Як швидко схуднути або смачна розвантаження: мінус 2 кг за 1 день! – 5DO

Як швидко схуднути або смачна розвантаження: мінус 2 кг за 1 день! – 5DO Як швидко схуднути або смачна розвантаження. мінус 2 кг за 1 день!

Для того щоб схуднути, не обов’язково йти на жертви. Натуральний живильний коктейль, який можна приготувати на кожній кухні, забезпечить втрату

кілограмів без шкоди для здоров’я. Ідея проста. Два насичених корисними компонентами напою об’єднуються в один і далі працюють в парі, прекрасно доповнюючи один одного. Інгредієнти нового засобу для позбавлення від зайвої ваги і оздоровлення організму відомі кожному. Це зелений чай і молоко.

Такий чайно-молочний напій зберігає всі корисні властивості зеленого чаю. Він покращує обмін речовин, виводить з організму шлаки, надлишки води і солі важких металів, збагачує його вітамінами і мікроелементами.

Але тепер завдяки молочному інгредієнту у нього з’явилися і нові якості. Крім того, що склад напою доповнюється всіма вітамінами і мікроелементами, що містяться в молоці, всі вони починають діяти швидше й ефективніше. Наприклад, кальцій з молока в цьому тандемі набагато краще засвоюється саме в поєднанні з білковими речовинами зеленого чаю. Сполучуваність інших елементів теж сприяє кращому засвоєнню поживних речовин.

На відміну від зеленого чаю, який підвищує кислотність шлункового соку, чай з молоком відмінно підійде тим, у кого є проблеми з шлунково-кишковим трактом. Присутній в чаї танін благотворно впливає на слизову шлунка і знижує її сприйнятливість до бродіння молока. Яке, до речі, нейтралізує дію кофеїну.

Один такий розвантажувальний день на чаї з молоком забезпечує втрату двох кілограмів. Якась частина втраченої ваги, звичайно, відновиться, оскільки через сечогінного ефекту напою виводиться багато рідини. Але частина піде зовсім за рахунок малокалорійні компонентів. (Звичайно, якщо не прикладати активних зусиль з відновлення втраченого).

Отже, рецепт: 1,5 літра нежирного молока довести до кипіння (але не кип’ятити) і заварити в ньому 2 столові ложки зеленого чаю. Настояти 10 хвилин. Пити протягом дня по склянці кожні 2-3 години. Крім цього, можна пити тільки воду.

Допускається один-два дні розвантаження на тиждень. Головне – регулярність і поступовість. Якщо влаштовувати собі такі чайно-молочні дні протягом півроку, то цілком реально позбутися десяти-п’ятнадцяти кілограмів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01121 sec