Як швидко схуднути без шкоди для здоров’я?

Як швидко схуднути без шкоди для здоров’я? Як швидко схуднути без шкоди для здоров’я?

Чи можна швидко придбати потрібну стрункість і при цьому не нашкодити організму?

Зайва вага – проблема як медична, так і естетична. А в сучасному суспільстві зайві кілограми – це часто ще й ознака

того, що ви не надто успішні в житті. Тому, набравши зайву вагу . більшість з нас замислюється над тим, щоб схуднути. Але як це краще зробити? З чого починати?

Існує безліч різноманітних методик схуднення. Нам пропонують сидіти на різних дієтах, робити різноманітні вправи, пити спеціальні препарати і застосовувати особливі психотехніки. У пошуках вирішення питання можна наштовхнутися на поради про те, як схуднути за дуже короткий час. Причому нам обіцяють чудовий ефект, коли за місяць «йдуть» десятки кілограмів. Але така швидка втрата ваги небезпечна. І замість того, щоб насолоджуватися красою своєї стрункої фігури, може виникнути необхідність бігти до лікаря і вживати термінових заходів, щоб нормалізувати стан здоров’я.

Чому швидкий скидання ваги небезпечний?

Щоб за місяць скинути десятки кілограмів, ви повинні застосувати до організму шокову терапію. І не важливо, що саме це буде, важливо, що це не кращим чином позначиться на його роботі і вашому самопочутті:

    Створиться надмірне навантаження на печінку . Адже при зменшенні жирового шару в кров виходять токсини, «відкладені» там раніше. КрC того утворюється безліч продуктів розпаду. Печінка зобов’язана очистити кров від цих речовин і вивести їх з організму. Але якщо темпи схуднення занадто великі, цей орган може не впоратися. Тоді ви ризикуєте отруїти організм і заробити проблеми з печінкою. Організм включить систему гальмування. Організм працює в певному режимі, підтримує відносну сталість внутрішнього середовища, розщеплює певну кількість одних речовин і виробляє інші. Коли ми худнемо, то намагаємося змусити організм змінити обмін речовин і почати розщеплювати жири з власних запасів. Але якщо змушувати його робити це в екстремально короткі терміни, то він сприймає ситуацію як критичну і починає «рятувати становище» сповільнюючи метаболізм. У цьому випадку, як тільки у організму буде можливість заощадити хоч трохи калорій, зайві кілограми швиденько отложатся знову. Ваш зовнішній вигляд буде непривабливим. Мета схуднення в тому, щоб виглядати краще і красивіше. Але якщо занадто швидко скидати вагу, то можна «заробити» в’ялу шкіру, сірий колір обличчя і круги під очима. При різкій втраті ваги шкіра не встигає пристосуватися і втрачає свою еластичність. А кола під очима і сірий колір обличчя з’являються через отруєння організму продуктами розпаду. До того ж екстремальні дієти, до яких ми часто вдаємося для схуднення, часто не дозволяє організму отримувати необхідні речовини з їжі і виникає авітаміноз.

При швидкої втрати ваги також страждають нервова, серцево-судинна та імунна системи. Щоб уникнути цих небажаних «спецефектів» потрібно худнути, застосовуючи правила безпечного схуднення.

  • швидка і небезпечна для здоровя дієта

Comments are closed!