Як швидко схуднути, скинути зайву вагу – способи зниження ваги

Як швидко схуднути, скинути зайву вагу – способи зниження ваги Як схуднути, що допомагає і заважає скинути зайву вагу

Зайві кілограми не тільки виглядають не естетично, а й завдають шкоди здоров’ю. Які дії необхідно зробити, щоб в максимально короткі терміни позбавитися від надмірної ваги?

Мотивація

Визначення

мети знизити власну вагу і бажання її досягти – це вже половина успіху. Багато людей не худнуть, тому що не знають, навіщо їм це потрібно. Необхідно відповісти на питання: що дасть красиве і струнке тіло? Хтось хоче покрасуватися на пляжі перед шанувальниками, одягнути відверту сукню, більше подобатися обранцеві. Потрібно тримати цю мету в голові і всіма діями постійно її домагатися.

Харчування

Слід приймати в їжу якомога більше рослинної їжі, що містить клітковину. Це створить відчуття ситості й наповненості шлунка, в теж час організм не буде отримувати значного числа калорій. Необхідно виключити з раціону свинину, копченості, внутрішні органи тварин. Дефіцит білка в організмі восполнятся яйцями і рибними продуктами.

Серед перших страв потрібно віддавати перевагу вегетаріанським овочевих супів, м’ясні бульйони рекомендується вживати не частіше одного разу на тиждень. З числа молочних продуктів потрібно вибирати вироби з пониженим рівнем жирності, рекомендується вживати кисломолочні продукти, стабілізуючі травлення. Як напоїв вітаються: зелений чай, натуральний сік, настої і морси з плодів малини, шипшини, брусниці.

Активність

Крім збалансованого харчування, необхідно звернути увагу на рухливий спосіб життя. Для правильної роботи шлунково-кишкового тракту, від якого залежить рівень засвоєння корисних речовин, слід ходити близько 5 км в день пішки. Бажано скласти індивідуальну програму кардиотренировок під керівництвом тренера. Не потрібно зациклюватися на якомусь одному виді вправ – їзді на велосипеді, стрибках через скакалку, аеробіки. Важливо чергувати різні види кардиотренировок, дотримуючись регулярність.

Якщо немає часу або можливості відвідувати спортивні зали та спеціалізовані фітнес-центри, то аеробне навантаження можна отримати при легкому фізичному праці (прибирання снігу або листя), активних іграх з дітьми. Для досягнення помітного позитивного ефекту щодо зниження маси тіла буде потрібно близько півтори години занять аеробними вправами не менше двох-трьох разів на тиждень.

Режим дня

Існує думка, що зайвою вагою страждають люди, які не вміють правильно організувати власний режим дня і збалансувати раціон харчування. Всього лише 10-15 хвилин ранкової зарядки не тільки наповнять тіло бадьорістю перед робочим днем, а і дозволить спалити калорії. Дієтологи вважають, що перерви між прийомами їжі повинні бути не більше 3-4 годин – це дозволить своєчасно втамовувати апетит малими порціями продуктів, уникаючи переїдання.

Намагайтеся щодня ходити пішки хоча б півгодини – замість поїздки на громадському транспорті прогуляйтеся кілька зупинок, якщо дозволяє час і погодні умови. У вихідний день краще віддати переваги фізичним навантаженням замість посиденьок перед телевізором або за комп’ютером.

Хочете скинути зайву вагу? Чи ви вже домоглися своєї мети? Способів схуднення існує безліч: це і спеціальні комплекси вправ і певне збалансоване харчування – дієти. Пропонуємо в коментарях поділитися своїми успішними історіями та програмами схуднення.

  • чи можна схуднути ходячи пішки по 3 км в день

Comments are closed!