ЯК Швидко схуднути – як швидко схуднути 10 прийомів схуднути швидко, як схуднути за тиждень

ЯК Швидко схуднути – як швидко схуднути 10 прийомів схуднути швидко, як схуднути за тиждень Як швидко схуднути Перелік “недостойних” прийомів швидко схуднути

Швидко схуднути . взагалі-то, я не визнаю аврального схуднення. Чим швидше худнеш, тим нестійкіше результат. Але що поробиш,

якщо вже через кілька тижнів конче потрібно бути у формі. А ваги показують кілька зайвих кіло? Так, якщо на носі весілля або відпустку, вибирати не доводиться. Те й інше – цілком поважний привід для того, щоб скористатися деякими забороненими прийомчиками з нашого «підпільного» фітнес-арсеналу. Але тільки дайте слово, що більше так робити не будете!

Швидко схуднути – перший прийом

Поменше жирів!

Фахівці зі спортивного харчування насамперед рекомендують звести до мінімуму споживання жирів. Що ж це за мінімум? Не більше 25 грамів на добу. Взагалі-то, для організму така доза дуже мала і навіть шкідлива, так що довго сидіти на такій дієті просто не можна. Але скористатися цим прийомом на час цілком можна – за 3-4 тижні нічого страшного з вами не трапиться.

Зі свого меню разом викресліть всі м’ясні страви, ковбаси, яєчні жовтки, оливкова олія, тваринні жири, маргарин, горіхи, будь-які солодощі, здобу, тістечка, торти та інші продукти, де жиру в надлишку. Купіть в аптеці риб’ячий жир і вранці приймайте по ложці. Це ваша норма на весь день. Якщо риб’ячий жир вже зовсім не лізе, купіть на ринку свіжовіджатий рослинне масло і теж приймайте по ложці.

Швидко схуднути – другий прийом

Поменше солодкого!

Все, що не жир і не м’ясо, – це вуглеводи. Фрукти, цукерки, мед, варення, каші, овочі – все це джерела вуглеводів. Але! Вуглеводи бувають різними – солодкими (як мед або цукор) і зовсім несолодкими (як вівсянка або огірок). Як вогню бійтеся солодких вуглеводів! Солодке провокує могутню секрецію гормону інсуліну. Ну а він саме і відповідає за створення підшкірних жирових покладів про запас. Чим частіше і більше виділяється інсуліну, тим ви товщі. А от рис або вівсянка вам нічим таким не загрожують. Ось тільки молоко може підставити вам підніжку. Воно хоча й несолодке, але містить «небезпечний» цукор лактозу. Молоко і молочні продукти краще поки не пити.

Швидко схуднути – третій прийом

Виключіть з раціону перероблені продукти

Йдеться про звичайні продукти на зразок макаронів. Сюди ж відносяться чіпси, кола, всі консерви, компоти і соки. Все це рафінована, нікуди непридатна їжа. В інтересах довгого зберігання у ці продукти додано багато такого, що абсолютно протипоказано худне фітнесістке. Наприклад, гліцерин або селітра. Бр-р-р! Все, що вам дозволено купити в супермаркеті, – це рис, квасолю і вівсянку.

Швидко схуднути – четвертий прийом

Comments are closed!

_0.31MB/0.00651 sec