Як швидко спалити жир, як швидко скинути вагу | Фітнес Секрети

Як швидко спалити жир, як швидко скинути вагу | Фітнес Секрети Як швидко спалити жир?!

Зараз літо, погода чудова. Дівчата ходять в привабливих нарядах. Ви не можете собі дозволити виглядати як желе до осені. Швидше за все, ви не хочете себе

такими запам’ятати.

Так що ж робити?

Знайдіть гору або пагорб і вибігати по ньому. Сегодня. Серйозно. Зробіть це.

Ви не повинні мчати стрімголов, просто біжіть із зусиллям. Біг в районі 75% від вашої максимальної швидкості буде відмінним початком.

Ідіть назад вниз, переведіть подих і повторіть забіг.

Потім йдіть додому. На першому день це все. Не потрібно себе катувати або отримати травму. Не займайтеся до знемоги на перших тренуваннях. Розумні люди беруть час на адаптацію.

Два або три дні потому повторіть тренування. Цього разу спробуйте менше відпочивати між повторами або додайте ще один забіг до попередніх двох.

Зрештою, протягом наступного місяця або близько того, ваша тренування буде складатися з 6-10 забігів (залежно від довжини і кута вашої гори).

Виконуйте 2-3 тренування на тиждень. Загальний час тренування, не рахуючи розминки, не повинно перевищувати 15-20 хвилин. Але це заняття допоможе зігнати жир, як ніщо інше.

Дуже просте правило для запам’ятовування: якщо ви поставили тренування в тренажерному залі і бігове тренування в один день, то можете сміливо викладатися на максимум.

Максимум означає, десь між 90-95% від вашої максимальної швидкості. В ідеальному випадку два тренування будуть розділені за часом на 4-6 годин. Якщо ваша гора розташовується поруч із залом і ви бігаєте відразу після залу, то це добре.

Якщо ви влаштовуєте бігове тренування в день, коли немає заняття в тренажерке, то працюйте з більш низькою інтенсивністю, в діапазоні близько 75%. Ця рекомендація базується на досвіді тренера з легкої атлетики.

Якщо ви виконуєте щось важке і інтенсивне, як підняття важких або спринт на 90-95% від вашої максимальної швидкості / зусилля, то вам потрібно 48 годин, щоб відновитися. Це не означає, що ви нічого не можете зробити на наступний день. Ви, звичайно, можете, але в ідеалі була б тренування з більш низькою інтенсивністю.

Для спринту це означає, що вище 75% не варто підніматися. Навантаження в 75% або нижче підходять прекрасно.

Отже, якщо у вас подвійна тренування, то викладатися по повній.

Якщо ви гойдаєтеся сьогодні, а бігаєте завтра, то скоротіть інтенсивність біговій тренування до 75%.

Дві бігові сесії по 15-20 хв. в тиждень відмінно підійдуть для більшості людей, хто намагається скинути жир . Зрештою збільште кількість бігових тренувань до трьох на тиждень, якщо схуднення – це ваша основна мета, але майте на увазі, що ваші силові показники можуть знизитися, особливо на такі речі, як присідання і станова тяга.

Бігові тренування в гору подбають про скидання зайвої ваги! Не відкладайте, починайте тренуватися вже сьогодні!

PS Якими способами ви підтримуєте себе у формі? Як боріться із зайвою вагою? Пишіть в коментарях.

Comments are closed!

_0.31MB/0.05853 sec