Як швидко схуднути на 10 кг за 10 днів, дієта 10 кг за 10 днів

Як швидко схуднути на 10 кг за 10 днів, дієта 10 кг за 10 днів Дієта 10 кг за 10 днів Рецепт дієти схуднути за 10 кг за 10 днів

Хоте схуднути на 10 кг за 10 днів – без проблем! Тільки приготуйтеся до дуже голодній дієті. Всі ці дні щоденна калорійність вашого раціону становитиме

від до калорій. При цьому зовсім не буде вуглеводів. А без вуглеводні дієти – вони завжди важко переносяться, але в той же час вони дуже ефективні.

Отже, на цій дієті повністю виключаються продукти містять вуглеводи: хліб, каші, фрукти / виключаючи 6-ий день дієти /, солодощі, копченості.

Як пиття рекомендується використовувати чисту питну воду, фруктові чаї без цукру. Пити потрібно перед кожним прийомом їжі 1-2 склянки, а за день не менше 2 літрів води. Цим ви убезпечите себе від закрепів. З цієї ж причини в білкові дні їжте якомога більше салату.

На цій дієті кілограми тануть на очах – особливо це помітно при значному надлишку ваги. Однак, якщо у вас їх не так багато, десять кілограм за цей час скинути навряд чи вдасться.

Меню дієти 10 кг за 10 днів

1 день: Можна з’їсти 5 варених яєць на день (з 10 години ранку, через кожні 2 години по 1 яйцю)

2 день: Варену рибу без солі (можна скумбрію)

3 день: Варену курячу грудку без солі

4 день: Варену картоплю 5 штук (з 10 години ранку, через кожні 2 години по 1 картоха)

5 день: Шинка курка або яловичина (0.5 кг)

6 день: Фрукти, окрім бананів

7 день: Овочі

8 день: Сир (0.5кг)

9 день: Кефір

10 день: Відвар шипшини

Найкраще дотримуватися рівних проміжків між прийомами їжі. Добову норму продуктів бажано розділити на 5-6 прийомів.

Відгуки. Дієта 10 кг за 10 днів переносити важко. Особливо важко в перші 2-3 дні дієти. Але поступово організм пристосовується до такого мізерного раціону і до кінця дієти самопочуття поліпшується. Для того, що б дієта переносилася легше, більше бувайте на свіжому повітрі, приймайте водні процедури, але не перевтомлюйтеся.

Дуже важливо на виході з дієти поступово збільшувати кількість і калорійність продуктів. Ідеальним буде наділений вихід з дієти. Якщо ж після дієти ви пуститеся у всі тяжкі, то вага повернеться з надлишком.

Дієта протипоказана при наявності хронічних захворювань. У разі сумнівів – проконсультуйтеся з лікарем.

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-da. ru

  • дієта на 10 днів 1 день 6 яєць
  • як схуднути за 10 днів н 10кг

Comments are closed!

_0.31MB/0.00448 sec