Як швидко скинути вагу перед Новорічними святами

Як швидко скинути вагу перед Новорічними святами Як швидко скинути вагу перед Новим роком

Про те, як швидко і без проблем скинути вагу, поліпшити свою фігуру, написано десятки тисяч статей, дано мільйони рецептів.

Це і всілякі дієти, і різні вправи, і різні засоби

і ліки для схуднення, до речі, найчастіше, не безпечні для здоров’я.

Нещодавно прочитала у вашому журналі, про те, як дівчина схудла заради весільної сукні – аж на 64 кг! У мене конечно не такі досягнення, але все таки деякими практичними порадами я теж готова поділитися.

Як скинути вагу швидко або життєві рецепти схуднення

Я не фахівець у цій галузі (хоча медик), і не маю права давати кваліфіковані поради з цього питання. Я просто розповім вам про два способи як швидко скинути вагу . випробувані на власному досвіді, які дали відчутний результат за короткий час, і не завдали шкоди здоров’ю.

Я літня жінка із зайвою вагою. Чи не комплексую з цього приводу і веду дуже активний, і в духовному і в фізичному сенсі, спосіб життя. У молодості я не була повною, але мабуть, в моєму організмі є схильність до повноти і з роками я повільно і поступово повніла.

Трохи одужувала після кожних пологів (народжувала я двічі), а потім сімейні клопоти, чоловік, діти, робота, одним словом я не стежила за своєю фігурою і поступово доросла до п’ятдесят четвертого розміру, хоча до заміжжя у мене був сорок шостий розмір одягу.

Звичайно, я хотіла скинути вагу, але ніяких заходів не приймала, і останні десять років моя вага при зростанні один метр шістдесят вісім сантиметрів коливався між 90 -100 кг. Влітку, внаслідок постійних фізичних вправ (у мене великий сад, город і квітник) і деякого зниження апетиту через спеку я трохи скидала вагу, не более4 – 5 кілограмів. Взимку набирала ці кілограми знову.

Як скинути вагу на 10 кілограмів за три тижні

Цього року мені довелося три тижні провести в лікарні. Я нічим не хворіла, просто перебувала там, на обстеженні, яке, до речі, ніяких особливих захворювань у мене не виявило. Тобто я хочу дати зрозуміти, що я швидко скинула вагу не внаслідок якогось захворювання, а цілком природним чином. А скинула я вагу за три тижні рівно на десять кілограмів . і при цьому я, взагалі, не ставила перед собою такої мети.

Ті, хто хоч раз лежав у лікарні, напевно, знає, що харчування в наших муніципальних лікарнях залишає бажати кращого, мовчу про платні. Втім, швидше за все, є лікарні, в яких годують пристойно і таких, можливо, багато. Але я потрапила до лікарні, де кухарі, можливо, проходили курси підвищення кваліфікації за програмою «Приготування найбільш несмачною їжі».

Більшість страв, на мій погляд, було абсолютно неїстівне.

Меню, яке дозволило швидко скинути вагу

І в основному я з’їдала кашу на воді без масла і чай вранці, іноді їла суп на обід, і то не всю порцію, в полудень завжди випивала кефір або йогурт (єдине, що було смачно за весь цей час), і на вечерю теж було щось таке ж мало апетитне.

Але рази два за три тижні було на вечерю варене яйце, яке зіпсувати приготуванням неможливо. Одним словом, мій вечеря була в основному чай і хліб.

Лікарня знаходилася в іншому місті, де у мене не було ні рідних, ні знайомих, так що ніхто мене там не підживлюють. Ніякого голоду я не відчувала, адже рухова активність у лікарні невелика, і шлунок, мабуть, поступово звик до таких порціях. При надходженні в лікарню я зважити, і в останній день перед випискою теж зважити.

Я скинула вагу рівно на 10 кілограмів.

