Як швидко схуднути за тиждень – швидке схуднення в клініці Telo’s Beauty

Як швидко схуднути за тиждень – швидке схуднення в клініці Telo’s Beauty Схуднення

Зниження ваги – ця проблема хвилює сьогодні більше 30% населення. Проблема «надмірної ваги» виникла у другій половині 20 століття – відразу після II світової війни,

як розплата за технічний прогрес, який різко обмежив нашу фізичну активність, змінив у негативну сторону процеси виробництва продуктів харчування (сучасні інтенсивні «харчові» технології супроводжуються втратою життєво важливих вітамінів і мінералів на всіх етапах виробництва), посилив «фармакологічний пресинг» при лікуванні і профілактиці захворювань і т. п. У цей же час був розроблений і введений в лікарську практику «Індекс маси тіла» (ІМТ), інтегральний показник, що дозволяє оцінити ступінь харчування людини і інтенсивність його обмінних процесів. ІМТ визначається за формулою ІМТ = вага (кг) / зріст м2. Нормальним є показник рівний 19 – 24 одиницям, ідеальним – 22. 100 років тому таку жінку стали б лікувати від виснаження! Сьогодні – ухильно називають «нормальною».

У сучасному світі бажання схуднути стало одним з найбільш модних віянь серед міського населення. Пов’язано це, в першу чергу, з малорухливим, «сидячим» способом життя, неповноцінним харчуванням, що сприяють «зайвій вазі», а іноді і ожиріння.

Ми хочемо схуднути і більше не замислюватися про схуднення, однак, як говорив великий Паскаль: – «Думка, що не супроводжувана дією залишається мрією». Адже як показує практика, досягти бажаного зниження ваги непросто. Тим більше, що ми, жінки, худнемо особливо важко в силу особливості будови нашого організму і наявної особливості гормональної регуляції наших обмінних процесів: жирова клітина жінки більше за обсягом і обладет більш активної гормональної активністю, ніж чоловіча, тому процес схуднення у жінки протікає набагато повільніше, ніж у чоловіка, а досягнуті результати зникають досить швидко! Крім того, важливо не просто схуднути швидко, а досягти необхідної втрати ваги без шкоди для здоров’я!

Швидке схуднення

Фахівці нашої клініки «Телос Бьюті» розробили унікальні програми допомагають схуднути легко і без шкоди для здоров’я, і??не просто скинути вагу, а в процесі активного схуднення навчитися правильно харчуватися, розуміти свій організм, самостійно впливати і оцінювати процеси зниження ваги. Дієтологи нашої клініки знають всі секрети схуднення і розкажуть Вам як:

Якщо Ви вирішили схуднути, то необхідно розуміти, що зниження ваги – це «вторгнення» в обмінні процеси організму, яке може привести, при безграмотному підході до процесу зниження ваги, до серйозних негативних наслідків аж до гормональних порушень. Важливо не просто скинути вагу, бажано його утримати без необхідності знову шукати нові способи схуднення. І допомога фахівця в тому, як правильно знизити вагу просто незамінна! Наші лікарі знають, як схуднути правильно, як домогтися стабільного зниження ваги, як схуднення може відбитися на Вашому організмі, чи можливо швидке схуднення без шкоди для здоров’я… Знання наших лікарів дозволяють підібрати спеціально для Вас максимально ефективні способи схуднення, що перетворює процес втрати ваги в задоволення!

Що значить «комплексний підхід» до схуднення?

Існує маса способів боротьби із зайвою вагою. Але реальне схуднення неможливо, якщо використовувати щось одне. Наша клініка розглядає, як ряд необхідних дій і процедур, здатних привести до бажаного результату за найкоротші терміни. Тобто ефективне схуднення неможливо без таких складових:

    Ми використовуємо апаратні методики: Futuro Pro (мікротоки), Дуоліт (ударнохвильова терапія), Vеlа (інфрачервоне випромінювання, струм, пульсуючий вакуум, масажні ролери). У нашій клініці, ми вирішили відмовитися від хворобливих процедур, пов’язаних з хірургічним втручанням або травматичних, що мають серйозні протипоказання. Наш перший і найважливіший принцип у роботі – схуднення має бути безпечним! зменшення апетиту, харчування згідно спеціально розробленими індивідуальними програмами з харчування: ми дотримуємося сучасної точки зору на процес зниження ваги. Згідно нашої концепції, в поняття “правильно схуднути”, входить важливою складовою частиною складання дієтологом індивідуальної дієти, плавно перетікає в підтримуюче здорове харчування, яке необхідне для здорового способу життя! Спроби схуднути самостійно, рано чи пізно стикаються з серйозними наслідками такого «самостійного» схуднення. Швидке зниження ваги, в т. ч. і досягнення мети «схуднути за тиждень», без допомоги фахівця загрожує не тільки тим, що Ви не зможете скинути вагу, але і зіткнетеся з різними ускладненнями: обмінними порушеннями, збільшенням функціональних навантажень на внутрішні органи, і як наслідок зниженням антистресової потенціалу організму – підвищена стомлюваності, слабкості, емоційної лабільності і т. п. Результатом самостійних спроб в бажанні схуднути швидко, вага через деякий час не просто повернеться, а ще й збільшиться, так як швидке схуднення є сильним стресом для організму і він компенсаторно знижує інтенсивність обмінних процесів. Спроба швидкого зниження ваги – головна помилка бажаючих самостійно скинути вагу! Однак фахівці нашої клініки «Telo’s Beauty» не дадуть Вам зіткнутися з цією проблемою в процесі схуднення! очищення кишечника і підтримка мінерально-вітамінного балансу: коли ми худнемо, для досягнення бажаних результатів необхідно відновити внутрішній баланс в нашому тілі, паралельно очищаючи організм від шлаків, що накопичилися, які заважають нам схуднути швидко; «розбивання» жиру і виведення зайвої рідини для організму. Жир і зайва рідина – ось чого ми оголошуємо війну, коли замислюємося про зниження ваги. Існує декілька ефективних способів схуднення, які дозволяють максимально швидко схуднути, вирішуючи ці проблеми; підтримання тонусу шкіри у відмінному стані (щоб при схудненні не утворилося розтяжок). Коли ми худнемо, ми стикаємося і з проблемою «зайвої», розтягнутої шкірою. Щоб у процесі втрати ваги Ваша шкіра не втрачала своєї краси, до неї необхідний особливий підхід; фізичні навантаження (для кожного розробляються індивідуальні рекомендації). Не секрет, що скинути вагу неможливо «лежачи на дивані»: щоб схуднути – необхідно рухатися.

Про те, як схуднути правильно і без шкоди для здоров’я знає тільки фахівець! Ефективне схуднення починається з бажання людини змінитися, про те ж говорили древні мудреці – бажання вже половина справи!

  • як схуднути на 7 кг без проблем

Comments are closed!