Як швидко схуднути на гречці?

Як швидко схуднути на гречці? Як швидко схуднути на гречці?

Гречка одна з найбільш недорогих, доступних, ситних і смачних круп. Гречка родом із Сибіру, ??саме звідти вона поширилася. Це унікальна рослина, вона не вимагає особливого догляду, добрив і навіть витісняє бур’яни. Гречка є одним з національних страв Росії і особливо популярна в Україні.

Гречка містить легкозасвоювані білки, до складу яких входять незамінні амінокислоти, багато мінеральних речовин, вітаміни груп рр., рутин, в. гречка покращує обмін речовин, виводить токсини з організму, зміцнює імунітет, покращує мозковий і загальний кровообіг. Завдяки вмісту клітковини і складних вуглеводів, гречка нормалізує роботу кишечника, сприяє зменшенню обсягів шлунка і зниження апетиту, який зазвичай сприяє схудненню. Гречка дуже мало містить жирів. Завдяки своїм властивостям гречка підходить і для дієтичного харчування. Гречку з великим успіхом використовують і для схуднення.

Невелика калорійність, приємний смак, здатність виведенню токсинів і очищенню організму роблять гречку відмінним продуктом для людей, що прагнуть схуднути. Крупу можна використовувати і для екстреної зганяння ваги, застосовуючи монодієти-вживання тільки одного продукту. Сидячи тільки на гречці можна за 2 тижні схуднути до 10кг. Тому якщо вам потрібно терміново схуднути можете сісти на гречану моно дієту. Це сувора, але дуже ефективна дієта.

Гречана монодієта – харчуватися тільки запареною гречкою і кефіром (можна використовувати зелений чай) 3 -5 діб. Результат такої дієти – втрата 1-1,5 кг зайвої ваги в день.

Рецепт гречаної моно дієти

Запарте один стакан крупи і їжте її протягом дня, запиваючи зеленим чаєм або знежиреним кефіром (не більше 1 літра в день). після 18 годин можна випити тільки один стакан кефіру. Гречану моно дієту для схуднення можна використовувати не більше 1 разу на місяць, проводити протягом 3-5 днів, не більше. Єдиний недолік гречаної монодієти для схуднення це можливі негативні наслідки для організму і загального самопочуття. Адже одноманітна дієта не дає організму всіх необхідних поживних і мінеральних речовин, вітамінів. І зловживання такою дієтою (це правило відноситься до всіх моно дієт) може викликати збої в роботі організму і авітамінозу. Є більш щадна дієта на гречці. Заміні раціон вечері та сніданку на порцію запареною гречки, склянка знежиреного кефіру. Можна 1-2 фрукта.

Легкий спосіб схуднути – як схуднути на гречці

Рецепт такий. Берете 4-5 ст. ложки промитої гречки, заливаєте окропом і залишаєте її на 6 годин. Після їсте кашу, запиваючи зеленим чаєм або кефіром. У кашу додайте порізані фрукти. В обід харчуєтеся як завжди, тільки потрібно обмежити борошняне, солодке, макарони. Виключити майонез.

У всіх випадках використання гречаної дієти гречку потрібно вживати без солі і спецій. Під час схуднення на гречаній дієті, особливо в гречаної моно дієті, потрібно заповнювати нестачу вітамінів і мінеральних речовин прийомом полівітамінів. Для посилення ефекту схуднення на гречці, при дієті додайте фізичні навантаження, більше гуляйте на свіжому повітрі. Приймайте контрастний душ, робіть самомасссаж і зарядку для схуднення. Виконання цих процедур сприяє профілактиці обвисання шкіри, яке може виникати при екстреному схудненні.

  • на гречці 2 тижні

Comments are closed!