І нічого у мене не обвисло, так як схуднення йшло поступово і природним шляхом. І десять кілограмів за три тижні – це не межа. Якби я пролежала в цій лікарні ще якийсь час, я продовжувала б худнути далі. Вдома я, звичайно розслабилася. Готувала свої улюблені страви, пила чай, хоч і несолодкий, але з цукерками, і поступово знову стала набирати вагу. Сили волі у мене ніякої, і стимулу для подальшого схуднення у мене немає. Хоча я розумію, що трохи скинути вагу для здоров’я дуже корисно. Зате тепер я точно знаю, що якщо захочу або виникне необхідність швидко скинути вагу, пов’язана зі здоров’ям, це цілком можливо.

Який висновок можна зробити з даної історії: швидко скинути вагу можна завжди і за дуже невеликий термін (три тижні – місяць), не вдаючись ні до яких особливим дієтам, вимотує вправам, не рахуючи калорії. Все цілком природно, якщо у вас є сильне бажання скинути вагу, причому, за короткий термін, і хоч трохи сили волі – ви обов’язково схуднете.

Отже, мої не наукові, а практичні рекомендації для швидкого скидання ваги такі: Їсти можна все, крім цукерок, печива, пряників, тістечок та інших солодощів, але знизивши свої порції вдвічі, Ніякої куховаріння та здоби, Останній прийом їжі не пізніше шести – семи годин.

Начебто ніякої Америки я не відкрила, все це ви сотні разів чули або читали, але,

    Не потрібно купувати ніяких особливих продуктів для якихось незвичайних дієт, Не потрібно нескінченно підраховувати калорії,

Систематично катувати себе на тренажерах (хоча, якщо ви будете займатися фізичними вправами це, напевно, прискорить процес схуднення). Просто, я в лікарні, не займалася ні на яких тренажерах і все одно швидко скинула вагу.

Цей спосіб перевірений особисто мною, хоча я і не робила цього спеціально. Якщо ваша повнота не пов’язана, з яким-небудь захворюванням, ви обов’язково швидко скинете вагу. Причому перші, нехай скромні, результати, ви побачите вже протягом двох тижнів.

Ще один практичний спосіб швидко скинути вагу

Другий спосіб, правда, я зазнала не на собі, але весь процес схуднення відбувався безпосередньо перед моїми очима.

Моя найближча подруга років двадцять тому була вільною привабливою жінкою, але теж схильної до повноти. Щороку влітку вона їздила одна або дітьми на південь – відпочити, позасмагати і дуже трепетно??ставилася до того, як вона буде виглядати на пляжі в купальнику.

І щороку, першого травня вона їла свій останній шматочок хліба. А потім, аж до відпустки, зазвичай він був у червні – липні, їла все як завжди, тільки не їла нічого хлібного.

Я б так не змогла, деякі страви я абсолютно не сприймаю без хліба. Але у неї була сила волі і чималий стимул для того, щоб швидко скинути вагу (вона хотіла виглядати на пляжі привабливо, щоб нічого не коливалося і не відвисає). Правда солодке вона, на відміну від мене, взагалі, не любить. Але зате дуже любить всілякі пироги й пиріжки, від яких весь цей період схуднення мужньо відмовлялася. Залежно від початку відпустки період скидання ваги у неї тривав від півтора до двох місяців.

За цей час вона худла на 10 – 15 кілограмів!

І, щаслива їхала на південь зачаровувати і підкоряти чергового чоловіка. До речі сказати, це в неї відмінно виходило.

Ось що хочеться сказати на закінчення: звичайно, існують і інші способи швидко скинути вагу і, напевно, за терміни, про які я написала, можна схуднути і більш значно. Але коли за дуже короткий термін скидають 30 – 40 кілограмів, це дуже шкідливо для здоров’я і також не корисно для вашої зовнішності – шкіра обов’язково обвисне, вона просто не встигатиме підтягуватися при настільки стрімкому схудненні.

А мої способи перевірені на практиці, не так вже обтяжливі і під силу будь-якій людині. Так що, дорогі жінки, швидко скидайте вагу, якщо це вам необхідно або просто хочеться, робіть це з задоволенням, і нехай цей процес не принесе вам ніяких фізичних і моральних незручностей.

З наступаючим Новим роком!

Comments are closed!

_0.32MB/0.00602 sec