Як швидко схуднути чоловікові?

Як швидко схуднути чоловікові? Як швидко схуднути чоловікові?

Відкладення жиру у чоловіків відбувається інакше, ніж у жінок. «Слабкі» місця у слабкої статі – стегна, сідниці, живіт. А от у чоловіків особливий наголос робиться на живіт. Не встиг і видужати як слід, а животик вже є. А якщо

не животик, а ціле черево? Недобре, неестетично, неприпустимо!

Як схуднути чоловікові? Реальні історії схуднення

А є взагалі можна?

І навіть потрібно, і навіть частіше. Хоча потроху. Коли мова заходить про обмеження в їжі, чоловіки впадають у відчай: прощай, солодке життя, застілля з друзями, хороша випивка і закуска, а також таємні нічні походи до холодильника. Останнє – це вірно, вночі краще не їсти. В крайньому випадку, обмежитися можна яблуком або стаканчиком кефіру. А ось застілля ніхто не від міняв. Навіть шашлики і випивку. З умовою, що м’ясо буде нежирним, що не пересмаженим, а замість горілки або коньяку на столі буде сухе червоне вино. Ну, і порції не повинні бути гігантськими. Овочі можна і потрібно їсти скільки завгодно (за винятком картоплі). Полюбіть капусту! Цей диво овоч допомагає перетравлювати жирну їжу і сприяє виведенню жиру з організму.

Є маса дієт, простих і складних, і маса порад, як швидко схуднути чоловікові, але краще всього підбирати свій спосіб життя і харчування індивідуально. У цьому може допомогти дієтолог. Тут є два плюси: спеціаліст розрахує норми харчування, виходячи з конкретних показників; і ще, людина влаштована так, що йому потрібен деякий нагляд навіть у питаннях власного здоров’я. Участь дієтолога буде тим самим наглядом.

Хроніка загальних помилок

Людина любить миттєві ефекти, щоб без особливих зусиль. Посидить у сауні в своє задоволення, встане на ваги – півкіло геть! Наївно вважає, що це частина жиру розтала, ан ні, просто дорогоцінна волога покинула його клітини. При швидких дієтах ефект приблизно такий же, правда, виснаження в цьому випадку піддається першою справою м’язова маса, а жири почнуть свій рух – якщо почнуть – в останню чергу. Справа в тому, що у тіла своя логіка: жири – це його НЗ, з яким воно розлучається вкрай неохоче і лише в самому крайньому випадку.

Ділячись досвідом дієт, багато хто любить додавати, що винесли випробування з легкістю. Так не буває. Дієта – це завжди стрес, збій в процесі обміну речовин, в кращому випадку – апатія і поганий настрій. Голодний чоловік особливо небезпечний, він знервований, прискіпливий і навіть скандальний. І нехай з цим ніхто не сперечається. Втім, переевшім чоловік нічим не краще… Переймаючись питанням, як швидко схуднути чоловікові, слід уточнити: наскільки швидко? Нормально і безболісно – до 4 кг на місяць. А якщо стрімко втрачаються десятки кілограм – це привід бити на сполох і обстежитися у лікаря. Від дієт такого не повинно бути, якщо не сидіти на одній воді і кірці чорного хліба.

В Інтернеті навперебій пропонують фантастичні програми зниження ваги.

Ви в казки вірите? Необов’язково напружуватися для фізичних навантажень; не виходить харчуватися вчасно – нічого, ви просто ковтаєте пігулки та худнете; чудо-дієта: геть 10 кг за два тижні; не треба дієт і гімнастики, 25-й кадр все зробить за вас, і т. д. і т. п. Послухайте, ми дорослі люди. Просто помилятися – це ще півбіди. А свідомо завдавати своєму здоров’ю непоправної шкоди? Наприклад, ковтаючи ті ж пігулки незрозумілого походження? Офіційно встановлено, що багато з них викликають наркотичну залежність, не кажучи вже про стійкі порушення в травній системі, про неодмінне збої обмінних процесів, про невротичних реакціях. До складу диво-пігулок найчастіше входять речовини, заборонені у всьому світі, окрім, природно, Росії. Одним словом, що завгодно: дієти, пробіжки, фітнес, плавання, тільки не таблетки!

Кілька основоположних принципів:

– Чи не дозволяти собі лінуватися! Лінь і жир – близнюки. Вихідні не можна присвячувати улюбленого дивану.

  • як краще погудати для чоловіків
  • як схуднути чоловiковi?
  • як швидко схуднути чоловікові дієти

Comments are closed!