Як швидко прибрати живіт і ефективно схуднути назавжди будинку – Жіночий журнал Nicelady. ru

Як швидко прибрати живіт і ефективно схуднути назавжди будинку – Жіночий журнал Nicelady. ru Як швидко прибрати живіт і ефективно схуднути назавжди будинку

Лікарі знаходять зв’язок між відкладеннями жиру на талії та животі, характерними для чоловіків і немолодих жінок, і хворобами

серця, а також діабетом, гіпертонією, інсультами і збільшенням ризику виникнення деяких інших серйозних захворювань.

Багато хто з нас вважають, що якщо, ущипнувши себе, ми захоплюємо два сантиметри жиру, потрібно перестати їсти морозиво. Але той жир, що можна захопити пальцями, тобто розташований безпосередньо під шкірою, насправді необразливий. Набагато серйозніші проблеми виникають через вісцерального жиру, який відкладається навколо таких життєво важливих внутрішніх органів, як кишечник і печінку.

“Загроза для здоров’я визначається не тим, що у вас є зайвий жир, а тим, де він зосереджений”, – говорить д-р Артур Франк, медичний директор програми по боротьбі з ожирінням в Університеті Джорджа Вашингтона.

Як дізнатися, чи потрібно вам скидати зайвий жир на животі і талії, не вдаючись до дорогих обстежень на скануючому томографі або за допомогою магнітно-ядерного резонансу?

Є простий і вірний спосіб: підрахуйте відношення об’єму талії до об’єму стегон. Розділіть окружність талії (в найтоншому місці) на окружність стегон (у найширшому місці). У людини з обсягом талії 68,5 сантиметра і обсягом стегон 98 сантиметрів цей коефіцієнт дорівнює 0,7. Спеціаліст з проблем ожиріння з Вашингтона д-р Узин Каллауей вважає, що при коефіцієнті вище 0,80 для жінок і 0,95 для чоловіків їм слід зганяти черевце.

Незважаючи на всі небезпеки, багато виявляють, що позбутися від жиру на животі, боках і талії дуже легко – якщо відокремити міфи від фактів. Ці поради допоможуть вам досягти успіху там, де багато терплять поразку.

Як швидко прибрати живіт чоловікові і жінці будинку

1. Пам’ятайте, чоловіки і жінки худнуть по-різному. Будь-яку жінку, що почала боротьбу з животом в компанії з чоловіком, чекає те ж розчарування, що і Ненсі Джонсон. Д-р Френк роз’яснює: “Коли чоловік і жінка однакового зросту і ваги отримують одне і те ж харчування і одні й ті ж фізичні навантаження, чоловік швидше скидає вагу. Чому?

Тому що на кілограм ваги у чоловіків припадає більше “пісної” тканини, а це те, що спалює жир “. Щоб досягти хоча б половини того, чого домагаються чоловіки, більшості жінок доводиться докладати набагато більше зусиль, ніж вони очікують.

Деякі вважають, що у чоловіків більше сили волі, але це неправда. “Обидві статі люблять жирну їжу”, – говорить Адам Древновскі, директор програми харчування людини в Мічиганському Університеті. Його дослідження показують, що жінки віддають перевагу споживати жири в солодкому вигляді: пироги, торти і шоколад, в той час як чоловіки їдять більше солоної жирної їжі: смажена картопля, копчена ковбаса, сосиски. Тому підтримуйте один одного, якщо ви разом із чоловіком вирішили повернути стрункість фігури. Враховуйте біологічні відмінності між вами.

Позбутися від жиру на животі і боках

2. З’ясуйте для себе правду про знежирені продукти. Химерні і суворі дієти часто допомагають швидко скинути кілограми, але в основному за рахунок води і м’язової маси.

