Як швидко схуднути в ногах, в стегнах? Що робити, щоб схудли ноги? Що потрібно зробити, щоб схудли ноги, стегна? Товсті ноги, як схуднути? Вправи

Як швидко схуднути в ногах, в стегнах? Що робити, щоб схудли ноги? Що потрібно зробити, щоб схудли ноги, стегна? Товсті ноги, як схуднути? Вправи. Як швидко схуднути в ногах, в стегнах? Що робити, щоб схудли ноги?

Що потрібно зробити, щоб схудли ноги, стегна?

Товсті ноги, як схуднути? Вправи.

Чи є вправи, які, дійсно, допомогу надають в схудненні в області ніг? І є, і ні! Тобто, думки, з приводу цього, дуже різні існують.

Як швидко схуднути в ногах? Що робити, щоб схудли ноги?

В від, як виглядають ці кілька думок:

Думка п ервое: Звичайно, такі вправи є! І є вони для тих, хто вірить в результат і домагається його, задіявши всі свої сили.

Думка в торое: Ні, на жаль, вправ, які допомагають скинути вагу тільки (і виключно) у ногах. Те, що здається схудненням – всього-навсього, накачування м’язів в області ніг.

Яка думка тобі ближче – такого і дотримуйся. Твоя свобода, зараз – у свободі вибору. І засмучуватися тобі не доведеться, тому що ти пам’ятаєш: весь світ сповнений альтернатив. І цими альтернативними варіантами користуватися нікому не забороняється.

Як швидко схуднути в ногах? Вправи.

Якщо мрієш схуднути в ногах, швидко, використовуючи і пробуючи багато вправи – худни, на здоров’ячко! Худнути тобі доведеться не без праці. Але, я думаю, ти погодишся докласти будь-які зусилля, щоб досягт8 мети «ножкопохуденія». А ось і вправи для «ніжки-схуднення» (і предмети, які, для цього, потрібні):

скакалочка – похудалочка. Стрибай, стрибай, ніжками довгий. Досить стрибнути через скакалку тридцять разів на день для того, щоб ніжки, все-таки, погодилися з тобою в тому, що їм, злегка, схуднути не завадить. Будеш стрибати п’ятдесят разів на день – стрибай, але починай з тридцяти, щоб ноги твій красиві звикли до такої активності. Присідання – в схудненні визнання! Пробуй, присідай, щоб результат подивитися і здивуватися. Присідання – складніше, ніж стрибки (чи не з парашутом, зрозуміло). І присідати потрібно більше, ніж стрибати – сто разів на день. Включаючи вихідні! І, за тиждень, ти отримаєш цифру сімсот. Вражає за кількісними? Потрібно, щоб власне якість вражало і не підвело. Можна швидко схуднути в ногах. – Ходіння з насолодою. Поколдую трохи. Просто ходи, взад – вперед, і при цьому худни. А краще – вибирай під’їзну сходи для схуднення. Бажано – де-небудь в двенадцатіетажечке, щоб більше сходинок було. Якщо ти живеш в «міні-хмарочосі» – це ще краще. Спускайся і піднімайся, в день, по декілька разів, на дванадцятий (або, хоча б, одинадцятий) поверх, і твої ніжки будуть стройненькая, як осиковий стовбур! Лягайте на бочок, а ручки – в кулачок. Лягай на бік (на правий). Ліву ніжку підніми. Протилежна піднятою нозі рука – опора об підлогу. Другу руку «розмісти» у себе за головою. Відраховуючи до десяти, можеш трохи розслабитися. Після – підніми ніжку наверх (чим вище ти її піднімеш – тим буде краще для тебе і для твоїх ніг). Опусти ногу, але, до цього, знову згадай свої математичні здібності, і порахуй до «десяточку». Повний час вправи: сто секунд на праву ніжку і сто секунд на ліву ніжку. Личко – до стіни, носочки – по довжині. Особа до стінки – це положення твого тіла, яке стане в нагоді для даної вправи. Не турбуйся: зараз ми і місця розташування ніг визначимо. Бери рушник і укладай їх під обидві ступні. Рушник має бути згорнутим в валик. Лівою і правою рукою впирається в стіночку. «Вмикай» уявний рахунок до десяти і, в повільному темпі, піднімайся на носочки. Пяточки твої, нехай, «торкаються» до рушника. Свого вихідне ти повернешся, попередньо, рахуючи до десяти. Як схуднути в ногах швидко? – Крути педалі, щоб ніжки схудли. Це вправа – дуже зручне, так як його можна організувати, не встаючи, після сну, зі своєю улюбленою теплою постельки. Якщо не знаєш, як робити це упражненьіце – згадуй велосипед, на якому ти «прокатати» все своє дитинство і всю свою юність. Ну, якщо лінь твоя спить, поки ти бодрствуешь – запишись в спортивний зал або купи велотренажер (головне – визначся, куди його поставити). Педалі потрібно крутити нешвидко. Тут неважлива швидкість. Тут, взагалі, швидкість не потрібна: якщо, навіть, вона, на «спідометрі» тренажера висока – для тебе вона, загалом-то, нулю дорівнює. Проведи, на цьому тренажерчіке, хоча б три години на добу.

