Як швидко схуднути: Схуднути раз і назавжди

Як швидко схуднути: Схуднути раз і назавжди Гречана дієта Всього 1 продукт і 1 маленький секрет дозволили мені скинути 32 кг!

Від природи у мене схильність до повноти, і весь останній рік я провела в болісної боротьбі за власну фігуру. Спортзал, дієта, спортзал… Результат був, але вистачило мене місяця на 3, а потім

за ті ж 3 місяці втрачені кілограми якось непомітно повернулися у повному складі. Після всього цього я абсолютно зневірилася схуднути і почала ще більше комплексувати з цього приводу.

А тут недавно нас від роботи відправили в Париж на конференцію. І буквально за день до вильоту мені подзвонила моя подруга дуже схвильована і збурена, вона наполягала на тому, щоб я сходила на консультацію до дуже відомому там дієтолога – П’єру Дюканов. Нібито, він навіть для зірок дієти складає.

Якщо чесно – я не хотіла йти і взагалі боялася уявити, у скільки це мені обійдеться! Але, якось зовсім трохи подумала і вчасно зрозуміла, що на всі свої засоби для схуднення в цілому я витратила в десятки разів більше!

Та й подруга від мене ніяк не хотіла відставати, вона знала, що через комплексів зі своєю фігурою я навіть з чоловіками спілкуватися не можу, просто тому що відчуваю себе як мінімум Фіоною!

Коротше я вирішила все-таки спробувати! Зрештою втрачати вже точно нічого!

Ось такий я була раніше:

Загалом відразу по приїзду я записалася до легенди-схуднення – Доктору Дюканов. Доктор запропонував мені спробувати одну експериментальну методику схуднення, яка показувала дуже гарні результати.

Ось що представляє з себе ця методика: Персональна дієта – підбирається індивідуально для кожного. І враховує всі всі особливості організму, аж до групи крові. Заняття за системою зниження ваги «25-й кадр». Спеціальне відео, в якому міститься аналог «25 кадру» . Просто відразу працює на підсвідомість і завдяки цьому дає реально дивовижні результати!

Доктор Дюкан підібрав для мене особливу гречану дієту. І детально розписав щоденні перегляди Слендер – 30-40 хвилин на день. Моя програма схуднення:

> Сніданок: 2 столові ложки меду, 150 р. Гречаної каші (можна на молоці), 200 мл яблучного / томатного соку. Перед сніданком перегляд «25-й кадр» (10 хвилин).

> Обід: Звичний раціон, але не більше 300 грам загальної маси їжі.

> Вечеря: 3 чайні ложки меду, 100 р. Гречаної каші, овочеве рагу (200-250 грам) або овочевий салат (1 огірок, помідор, зелена цибуля або ріпчаста цибуля). Після вечері перегляд «25-й кадр» (25 хвилин).

Спочатку я не повірила, що цей самий 25-й кадр дає такі результати, і вирішила в перший тиждень просто посидіти на дієті, а з другої додати до неї заняття за системою 25-й кадр.

У підсумку в перший тиждень я скинула 3 кг. а в другу 5. Я не могла собі таке уявити! З «25-й кадр» я скинула в 2 рази більше!

Я не просто худла, я танула на очах! За 2 тижні мені вдалося скинути 8 кг, живіт і боки почали підтягуватися – талія зменшилася на 5 см! Через місяць постійних занять я скинула – 14 кг! При цьому мене повністю влаштовував мій раціон харчування, а на заняття «25-й кадр» займали зовсім небагато часу! Я навіть примудрялася в перервах між роботою його дивитися, так би мовити для найбільшого ефекту.

До кінця моїх занять ваги показали фантастичні для мене 58 кг. Тобто за 2,5 місяці я схудла на 32 кг. Повторюю, я дотримуюся гречаної дієти і займаюся з програмою всього по 30-40 хвилин в день!

Мої результати:

> 1 тиждень – мінус 3 кг

> 2 тижні – 8 кг

> 2 місяці – 24 кг

> 3 місяці – 32 кг

Минуло вже півтора місяці, після закінчення дієти. Вага не додається.

Коли я повернулася до Росії, подруги мене просто напросто не дізналися!

Накинулися на мене, що їм терміново потрібна ця ж система! А я ж не поїду до Дюканов за парою дисків для подруг. Та й потрапити на прийом до дієтолога з світовим ім’ям стоїть не багато не мало – 500 $, сгласітесь, не кожна може собі таке дозволити! Коротше, так вони мені парили мозок десь місяць, поки одна з них бува не виявила схожу методику в інтернеті – схуднення за допомогою методу “25-й кадр”.

Легендарний 25-й кадр дійшов і до нас з вами!

  • Скільки днів треба пити Активію?
  • скільки раз на день потрібно пити активію?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00514 sec