Щоб назавжди прибрати живіт і зменшити талію, потрібно позбутися зайвого жиру. Більшість фахівців рекомендують дієту з низьким вмістом насичених жирів, що включає свіжі фрукти, овочі та продукти, багаті крохмалем, наприклад коричневий рис, хліб з цілісного зерна і макаронні вироби.

Ви, звичайно, чули, що макарони “шкідливі” для вас, що, коли ви їсте їх, в організмі відбувається хімічна реакція за участю інсуліну, в результаті якої ви стаєте ще толще. Але д-р Джералд Ривен з Станфордского Університету каже, що це неправда. “Інсулін не сприяє додатку ваги. І товщі люди стають не від макаронів, – заявляє він. – Вага набирають через надлишок калорій “.

Якщо ви здорові, забудьте ці страхи. “Спокійно їжте спагетті. Вони корисні, – говорить д-р Джеймс Хілл, заступник директора Центру харчування людини в Університеті Колорадо. – Просто не їжте їх занадто багато. Від будь-якого продукту, якщо є його занадто багато, можна погладшати “. Єдине важливе застереження: якщо ви страждаєте порушенням обміну речовин, яке називається інсулінорезистентністю, будьте обережні з дієтами з низьким вмістом жиру.

Якщо ви заміните занадто багато калорій, які дають організму насичені жири (масло, вершки і яйця), калоріями, одержуваними з вуглеводів (макаронні надіта, рис, картопля і знежирені десерти), попереджає Ривен, то у вас може піднятися рівень цукру в крові або збільшитися ризик виникнення хвороби серця.

Якщо ви не знаєте, чи страждаєте ви инсулинорезистентностью, проконсультуйтеся з лікарем. Вся ця плутанина з макаронами виявляє дуже важливий момент: не існує однієї “правильної” дієти для всіх і для кожного, тому що не всі товстіють однаково. Не в тому річ, скільки жирів у вашій їжі, головне – скільки в ній калорій.

Щоб швидко, ефективно схуднути і прибрати живіт чоловікові і жінці, зменшити талію, ви повинні отримувати калорії з різних корисних для здоров’я продуктів.

Зменшити талію дуже легко

3. Займайтеся фізичними вправами у своєму темпі. Присідання допомагають підвищити тонус черевних м’язів. Але для того, щоб прибрати глибинний жир, ви повинні зміцнювати всі м’язи тіла. Може бути, ви не відчуваєте, як ваш живіт стає більш плоским, коли ви тренуєте плечові або сідничні м’язи або м’язи стегна, але це так. Серед фахівців немає єдиної думки про те, які вправи дають більший ефект.

Деякі вважають за краще силові вправи, підняття гантелей і заняття на тренажерах; інші рекомендують біг, їзду на велосипеді і плавання, при яких посилюється кисневий обмін. Наслухавшись суперечливих рад, ви можете вирішити поєднувати вправи обох типів, щоб домогтися максимального ефекту. Але для початківців важливо просто почати рухатися. У ході дослідження в Королівському Університеті в Онтаріо, Канада, дві групи жінок, що страждають ожирінням, отримували однакову, бідну жиром дієту.

Одна група “зганяла” вага бігом і плаванням, інша займалася на силових тренажерах. Через 16 тижнів виявилося, що у жінок в обох групах кількість жиру на талії зменшилася приблизно однаково.

В якому темпі слід виконувати вправи? Здається дивним, але, коли ви не в кращій спортивній формі, повільні і виконувані без особливої??напруги вправи можуть принести більше користі.

У дослідженні, проведеному в куперовской інституті аеробних досліджень у Далласі, жінок з надмірною вагою розділили на три групи: швидких ходоків, помірних ходоків і “черепах”. Хто скинув більше жиру? “Черепахи”! “Поки це тільки теорія, – говорить Джон Лункам, який очолював дослідження, – але суть в тому, що наш організм спалює два види пального: глікоген, який можна порівняти з високооктановим бензином, і жир, який скоріше подібний низькооктановому бензину.

