Як швидко схуднути до літа :: JV. RU

Як швидко схуднути до літа :: JV. RU Як швидко схуднути до літа: шкода і користь різних дієт і методів харчування

© Corbis / Fotosa. ru

Як схуднути швидко?

Коли до літа рукою подати і наближається відпустку на море, волею-неволею виникають думки про схуднення. І, звичайно,

хочеться знайти найлегший і при цьому самий ефективний спосіб швидко привести тіло в порядок .

У хід йдуть різноманітні дієти, що обіцяють за тиждень-два розпрощатися з 10 кг, розвантажувальні дні і навіть голодування. І при гарній силі волі домогтися бажаного результату до певного дня цілком можливо, але закріпити його і тим більше не нашкодити здоров’ю – практично немає.

Мінусів у всіх жорстких похудательной дієт два:

1. Вони мають короткочасний результат: коли ви виходите з дієти, вага повертається.

2. Вони шкодять здоров’ю: позбавлений тих чи інших продуктів або мікроелементів організм відчуває серйозний стрес, який може призвести до розвитку захворювань.

Дієтолог Катерина Бєлова пояснила «ЖИВИ!», чим небезпечні популярні методи схуднення, і вивела рецепт ідеальної системи харчування для того, щоб бути у формі не тільки в сезон відпусток. Отже…

Плюси і мінуси виключення з раціону вуглеводів, жирів, солі або цукру

Відмова від вуглеводів – найнебезпечніший для здоров’я. Виключаючи зі свого раціону вуглеводи в прагненні швидко схуднути до літа, ми збільшуємо вживання білка, який при перевищенні щодобового норми 1,2-1,3 г на 1 кг маси тіла просто не засвоюється організмом. А це призводить до токсичної реакції, що тягне за собою пошкодження нирок, суглобів та інші хвороби. Скорочення вуглеводів веде до старіння організму, йому доводиться більше напружуватися в пошуках нового джерела енергії. Катерина Бєлова не радить кардинально відмовлятися від вуглеводів, за її словами, досить просто скоротити їх вживання.

Виняток жирів – друге місце за небезпекою для здоров’я. Жири входять в багато системи організму, наприклад в ендокринну й нервову. Відмовляючись від них, ви позбавляєте ці системи дуже важливою підживлення, а відповідно, ризикуєте нашкодити здоров’ю. Катерина Бєлова радить при схудненні виключити з раціону жири тваринного походження. А от від рослинних жирів (рослинна олія, насіння олійних рослин) відмовлятися не варто.

Відмова від солі з метою схуднення допустимо, але не обов’язковий . запевняє дієтолог. Немає необхідності повністю виключати сіль. Ви цілком можете додавати її при приготуванні їжі. Головне – відмовитися від продуктів, в яких міститься багато натрію, в першу чергу всій консервованої їжі.

«Єдине, від чого точно потрібно відмовитися повністю раз і назавжди, – це цукор в чистому вигляді », – каже дієтолог. Організму цукор як такий абсолютно не потрібний, він потребує тільки в глюкозі, яку отримує сам з вуглеводів в процесі травлення. І цей метод відмови від усього солодкого – тортів, цукерок, печива, газованої води, підсолодженого чаю та кави – гарантовано допоможе вам схуднути.

Голодування: користь чи шкода?

Голодувати Катерина Бєлова не радить зовсім. «Це дуже серйозний процес, який мало кому показаний і який необхідно робити під наглядом лікаря», – говорить вона. При тривалому самостійному голодуванні ви ризикуєте загострити свої хвороби.

А ось що безпечно для організму, так це розвантажувальні дні . Вони стимулюють обмін речовин, сприяють витрачанню власних жирових запасів організму. Але не варто захоплюватися розвантажувальними днями. Припустимо влаштовувати їх собі не більше двох разів на тиждень.

схуднути до літа , Як схуднути швидко ,

  • привести тiло до лiта впорядок

Comments are closed!