Як швидко прибрати живіт і схуднути в талії?

Як швидко прибрати живіт і схуднути в талії? Схуднути в талії та животі

Зайвий жир найчастіше локалізується в районі талії і живота. Жирові відкладення в цих проблемних зонах – одвічна проблема багатьох жінок. Причому ті дами, які не страждають від наявності зайвих кілограмів і мають нормальну вагу, часто також мають неестетичну форму живота. Випирає вперед животик, складки з боків не дають можливість надіти облягаючі наряди і прирікають навіть самих струнких дам на носіння балахонів.

Методи корекції фігури, застосовувані для схуднення живота і боків, можуть бути різні залежно від причини проблеми. Найлегше скорегувати фігуру, як не дивно, дамам із зайвою вагою. Швидке схуднення живота досягається у міру зменшення загальної ваги. А ось струнким представницям прекрасної статі доведеться докласти чимало фізичних зусиль для досягнення бажаної мети.

Причиною недосконалою форми живота і відсутності талії є слабкі м’язи преса. Зайві жирові відкладення в цих проблемних зонах в більшості випадків турбують жінок після пологів. Розтягнуті під час вагітності м’язи живота молодій мамі складно привести в тонус. Талія після пологів стає більше на 2-5 см, а животик перестає бути плоским.

Жінки, які ніколи не займалися спортом, мають нормальну вагу і не хочуть схуднути, прес мають досить слабкий і також страждають від неестетичних складок на животі. Як схуднути в талії? Як схуднути в області живота? Ці питання хвилюють багатьох дам.

Як схуднути і прибрати живіт?

Для того щоб схуднути в талії та животі, можна використовувати традиційні методи – сидіти на дієті, регулярно робити спеціальні фізичні вправи. Однак у даних методик є істотні мінуси. Результат досягається далеко не відразу і дається жінкам нелегко. Потрібна велика сила волі, чимало часу і сил на виконання всіх приписів дієтологів і фітнес-інструкторів.

Welness-студії SlimClub пропонує інше рішення проблеми – заняття на європейських велнес-тренажерах, створений спеціально, щоб коригувати жіночі «проблемні зони». Вони дозволять вам схуднути в животі та стегнах, боках, сідницях. Дія тренажерів засноване на новітніх дослідженнях в області фізіології і сучасних досягненнях в галузі техніки. Комплексний вплив на шкіру, жирові клітини, м’язи здійснюється за допомогою вібрацій, термотерапії, прессотерапии, вакуумного баротренажера, застосовується роликовий масаж для схуднення живота і т. п. Всі процедури безпечні і максимально ефективні. Результати будуть помітні вже після перших занять. Для будь-якої жінки відповідь на питання «як схуднути, живіт і боки прибрати раз і назавжди?» суто індивідуальний. Інструктори welness-студій SlimClub складають для кожної дами програму занять на тренажерах з урахуванням особливостей її фігури, цілей і наявних проблем. Приходьте в «Slimclub» у своєму місті!

Comments are closed!