Як схуднути в стегнах? Що потрібно зробити, щоб схудли стегна? Якщо хочеш скинути вагу в стегнах – випробуй, на стегнах наступні вправи:

«Кроки у висоту». Постав, поруч із собою, стійку опору. Роби кроки на неї в такому порядку: вперед, вгору. Задіяти необхідно всю ступню повністю. Тіло, при цьому, старайся тримати тільки прямо. Акцентую, в основному, на м’язи сідниць. Згадай, з якою ніжки ти «дала старт» цього вправі. Цією ж ніжкою зроби крок назад, повертаючись в колишню позицію. Корпус старайся тримати в «прямому» положенні. «З фитболом – веселіше». Знайди, у себе на спині, серединку. У центр спини і потрібно розміщувати м’ячик (фітбол). Притисни, своєю спиною, його до стінки. Твої ніжки, в цей момент, повинні «розставлятися» на ширину плечей і «виставлятися» вперед (небагато). Роби присідання, домагаючись того, щоб твої коліна змогли зігнутися під кутом дев’яносто градусів. Такий стан утримуй тридцять секунд. Хочеш посилити нагрузочка – присідай трішки нижче. Цю вправу потрібно повторити шість разів. Інтервал – тридцять секундочек.

Е слі виявиться, що вправи – не твої помічники – шукай союзників в іншому місці. Але не опускай руки: від цього, ноги, точно не схуднуть. Можна швидко схуднути в стегнах і ногах:

Дієти. У дієтах детально розписано, чим допомагає та чи інша дієта. Шукай слова «ноги», «стегна» та інші слівця, що вказують на область ніг. Активний спосіб життя. Це – ходьба, біг…. Будь-який рух, включаючи прибирання, справи домашні, приготування їжі, миття посуду. Правильне харчування. Правильне – означає «нешкідливе». Виключи жирну, смажену і солодку їжу (і це – всього лише початок). «Некуріння». Не кури! Чи не починай курити, якщо не робила цього ніколи, і кидай (поступово), якщо захоплювалася димом сигарет. Спорт. Бобслей, футбол, волейбол, хокей, більярд, плавання, теніс…. Все, що хочеш, використовуй. Все, що подобається.

Бачиш, який, у тебе на обличчі, позитивчик «намалювався». Нехай він і залишається у тебе на личку. З ним легше худнути! Тільки не перестарайся і не переоцінюй свої сили: в них не сумнівається ніхто.

Як швидко схуднути в ногах і в стегнах?

Вправи в картинках.

  • як похудати в ногах
  • що робити щоб схудли ноги
  • як схуднути в бедрах
  • які вправи потрібно робити щоб схуднути в ногах
  • як швидко схуднути в ногах
  • як швидко похудати в ногах
  • що робити щоб похудати в ногах
  • похудати в ногах
  • як швидко схуднути в стегнах
  • що потрібно робити щоб похудати

Comments are closed!

_0.32MB/0.00505 sec