готовий збір або додавати в напої ту ж свіжу м’яту. Пити два-три чашки на добу, у другій половині дня, ближче до сну ».

  • як з фігурою яблуко зробити плоским живіт

Comments are closed!

_0.31MB/0.01039 sec