Цілком ймовірно, якщо ви змушуєте ваш організм працювати в режимі гоночного автомобіля, вам потрібно високоякісне паливо, а при неквапливій прогулянці ваш організм може використовувати більше низькоякісного палива, тобто жиру “.

Як ефективно схуднути назавжди будинку

4. Зверніть увагу на шкідливі звички. Збільшення ваги в стресових станах – звичайна справа і стосується не тільки чоловіків. Коли вчені з Єльського Університету обстежили групу з 41 жінки з надмірною вагою у віці від 18 до 40 років, вони виявили, що у тих, у кого були відкладення жиру в черевній порожнині, вироблялося значно більше гормону кортизону при стресах, з якими вони не могли впоратися.

“Ми знаємо, що стресовий гормон кортизон в поєднанні з адреналіном стимулює відкладення жиру в черевній порожнині, – говорить д-р Редфорд Вільямс, професор психіатрії в Університеті Дюка. – Ймовірно, стрес змушує наш організм перерозподіляти зайвий жир, переносити його з інших ділянок, наприклад з стегон, на живіт “.

Спроби впоратися зі стресом за допомогою паління або випивки можуть призвести до подвійних неприємностей. У порівнянні з некурящими того ж зросту і ваги курці мають більший коефіцієнт талія-стегна і в них більше небезпечного, глибоко залягає жиру.

“Більшість худих курців скажуть:” Я не можу кинути курити, тому що тоді я розтовстію і помру “, – говорить д-р Уилльям Кастеллі, директор Фремінгемского серцево-судинного інституту. – Але навіть якщо, кинувши палити, вони дійсно стануть товстими, вони все-таки продовжать собі життя, відмовившись від куріння.

Смертність серед худих курців в дев’ять разів вище, ніж серед худих некурящих “. Точно так само сильно питущі мають більш високий коефіцієнт талія-стегна і більше глибоко залягає жиру, ніж непитущі. Але не можна сказати, що кожен випитий вами келих вина приховує небезпеку. “Якщо ви випиваєте не більше двох порцій спиртного в день, то це навряд чи призведе до збільшення відкладень жиру в черевній порожнині”, – говорить д-р Скотт Вайсс, доцент медичного факультету Гарвардського Університету.

5. Не шукайте собі виправдань

Вони тільки шкодять вашому здоров’ю. Існує поширена думка, що “з віком деякі люди неминуче товстіють”.

Це просто смішно: людина не може бути занадто старий для того, щоб прибрати живіт і зменшити талію. У медичній школі Університету Вашингтона в Сент-Луїсі група чоловіків і жінок у віці 60-70 років вперше за багато років почала займатися фізкультурою.

Через 9-12 місяців чоловіки схудли більше, ніж жінки, але в пропорції до ваги тіла і ті й інші скинули однакову кількість жиру, особливо на талії. А як щодо модного виправдання, нібито ваші проблеми з вагою пояснюються генетичною схильністю? Забудьте про це.

Навіть якщо у вас в роду багато товстунів, ви все одно можете зменшити обсяг своєї талії, прибрати живіт і зайвий жир.

Клод Бушар, професор фізіології фізичних вправ з Університету Лаваль у Квебеку, зробив висновок, що лише на 35-40 відсотків різниця у вазі між людьми одного зросту пояснюється генетичними чинниками. На решту 60-65 відсотків все залежить від вас.

Тож відкиньте всі виправдання, виберіться з крісла, займіться своєю талією і животом – і своїм здоров’ям.

  • як скинути живота ефективно
  • як скинути живот для мужчины
  • як ефективно схуднути в талії
  • якщо чоловік каже скинути вагу
  • ефективно схуднути в животі
  • ефективно схуднути назавжди
  • з чим змішати соду шоб зняти жир на животі
  • похудати в талії і животі
  • Прибрати живіт жінці
  • спалити жир назавжди

Comments are closed!