Як швидко схуднути, ефективні дієти для швидкого схуднення

Як швидко схуднути, ефективні дієти для швидкого схуднення Дієти для швидкого схуднення

Дієтами для швидкого схуднення зазвичай називають обмеження в раціоні харчування на строк до тижня. Як правило, швидкі дієти обіцяють, що ви схуднете за цей час на 2 – 5 кг. До їх мінусів

в першу чергу відносять те, що якщо слідом за дієтою відразу повернутися до колишнього раціону, вага, швидше за все, також швидко і повернеться, в гіршому випадку – ще й з «добавкою».

Зазвичай дієти для швидкого схуднення (швидкі дієти) застосовуються для того, щоб швидко схуднути до якогось свята, для того, щоб «влізти» в гарне плаття. Саме в такі моменти ми зазвичай задаємося питанням: “як схуднути швидко?”

Природно, за такий короткий період не можна сформувати навички нового харчування, тому після дієти, щоб не повернутися до початкового вазі, треба докласти чимало додаткових зусиль.

Треба пам’ятати і про те, що будь-яка швидка дієта – серйозний «стрес» для організму. Не варто ризикувати своїм здоров’ям, якщо у вас є які-небудь захворювання, природно такі дієти протипоказані вагітним і годуючим мамам.

Дієти для швидкого схуднення: як вибрати

Всі ми різні, всі по-різному харчуємося, можлива й індивідуальна непереносимість продуктів. Тому одна дієта може як допомогти, так і нашкодити, читаючи відгуки про дієти це видно: на будь-якій дієті хтось худне, хтось ні.

Ідеальний варіант – вибирати дієту тільки після консультації з дієтологом, а якщо у вас є хронічні хвороби обов’язково треба відвідати лікаря.

Варіантів схуднути швидко багато, не прагнете вибрати ту, про яку вам розповіла подружка, або ту, про яку ви бачите багато позитивних відгуків. Головним критерієм при виборі дієти повинен бути набір дозволених продуктів, а саме – максимальну присутність продуктів, які ви любите. Наприклад, не треба вибирати дієти кефіру. якщо ви не любите кефір. Тоді вам буде простіше і витримати дієту, і спокійно вийти з неї, утримавши результат схуднення.

Як схуднути швидко

Загальні рекомендації для підвищення ефективності швидких дієт

Не намагайтеся зробити дієту більш жорсткою, ніж вона є. Пам’ятайте, що чим менше калорій ви споживаєте під час дієти, тим більше організм починає чинити опір і сповільнювати обмін речовин. А після виходу з дієти, якщо різко збільшити калорійність раціону, організм постарається відкласти в жирові запаси максимум. Особливо це відноситься до дієт, які тривають тиждень або більше.

Якщо ви хочете після дієти виглядати не тільки похудевшей, але і красивою, пам’ятайте, що організм повинен отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали, практично будь-яка дієта дозволяє, наприклад, додати до раціону зелень. Пийте додатково вітаміни.

Під час дієти пийте не менше 2-2,5 літрів води. частина води можна замінити неміцним зеленим чаєм, трав’яними очисними настоями. Це допоможе своєчасно «промивати» організм.

Обов’язково стежте за «стільцем», не допускайте закрепів.

Дієта – це серйозне навантаження для організму, обов’язково треба більше відпочивати. Тим більше недосипання саме по собі може призвести до зайвої ваги.

Дієта – це гарний час для того, щоб навчитися їсти повільно і усвідомлено, насолоджуватися їжею і відчувати смак кожного шматочка. Навчіть організм відчувати насичення і вчасно зупинятися.

Намагайтеся не їсти за 2-3 години до сну.

Їжте частіше і потроху. Особливо це правило варто застосувати після виходу з дієти. При дробовому харчуванні організм постійно буде отримувати енергію, таке харчування дозволяє постійно підтримувати високий рівень метаболізму і контролювати апетит.

Дотримуючись цих правил, ви зможете не тільки схуднути швидко, але й утримати новий вагу після дієти.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00958 sec